Şimdi Ara

clash of clans da hile mümkün mü? Nasıl hile yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hile yaparsan tespit edildiğin an sınırsız ban yersin
  • clash of clans da hile mümkün mü? Nasıl hile yapılır?

youtube da yayınlanan hilele aslında oyunun editli ve gerçek olmayan bir oyunu. Gerçek oyun üzerinde hile yada bug olarak neler var? güncel olarak bildiklerimizi yazarsak en azından yararlanabiliriz.

İyi forumlar

• Oyunu sanal pc üzerinden açıp bi mause programı ile 7/24 online bırakabilirsiniz. saldırı yememiş olursunuz.
  • Var olmaz olur mu :) Oyunun botu var. Riske girersen 7/24 kendisi otomatik kasar ;) Adresi : mybot.run

2015 de bot ile köyümde herşeyi bitirip satmıştım, 2 ay önce tekrar "0" dan kastırmaya başladım ve 2 ay sonucunda durum budur :

clash of clans da hile mümkün mü? Nasıl hile yapılır
  • saldırı yemek kötü bir şey değil. önemli olan çok ganimet elde edebilmek için çok saldırı yapmaktır. sahip olunan köy, tek bir iyi saldırı alsa bile bu bir sorun değildir. kazanılan, kaybedilenden her zaman fazla olacağı için her türlü gelişme yine sağlanacaktır. bence esas önemli olan oyun taktiğidir. taktik ise dediğim gibi çok saldırı yapılacak. bu da çok zaman harcamak anlamına geliyor. maus programını pc ile kullanmak yerine, köy dahil bütün depoları alenen açığa bırakmak, koruma süresinin daha da uzamasına yarayacaktır. sürekli saldırı almak veya sürekli pc açık tutmak yerine tek bir iyi saldırı almak bence net çözüm.
  • taş hilesi falan yok o gördüklerin farklı bi şey oyun üstünden yapılmıyo yani eskiden bot vardı otomatik olarak savaşlara girip ganimet kasıyodu ama şimdi hemen banlıyolar sanırsam
  • 2,5 aydır 7/24 bot kullanıyorum. 0'dan bot ile kastım. Yarın TH11 olacağım, duvarların hepsi 11 seviye, xyayları ve cehennemler TH10 içi maksimum seviyede. Kamplar vs de tam. Diğerleri ufak ufak gelişiyor. 5 işçi ve 1000 küsür taşla bota devam :)
  • Vita Es Muorte kullanıcısına yanıt
    eskiden banlıyolardı hemen artık kimse oynamıyo diye bırakmış olabilirler :D
  • Yine banlıyorlar ama ben biraz gözükara gidiyorum sanırım, adamlar dokunmadı henüz 😊
  • farkındadırlar da tam böyle artık bot kullanmaya gerek kalmadı dediği anda accountu banlayıp, ızdırabın daha acı verici olmasını planlıyor da olabilirler yani.. o köye verdiğin emeğin bir anda heba olmaması için arada bir üç beş kuruş harca bari.
  • ahmet kontuy kullanıcısına yanıt
    Haklı olabilirsin :) 2016'da da (BH güncellemesi gelmeden hemen önce) full bot ile köyümü tamamen bitirip satmıştım :D Şimdi kendi çocuğuma vermek için kasıyorum :) Az birazda olsa emek veriyoruz tabi Taşları BH9 için saklıyorum açıkçası, 6. işçiyi kısa süredealmaya çalışacağım
    ha bir o eksikti. ne zaman çıktı 6.inşaat işçisi. ben 5 tane biliyorum
  • ahmet kontuy kullanıcısına yanıt
    Sorma İnşaatçı üssü diye bir zımbırtı geldi, gemiyle geçiyorsun o kısma. Orayada bir köy yapıyorsun. Onu yeterince geliştirince sana O.T.T.O. isminde bir işçi veriyor, inşaatçı üssünde kullanmak üzere. Onu asıl köye aktarabiliyorsun 6. işçi olarak Ama almak için çok uğraşmak gerek
  • Bu oyunda hile yapmayın bari arkadaş. Geçen senelerde ben de 1 aylığına para ödeyip ganimet botu almıştım ama sonra doğru bulmadım ve daha kullanmadım. Bu oyun artık popüler bir oyun da değil, eski topraklar olarak bizler kaldık kendi halimize takılıyoruz. Hani popüler oyunlarda hadi anlarım ama şu oyunda da hile yapmak oyunun ruhunu öldürüyor.

Hem bir sır vereyim. Hile kullandığım 1 aydan sonra oyundan soğumuş ve aylarca girmemiştim. Yani totalde hile kullanmakla zarara giren ilk kişi de oldum diyebilirim bir şeyi kolay yoldan elde edince bir hevesiniz kalmıyor. Oyunu seviyorsaniz hile kullanmakla oyundan soğuyacağınızı da garanti edebilirim. Az veya çok.
    banlarlar benim yine buna benzer online oyunda hile gibi bir şey kullandım 1-2 ay geçti banla kapadılar covidden dolayı yavaş işler bu aralar ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr. solucan

Bu oyunda hile yapmayın bari arkadaş. Geçen senelerde ben de 1 aylığına para ödeyip ganimet botu almıştım ama sonra doğru bulmadım ve daha kullanmadım. Bu oyun artık popüler bir oyun da değil, eski topraklar olarak bizler kaldık kendi halimize takılıyoruz. Hani popüler oyunlarda hadi anlarım ama şu oyunda da hile yapmak oyunun ruhunu öldürüyor.

Hem bir sır vereyim. Hile kullandığım 1 aydan sonra oyundan soğumuş ve aylarca girmemiştim. Yani totalde hile kullanmakla zarara giren ilk kişi de oldum diyebilirim bir şeyi kolay yoldan elde edince bir hevesiniz kalmıyor. Oyunu seviyorsaniz hile kullanmakla oyundan soğuyacağınızı da garanti edebilirim. Az veya çok.
    Oyunlarda hile yapmayı seviyorum Ve clashda bot kullanmaktan keyif alıyorum, hiç soğumadım Hiçbir zaman oyuna 1 kuruş para vermedim. Kullanılan bot, 2014'de ilk çıktığından beri bedava. Para verilip alınlarlar, aynı botun ismini değiştirip hakkı olmadan satanlar.

Vakit herşeyden değerlidir. Bir oyun için vaktimi öldürmektense, pc benim yerime yapıyor. Yakalanırsam canım sağolsun, oturup ağlayacak değilim ya

Edit: typo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vita Es Muorte -- 15 Temmuz 2020; 20:48:21 >

Bir oyun için vaktimi harcayamam diyorsun, bot benim yerime yapıyor diyorsun. E bu durumda oyunu sen oynamıyorsun ki zaten, bot oynuyor? Teknik olarak oyuna vakit ayirmayinca oynayabilmen mümkün değil.

Düşün PS aliyorsun ama onun için gelişyirilen bir bot senin yerine PS oynuyor, ne keyfi kaldı?
  • mr. solucan kullanıcısına yanıt
    Arada bir yakalandım mı yakalanmadım mı adrenalinini yaşıyorsunuz Ben zaten amacımı en başta söyledim, kendim için değil çocuğuma vereceğim. O da sıkılana kadar zevkine oynar, sonra bırakır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vita Es Muorte

Arada bir yakalandım mı yakalanmadım mı adrenalinini yaşıyorsunuz Ben zaten amacımı en başta söyledim, kendim için değil çocuğuma vereceğim. O da sıkılana kadar zevkine oynar, sonra bırakır
    Miras bırakacağım diyorsunuz yani ama tavsiyem çok umitlenmeyin. Çocuklar maymun istahlidir. Kendi geliştirmedigi, emek harcamadan elde ettiği için muhtemelen bir süre oynar, çabucak sıkılır.

Aslında bu şekil botla seri köy geliştirip satmak da iyi bir ek gelir fikri

Bilmiyorum oynadınız mi ama eskiden knight online oynardık, BMW parasına char satan insanların efsanelerini duyarak büyüdük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 17 Temmuz 2020; 3:10:18 >

• mr. solucan kullanıcısına yanıt
    Amaç zaten o Çabuk sıkılsın, sonra satarız Online oyunlarda ciddi paralar var. Ve o söyledikleriniz efsane değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.