Şimdi Ara

2020 | 5K’ya kadar Çamaşır Maklinesi Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çamaşır makinemizden aşırı ses geliyor çok yakında iptal olacak gibi. O iptal olana kadar bir çamaşır makinesi bakıyorum, en azından indirim vs kovalama imkanım olur.

Aklım LG de. İlgimi çekiyor ancak değer mi değmez mi bilmiyorum.

Samsung daha önce beyaz eşyalarını kullandım, kesinlikle eve sokmam. Servislerin beni dövmediği kaldı o yüzden ricam samsung önerisi olmasın.

LG, Siemens, Bosch üçlüsü arasında bir öneri bekliyorum.

Annem kurutma özelliği istemiyor. Bilmiyorum 10 yıl önce samsung’da vardı hiç kullanmamıştı hevesle almıştık, teknoloji gelişti hazır çıkarıyor vs derseniz düşünebilirim.

Önceliğim devir, sessizlik ve kalite.

Yakın zamanlarda detaylı araştıranlar varsa bilgilendirirse sevinirim. Biz de derya denizden ufacık bir gölden başlarız araştırmaya sayesinde.

Meile de olabilir. Çok uçuk fiyatlar olmadığı sürece :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeniorAwesome -- 16 Haziran 2020; 11:7:9 >

• Ben 1-2 aydır araştırıyorum;

Electolux'un EW6F3146EB modelini alacaktım fakat daha sonra ağarlık modunun olmamasından çıtayı biraz daha yükseltip buharlı ve hacimsel olarak daha büyük olanı tercih etme kararı aldım.
    Bu özelliklere bakarken EW8F2166MA modeline döndüm ve siparişi verdim.
    Sıkma ve yıkama değeri A olarak derecenlendirildiği için.

Hatta forumda konumu görebilirsiniz, iki model arasında kalmıştım.
    https://forum.donanimhaber.com/electrolux-ew8f2166ma-ve-ew8f229st-sizce-hangisi--143977723

Kendi kullanımım için olsa 3146 modelini gözüm kapalı alırdım, cihaz hem avrupa montaj işçiliği güzel ve çok nadir servis gören cihazlar.
    Tambur ağızı ve tambur hacmi yıkayacaklarınızı koyarken size kolaylık sağlıyor.

Aynı teknoloji diğer markalarda daha yüksek fiyatlara satılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.