Şimdi Ara

:::::ŞiKAYETLER-YENİ HONDA CİVİC::::: (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
1
Favori
72.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • (Gıcık ediyoda)Ya beyler bu kemer takmayınca çıkan sesi kapayabilirmiyiz öle bi ihtiml varsa anlatırmısınız ,??*?????

• Süper fikir hacı saolasın nası aklıma gelmedi hayret
  • Peki bu demiri nerden temin edeblrim tutup emniyet kemerini kesemem :D
  • Çıkmacı, hurdacı, tanıdık özel servis, vs.vs.vs....

Resimdeki orijinali.

Aksesuarcılarda plastikten olanları da var, birkaç TL'ye...
  • heee tanesi 1 lira
  • ne yazıkki bozuk yolda direksiyon kutumdan ses gelmeye başladı:(
  • sana zamanında sat dedim dinlemedin, artık sorunlar artarak sürer, araban yaşlanıyor
    aslında arabayı elinde eskitmeyeceksin, ben onun için sık sık değiştiriyorum
  • kutumdan derken
  • benim kutum:) dierek geçiştireyim. devamı pek iyi değil:)
  • arkadaşlar bende 2009 elegance var. her iki kapıdan da (belki de camdan) ses geliyor. servise göstermeden sormak istedim. benzeri bi durum yaşadınız mı? ayrıca arka koltukların bagajı kulanmadan açılma ihtimali var mı? ben mi bilmiyorum? bu kapılardan gelen seslerden arabayı satacam nolur bi şey diyin!!!!
  • kapılarda hoparlörler var onlardanmı geliyor ses
    teyp kapalıykende geliyormu
  • abi öncelikle sizi özlemişim tekrar merhaba..
    daha önce kullandığım nicki değiştirdim. kullanmaya kullanmaya sifreyi unutmuşum. bugün altı saattir honda topiğindeyim yine sen cevap yazdın saol.
    teyp olayı hiç aklıma gelmedi denemedim ama bana sanki cam ya da kapı içi gibi geliyor. peş peşe aralıksız çıtırtı gibi sesler. düzgün asfaltta olmadığına göre teyp ihtimali zor.. şu emniyet kemerlerinin çıkış noktalarından da şüphelendim ama bilmiyorum
  • en güzeli arabayı başkasına kullanırarak dokunarak sesin kaynağını tespit edebilmekte.

kesinleştirmeden servise gitme.elletirme aracını
  • quote:

Orjinalden alıntı: sensinom

abi öncelikle sizi özlemişim tekrar merhaba..
    daha önce kullandığım nicki değiştirdim. kullanmaya kullanmaya sifreyi unutmuşum. bugün altı saattir honda topiğindeyim yine sen cevap yazdın saol.
    teyp olayı hiç aklıma gelmedi denemedim ama bana sanki cam ya da kapı içi gibi geliyor. peş peşe aralıksız çıtırtı gibi sesler. düzgün asfaltta olmadığına göre teyp ihtimali zor.. şu emniyet kemerlerinin çıkış noktalarından da şüphelendim ama bilmiyorum

bu olay bendede vardı, sağ ön kapıdan bozuk yollarda sesler geliyordu, forumda yazılanlardan yola çıkarak emniyet kemeri makenizması bir yerlere sürtüyor falan sanıyordum, ama bir gün tam cızırdarken eşim kolunu kapı içi döşemesine dayayınca ses kesili verdi, dikkat ettim sesler emniyet kemerinden değil, kapı içinden geliyormuş, heralde bir vida falan gevşemiştir diye düşündüm, 20 bin bakımına az kalmıştı bakıma gidince açtırıp bi baktıracaktım, ama nedendir bilinmez o sesler kendi kendine kesildi, ya o gevşeyen vida iyice gevşedi çıktı, veya sıcaklardan metaller genleşti...kşi eğer öyle ise kışın gene gelir sesler, ama kapı içinden geldiği kesin
    bu arada eski nickin neydi

• Arabanın sesinden şikayet edenleri anlamadım.Hepsi mercedesten inip hondayamı bindi ne?Ben Golf satıp Honda aldım,inanın Civic Golften daha sessiz.
  • Camlara yeni film çektirmiştim malum... açılış kapanışta ses geliyordu camlardan. ziebarta gittim fitilleri düzelttiler. ses falan kalmadı.. normal olduğunu söylediler ama bilemiyorum işte... sol arka kapıyı düzeltemediler cam kapanırken en dıştaki fitilin üzerine kapanmaya çalışıyor, cam kapanırken üzerine bastırınca yuvasına giriyordu.. bi baktım kapı döşemesi yerine oturmamış arada boşluk vardı... tahminen deri döşeme esnasında diye düşündüm. çıktım oradan servise gittim. kapının döşemesini söktüler tekrar yerine oturtmak için... adam işi bitirip yanıma geldiğine camın sökülmüş olduğunu, yerine takılırken yanlış montaj yapıldığını ve yuvasına oturamadığını söyledi. deli oldum... sonuçta adam düzeltmiş ama canımda sıkıldı iice... Kimin yaptığınıda bilemiyorum.. ya deri döşenirken bir halt ettiler ki pek bağdaştıramıyorum yada cama film çekerken... ama ziebartta adamlarada sıkı sıkı söyledim camlar sökülecek mi diye. hayır biz sökmeden özel ekipman ve teknikle yapıyoruz diye... Kime çatacağımı bilemedim.. kös kös eve geldmm

• arkadaşlar bu seslerden bende şikyetçiyim ve beni arabamdan ciddi manada soğutuyor.
    arabamın bi yerinden ses gelince sinirleniyorum.
    benimde sol kapı içinden ses geliyo birde söylemiştim direksiyon kutusundan.
    ne yapacam şaşırdırm:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: goyildirim

arkadaşlar bu seslerden bende şikyetçiyim ve beni arabamdan ciddi manada soğutuyor.
    arabamın bi yerinden ses gelince sinirleniyorum.
    benimde sol kapı içinden ses geliyo birde söylemiştim direksiyon kutusundan.
    ne yapacam şaşırdırm:(

Cam rüzgarlıklarını aldığım vatandaşta elegance vardı ve direksiyon kutusundan gelen ses yüzünden 2 defa direksiyon kutusunun değiştiğini söylemişti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: koraygokhan

Camlara yeni film çektirmiştim malum... açılış kapanışta ses geliyordu camlardan. ziebarta gittim fitilleri düzelttiler. ses falan kalmadı.. normal olduğunu söylediler ama bilemiyorum işte... sol arka kapıyı düzeltemediler cam kapanırken en dıştaki fitilin üzerine kapanmaya çalışıyor, cam kapanırken üzerine bastırınca yuvasına giriyordu.. bi baktım kapı döşemesi yerine oturmamış arada boşluk vardı... tahminen deri döşeme esnasında diye düşündüm. çıktım oradan servise gittim. kapının döşemesini söktüler tekrar yerine oturtmak için... adam işi bitirip yanıma geldiğine camın sökülmüş olduğunu, yerine takılırken yanlış montaj yapıldığını ve yuvasına oturamadığını söyledi. deli oldum... sonuçta adam düzeltmiş ama canımda sıkıldı iice... Kimin yaptığınıda bilemiyorum.. ya deri döşenirken bir halt ettiler ki pek bağdaştıramıyorum yada cama film çekerken... ama ziebartta adamlarada sıkı sıkı söyledim camlar sökülecek mi diye. hayır biz sökmeden özel ekipman ve teknikle yapıyoruz diye... Kime çatacağımı bilemedim.. kös kös eve geldmm

ziebarta çat, sökmüşlerdir, sökmeden nasıl çekecekler

• merhabalar.forma yeni üye oldum 2008 civic kullanıcısıyım.direksiyon kutusu problemleri maalesef bende ve benim gibi 4-5 kişide daha gördüm yeni civic kullanıcılarında.serviste garanti kapsamında değişti direksiyon kutusu şimdilik bir sıkıntım kalmadı.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.