Şimdi Ara

112 Operator Türkçe yama istek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun yeni çıkmış.Çeviren olur mu acaba ?

• Ben üzerinde çalışıyorumhttps://www.instagram.com/accounts/login/?next=/cemrl/ instagramdan yayınlayacağım
    yeni 29.06.2020(arkadaşlar geldiğim kadar yere olanı instadan yazanlara gönderiyorum şimdilik bir ara verdim ama baya yol kat ettim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerk Bilisim -- 29 Haziran 2020; 12:25:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seader590

Oyun sadece Türkiye de geçmiyor oynayabileceğimiz birçok bölge mevcut , ayrıca 112 acil telefon numarasını birçok ülke kullanıyor.
    112 kodun başka ülkelerde de kullanıldığını biliyorum da, kendimi yanlış ifade ettim sanırım. İzlediğim videoda Beyoğlu, Mecidiyeköy gibi yerler vardı, adı da 112 olunca, sadece Türkiye'de geçen bir oyun sanmıştım. Farklı ülkeler, farklı bölgeler de olduğunu bilmiyordum. Ama Türkçe gördüğüme eminim.
  • Gördüğüm kadarıyla yamaya kimse devam etmiyor o yüzden ben Cem abinin kaldığı yerden ve eksik olan yerleri çevirmeye başladım 4 gün önce, ve tahminimce en fazla 2 haftaya kadar bitiririm diye düşünüyorum.
  • aynen çeviri olsa süper olur.
  • ne zamana gelir yama
  • çok ayrıntı ve görüşme var o yüzden zaman ayırabildiğim kadarı ile yapıyorum instadan yazan arkadaşlara yaptığım kadarını atıyorum
  • Merhaba yama tahmini ne zaman %100 yayınlanır?
  • 1-2 hafta içinde çeviriyi bitirip yayınlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcrrs -- 20 Temmuz 2020; 2:23:45 >
  • Srcrrs kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz hocam.Kolay gelsin.
  • Yama ne durumda bilgi verebilir misiniz?
  • +++
  • Bu oyun resmi olarak Türkçe çıkmamış mıydı ya? Youtube'da Türkçe bir şekilde oynanış videosunu izlemiştim diye hatırlıyorum sanki. Beyoğlu, Mecidiyeköy falan vardı, hatta olay yeri için verilen adreste mahalle sokak isimleri bile Türkçe idi. sürekli ya birileri öldürülüyordu ya da bir yerler yanıyordu

Bir de 911 versiyonu vardı sanırım bu oyunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 6 Ağustos 2020; 13:30:3 >
  • Oyun sadece Türkiye de geçmiyor oynayabileceğimiz birçok bölge mevcut , ayrıca 112 acil telefon numarasını birçok ülke kullanıyor.
  • Yama ne durumda ?
  • yamanın şuana kadar ilerlediği kısmını paylaşabilir misiniz ?
  • Yama henüz bitmedi fakat güncel yama içinhttps://www.instagram.com/accounts/login/?next=/harunnww/%3Fhl%3Dtr instagramdan yazabilirsiniz yama her hafta güncellenecektir. Ayrıca çevirmede yardım etmek isteyen varsa iletişime geçebilir.
  • 112 operator türkçe yamayı çıkarttım ama en az 1000 abone olmasını istiyorum

• tam sürüm çıktımı varsa verirmisin

• LahmacunYeSev L kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.