Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi
Mesaj
sonofmana => Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (30.6.2020 00:44:09)
Ne diyelim her koyun kendi bacağından asılır deyip kenera çekilelim . Anne babası ve kendisi düşünmüyorsa benim yapacak hiç bir şeyim olmaz.

Liny => Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (30.6.2020 01:57:19)
Hayır sizin gördükleriniz birkaç tane medyada gösterilen gösterilmeyen bir sürü var benim biladeri sınava götürdüm 1 okulda sadece 3 kişi geç kaldı bide oturup ağlamıyorlarmı gıcık oluyosun biz bilader sınava girecek diye sınav başlamadan 2 saat önce okuldaydık evden çıkmadan 3 kere giriş belgesi kimlik vesaire kontrol ettik bu ne sorumsuzluktur

command_4 => Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (30.6.2020 04:05:06)
yemişim insanlık halini.

35 yaşındayım ilk girdiğim öss hariç 2 defa daha keyiften üniversite sınavına girdim, toplamda 3 sınav yapar.

birine dahi geç kalmadım. bahane popo gibidir. herkeste vardır.

Vanished Man => Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (30.6.2020 05:39:11)
İnsanlar geç kalabilir. Çünkü herkes lisede sınava girmiyor. İlkokulda girmiyor.
Öğrencileri kampüslere gönderiyorlar. O kampüsler ise ailecek ve araçlarıyla geldiklerinden tıklım tıklım oluyor. Trafik kilit.

Ben kampüsler yüzünden aöf ve yds sınavlarını kaçırmıştım. Kampüsteki trafiği hesaplayamazsınız nasıl beceriyorlarsa trafiği kilitliyorlar.

berkaymurat => Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (30.6.2020 10:30:13)
Kesinlikle katılıyorum ciddi bir sorumsuzluk var ve hep bahaneler. Kaza geçirenler ve rahatsız olanlar için söyleyemeyiz ama istanbulda trafiğide hesap edip ona göre plan yapmak gerekiyor.

MR_ => Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (30.6.2020 11:58:13)
sokağa çıkma yasağına rağmen böyle olması üzücü ayrıca bir saat kala başka okula gidecek kadar umursamaz insanlar var , tiktok videosu peşinde koşacaklarına okula baksınlar

FourthJuly => Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (30.6.2020 12:07:36)
Şu sınava geç kalan aptallara gram üzülmüyorum. Osymnin 6 sinavina girmişimdir. Hepsine erkenden kalkip yarim saat kadar once gittim. 2 sine şahsi aracsiz tek adresi sora sora gittim. Bakın üniversite sınavına bile gec kalan adamdan bir bok olmaz. Sabah sabah sinava yetistirmek icin seferber olan polislere yazık.

f 22 raptor => Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (30.6.2020 13:10:08)
Tyt sabahı stress yüzünden sabah 2 kez ayt sabahı 3 kez istifra ettim sınav salonuna girene kadar kendimi zor tuttum, boş mideyle saatlerce çabaladım. Evet tek sınav olması adil değil ancak konu bu değil. Ben saatlerce açlığa strese mide bulantısına katlanarak sınava girebiliyorsam diğerleri de girebilir. Ayt sabahı sınavdan önce gözetmenler dünki sınav nasıldı istediğiniz gibi gitti mi tarzında bir muhabbet açtı çaprazımda oturan çocuk inşallah sınav iptal edilir dedi ve devam etti dedi ki "ben yeni kimlik başvurusu yapmıştım kimliğim gelmedi ehliyet ile sınava almadılar" diyordu, kendisine verilen kağıdı da kaybetmiş nüfus müdürlüklerinin açık olduğunu kimlik yerine geçici nüfus kağıdı çıkarabileceğini de bilmiyormuş pişkin pişkin sınav iptal edilsin dedi şaka gibi ben herşeye rağmen şartlar ne olursa olsun yapabildiğimin en iyisini yaptım. Şu kötü bu kötü demekle bir yere varılmaz bu sözler hiçbir çaba sarfetmeyen edemeyen zavallıların kendini avutmak için kurdukları cümleler. Şartlardan dolayı ağlamak zavallılıktır

MR_ => Birisi sınava geç kalır, birisi yanlış okula gider, diğeri taksi ücreti ödemez, bu ne cahilliktir (1.7.2020 10:06:35)
işte azim bu , hocam benim en yakınım babası yoğun bakımda sınava girdi ,ne kadar zor geçti sınavı ve sonrada toparlanamadı ,allahtan kıbrısta olsa istediği bölüme girdi

Sayfa: << < önceki 1 2 3 4 [5]