Şimdi Ara

İHLAS AURA CLEANMAX VE DİGER SAGLIK ROBOTLARI HAKINDA GÖRÜŞLERİNİZ ACİİİİLLL GEREKLİ!!! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
5
Favori
462.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba bu ürünü bugün hızlı ve acele olarak spotcu dan aldım 700 e 1 aylık ürün her şeyi sıfır denebilir acaba nasıldır ?

bu arada ilk izlenimlerim Çok güzel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

Herkese merhaba bu ürünü bugün hızlı ve acele olarak spotcu dan aldım 700 e 1 aylık ürün her şeyi sıfır denebilir acaba nasıldır ?

hayırlı olsun...

nasıl olduğunu sizden öğreniriz artık, her evde yok çünkü...
    genel kanaat; kuru süpürgelere göre kurulumunun biraz zahmetli ve karmaşık olduğu, her süpürmeden sonra temizlenmesi gerektiği ancak temizlik açısından çok iyi sonuç verdiğini okumuştum forumda...özellikle turbo fırça çok farkeder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 4 Mayıs 2014; 1:16:30 >
  • Xquba kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun....niye bu kadar ucuz oldu sıfırı 2000-2500 arası....hangi şehir istanbul heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

Herkese merhaba bu ürünü bugün hızlı ve acele olarak spotcu dan aldım 700 e 1 aylık ürün her şeyi sıfır denebilir acaba nasıldır ?

hayırlı olsun...

nasıl olduğunu sizden öğreniriz artık, her evde yok çünkü...
    genel kanaat; kuru süpürgelere göre kurulumunun biraz zahmetli ve karmaşık olduğu, her süpürmeden sonra temizlenmesi gerektiği ancak temizlik açısından çok iyi sonuç verdiğini okumuştum forumda...özellikle turbo fırça çok farkeder...

Teşekkürler
    ben kullanım konusunda bir kaç ilk izlenimlerimi aktarayım evvela hani kimileri teknolojik telefonlardan anlamaz (genelde yaşı ilerlemiş insanlar) ve derler ki benim telefonum alo desin yeter :)

bu makine de teknoloji ile donatılmış bir ürün
    ben sadece dümesine basarım evi süpürür bırakırım diyen birisi iseniz bu makine size göre değil

ama hiö sıkıntı yok parçaları zamanlı ve değişik kullanabilirim derseniz size göre bir makineyle karşı karşıyasınız demek tir

tabi ki zaman içerisinde fikirlerimde bir değişiklik olur mu bilemem ama şuan için sanırım gerekli çoğu özelliği farklılık yaratabilecek durumları mevcut
    zaman içerisinde sorularınız olursa cevaplarım.

quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

hayırlı olsun....niye bu kadar ucuz oldu sıfırı 2000-2500 arası....hangi şehir istanbul heralde

Teşekkürler ürünü daha evvel eski modelini spot da 270 e bulmuştum tabi biraz daha yıpranmış durumda idi ama bu ürünü de spot mağzadan yani ikinci el mağazasından aldım fiyatı evvela 1200 çektiler oradan buradan derken tanıdık tanımadık kattık katıştırdık :) o fiyata kadar geldi

faturası 3000 TL üzerinden.
  • yedek parçasını bulamıyorum bu ürünün kablo sarma bölümü lazım
  • Bir Temizlik Robotu olan İhlas Temizlik Robotu ve Aura Cleanmax ikiside aynı ürüne verilen isimler tek farkı birisi yeni ismi diğeri eski ismi. Ürün sadece tanıtım ile satılmakta ve mağaza ve reyonlarda teşhir edilmemektedir. Ürünle ilgili detaylı bilgi ve ücretsiz tanıtım almak için İhlas Aura Cleanmax linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Site üzerinden detayları inceleyebilir dilerseniz destek hattını arayarak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • arkadaşlar bizdeki ihlas aura cleanmax 114F süpürke çalışırken bozuldu. çıt diye bir ses gelmiş ve bütün elektrik kesilmiş. bir daha tık yok.
    velhasıl açtım içini kontrol ede ede en son kontrol karta kadar geldim.
    karttaki gidebilecek parçaları bir bir kontrol ettim ve nerede bunun arızası derken aşağıdaki resimde işaretlediğim yerdeki smd direncin yandığını gördüm.

direnç patlamış ve üstündeki yazı okunmuyor.

asıl sizden yardım isteğim konu bu.

bu makineden daha önce sökmüş veya sökülmüş vaziyette yada elinde bu kartın aynısından olan arkadaşlar... garantisi dolmuş olanlar erinmem söker ben bakarım diyen arkadaşlar...

bu direncin üstündeki yazan yazıyı bana söyleyecek olan varsa çok sevinirim.

NOT : MODEL NO 114 F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chicho -- 22 Kasım 2014; 17:28:59 >
  • Bizim eve de 3 gün önce tanıtıma geldiler. Yatağı ve salondaki halıyı temizleyişi beni gerçekten oldukça etkiledi. Ancak emiş gücü diğer süpürgeler gibi diyen arkadaşlar, bizim evdeki süpürge rowenta silent, o niye çekemiyor o ihlasın çektiğini? İçinde jet motoru var falan dediler, emiş gücü diğerlerinin 40 katı vs dediler. Ama bilemiyorum doğruluğunu.

Benim asıl sormak istediğim, iyonizer özelliği. Gerçekten de radyasyonu yok etme özelliği var mı acaba? İnsanda bir rahatlama yapıyor mu gerçekten? Yani antidepresan özelliği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkndg
    İnsanda bir rahatlama yapıyor mu gerçekten? Yani antidepresan özelliği var mı?

jet motoru gibi sesli çalışan süpürge rahatlama mı yapıyormuş?..
    inanma arkadaşım bu laflara hepsi masal bunların, benim çevremde 4 tane oldu bunlardan, 1 tanesini ara ara evde kullandık, tamam iyi süpürge ama o kadar da uzun boylu selvi değil yani...
    süpürgede antidepresan özellik mi olur Allah aşkına?..

ek: rasyasyon konusuna hiç girmedim dikkat ettiysen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 23 Kasım 2014; 13:04:51 >
  • quote:

quote:

İnsanda bir rahatlama yapıyor mu gerçekten? Yani antidepresan özelliği var mı?

jet motoru gibi sesli çalışan süpürge rahatlama mı yapıyormuş?..
    inanma arkadaşım bu laflara hepsi masal bunların, benim çevremde 4 tane oldu bunlardan, 1 tanesini ara ara evde kullandık, tamam iyi süpürge ama o kadar da uzun boylu selvi değil yani...
    süpürgede antidepresan özellik mi olur Allah aşkına?..

ek: rasyasyon konusuna hiç girmedim dikkat ettiysen...

o zaman ben en iyisi suyla çalışan bir elektrik süpürgesi alayım, bir de ortama negatif iyon vererek rahatlatan iyonizer bir cihaz alayım. Bu ikisinin bana maliyeti en baba 1000 TL olur. Ohhh mis gibi oturayım evimde :D

peki o zaman şunu sorayım.

Suyla çalışan elektrik süpürgesi mi, yoksa torbalı süpürge mi?
  • quote:

o zaman ben en iyisi suyla çalışan bir elektrik süpürgesi alayım, bir de ortama negatif iyon vererek rahatlatan iyonizer bir cihaz alayım. Bu ikisinin bana maliyeti en baba 1000 TL olur. Ohhh mis gibi oturayım evimde :D

peki o zaman şunu sorayım.

Suyla çalışan elektrik süpürgesi mi, yoksa torbalı süpürge mi?

suyla çalışanlar biraz zahmetli...
    torbalılar en garantilisi, ama iyi bir torbasız da alınabilir...
  • sorunum güncel....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chicho -- 30 Kasım 2014; 2:16:16 >
  • Aura Cleanmax yedek parça temin edebileceğim bir yer var mı? İstanbul Anadolu yakasında... Bilen kimse yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edogulugil -- 25 Ağustos 2015; 19:53:56 >
  • Alacak arkadaşlara söyleyeyim 5 para etmez ses düzeyi yüksek (kendi ölçümüm 87 db) çok ağır bir süre sonra çekişi düşüyor çok çok iyi yıkamana rağmen ve açık yerde bırakmama rağmen koku yapıyor buna 4 yıl önce 1800 tl verdim sonra çöpe attım (bozuldu kullanıcı hatası saydılar makine fiyatına ücret istediler) süpürge alacaksanız dyson dc52 alın (şu anki fiyatı 2500 200 tl daha az fiyat verip dyson dc52 alabiliyorsunuz) yada electrolux alın 😉

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUSUF ŞAHİN AKBUDAK

SELAM ARKADAŞLAR BEN İHLAS PAZARLAMA SATIS VE DANIŞMANLIK ELEMANI YUSUF ŞAHİN AKBUDAK, MERSİN TARSUS İHLAS PAZARLAMA
    ÇALIŞANI OLARAK ARANIZA KATILDIM,

FORMDA PAYLAŞTIĞINIZ YORUMLARINIZI VE DÜŞÜNCELERİNİZİ OKURKEN UTANDIM HATTA KIRILDIM.

MESLEKTASIM ESRA HANIM SIZIN SORULARINIZA CEVAP VERMEYE CALISMIS SANIRIM YETERLI OLMAMIS.

HERSEYDEN ÖNCE YAKIN ZAMAN ICINDE YOKLUGUNU FAZLASIYLA HISSETTIREN RAHMETLI ENVER ÖREN ABİMİZİN GÜZEL BİR SÖZÜ İLE BAŞLAMAK İSTERİM.

"EGERKİ MİSAFİR OLMAK İSTEDİĞİMİZ EV SAHİPLERİ ONLARA TANITIMINI YAPACAGIMIZ CİHAZIN FAYDALI BİR CİHAZ OLDUGUNU BİLSELER SİZİ KAPIDA VE YOLUNUZA KIRMIZI HALI SERER TESEKKÜR EDERLERDİ"

AURA CLEANMAX TEM. VE SAĞLIK ROBOTU HAKKINDA EN DERİNİNDEN YÜZEYSELİNE AKLINIZA TAKILAN SORU VE SORUNLARDA YARDIMCI OLMAK ISTERIM.

https://www.facebook.com/tggip?ref=tn_tnmn# BUDA BİZİM FACEBOOK ÜZERİNDEKİ TARSUS İHLAS PAZARLAMA SAYFAMIZ HENUZ BU AY AKTIF HALE GELDIK

SAYGILARIMI SUNARIM...

542 445 32 43 - YUSUF ŞAHİN AKBUDAK

Utanmanıza yada kırılmanıza gerek yok adam gibi ürün üretseler utanmanıza kırılmanıza gerek kalmazdı dediğim gibi 4 sene önce almıştım 1 yıl sonra çöpe attım dyson almadığıma çok pişman olmuştum 1800 tl boşa gitti dyson alsaydım şuanda kullanıyor olurdum 😣

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apranax77

bizde aura cleanmax'ı tanıtmaya gelen kişilerden 20 taksit 3000 liraya aldık senet ile, fakat iyimi yaptık kötümü yaptık bilmiyorum. daha sonra internette 1800 liraya buldum aynı cihazı. sizce ne yapmalıyım?

3000 lira mı, aman Allah'ım...

size başka bir örnek vereyim, benim kayınpeder ve kayınbirader tanesi 1.500 liradan 2 tane Libelle almıştı yıllar önce, ben gittim spotçulara baktım 600 lira...

kendini teselli ediyordu kayınpeder "bizimki orjinal garantili" diye, yahu dedim garanti için 900 lira mı verilir?...aradan zaman geçti kendi cihazında bir sorun var, arıyor servisi cevap veren yok, illallah demişti o yüzden...adamlarla kavga bile etmişti, satana kadar abi-abla der ama satıştan sonra ara ki bulasın, hepsi kaçak...

ben olsam iade ederim, hiç düşünmem...zaten ben olsam almazdım o ayrı...

Oha 1800 tl o ahhh gidi ihlas inşallah batarsın dyson, electrolux veya bosch roxx al geri iade edersen ( biliyorum bu markaları çok tavsiye ediyorum ama gerçek süpürge bunlar 😉)

• quote:

Bizim eve de 3 gün önce tanıtıma geldiler. Yatağı ve salondaki halıyı temizleyişi beni gerçekten oldukça etkiledi. Ancak emiş gücü diğer süpürgeler gibi diyen arkadaşlar, bizim evdeki süpürge rowenta silent, o niye çekemiyor o ihlasın çektiğini? İçinde jet motoru var falan dediler, emiş gücü diğerlerinin 40 katı vs dediler. Ama bilemiyorum doğruluğunu.

Benim asıl sormak istediğim, iyonizer özelliği. Gerçekten de radyasyonu yok etme özelliği var mı acaba? İnsanda bir rahatlama yapıyor mu gerçekten? Yani antidepresan özelliği var mı?

Jet motoru mu ? Ahahaha iyi kandırmaya çalışmışlar :D öyle birşey yok tabikide.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Dostum makine bizde yıllardır var. Belki ararsan yazdığım olumlu olumsuz yazılar da çıkacaktır karşına.
    Makineyi alalı 4 seneyi geçmiştir.
    Biz spot aldık arıza da yapmadı.
    Aldığımızda fiyatı 1300 gibi idi. Taksitlisi de 1800-2000 idi galiba.
    İlk günler spot fiyatını hak etttiğini düşünürdüm ama yıllar geçti ve bugünkü düşündüğüm: spot fiyatının yarısını da etmez.
    Eğer illaki alacaksan spot al yoksa hiç bulaşma.
    Bizdeki model kumandası dijital vs. olan modeli yani en eskisi değil. Ona rağmen görüşüm budur.

Eksisi ne dersen: temizlemesi zor, ıvır zıvırı ile uğraşması zor, çekim gücü vasat, normal süpürgelerden kat kat gürültülü.
    Artısı ne dersen: malzeme kalitesi fena değil, tozu yakalarsa bırakmıyor, aksesuarı bol.

Şimdi süpürge alacak olsam turbo fırçalı bir dyson alır geçerim.

Aynı fikirdeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ascentarium

jennyferr86, benim de oğlumda alerjik astım sorunu var, dolayısıyla ortamda toz, akar vs ne varsa etkin temizliği şart. Arayışımda ben de senin gibi ikilemde çok kaldım. Rainbow hakikaten abartının da ötesinde (gereksiz yere) pahalı. Ihlas'cı arkadaşlarım ne olur alınmasınlar, tecrübe ettiğim bir kaç ihlas ürünü sonrasında bende ihlas önyargısı oluştu, ihlasfobik oldum. Belki son zamanlarda servis ve müşteri memnuniyeti ilkelerine yatırım yapmışlardır, bunları tartışmak yerine ben sana kendi çözümümden bahsedeyim. Ben Dyson firmasının Allergy modelini aldım. 3 senedir kullanmaktayım. Temizliği, sessizliği, pratikliği ve göreceli olarak uygun fiyatı ile çok memnunum. Tavsiye edebilirim.

Çok iyi tercih zamanında annem benim için almıştı Canım Annemin boyun Fıtığı varmış ( bilmiyorduk) sonradan zaten bozuldu hani sokaktan el arabasıyla geçerler ya birmilyoncu ona 5 tl ye sattık şimdi ise electrolux un zucanimal modelini alacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

yedek parçasını bulamıyorum bu ürünün kablo sarma bölümü lazım

En çok bozulan ve en az bulunan parçasını bozmuşsunuz hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.