Şimdi Ara

Megane Touch Plus mı Play Paket mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki araba arasında kaldım ikisi de Megane 3 1.6 16v 110 beygir benzinli versiyonları ikisi de 30 bin kilometrede Play paket olan siyah renk yalnızca çamurluk değişen fiyatı 89 bin Tl Touch plus olan ise füme renk, boya değişen yok fiyat 92 bin Tl Play Paket de 17 inch jant, kırmızı dış çizgiler ve play edition iç trim ve döşeme bulunuyor. Touch Plus da ise otomatik far, yağmur sensörü ve djital klima bulunuyor çok arada kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum.

• O play paketteki o kırmızı cızgılar var ya o kırmızı cızgılar, beni benden alıyor, o nasıl bir zevksizlik örneğidir ya...

Touch plus al lütfen:))
  • berkenarjen B kullanıcısına yanıt
    Siyah da gayet iyi duruyor bence sormak istediğim şey sol çamurluk değişti diye 3 bin tl fazla verilir mi veya play pakette ki jant ve dataylar touch plusta ki djital klima otomatik far yağmur sensörü vs bunları fiyat anlamında karşılar mı ?
  • touch plus olan kullanışlılık olarak daha iyi dijital klima falan, diğeri kozmetik olay. touch plus füme renk ise çok güzel bi renk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 9 Mayıs 2020; 13:42:23 >
  • ikisi arasında çok gidip geldim temiz bulunca fluence tuch plus 1.6 cvt aldım :) size tavsiyem 2015 tuch plus jantlar daha güzel kırmızı şerit yapılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.