Şimdi Ara

TP-link Archer C5V modem VDSL uyumlu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom'un fiber abonelere verdiği Archer C5V modemi kullanıyordum evimde. Sonra taşındık ve taşındığımız yerde VDSL altyapı var. Yeni modeme para vermek istemiyorum. Bu modem VDSL uyumlu mu?

• Bildiğim kadarıyla Archer C5V'de dsl girişi yok, fiber altyapıda router olarak kullanılıyor sadece.
  • A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    Peki DSL to WAN tarzında bir dönüştürücü ile VDSL altyapıda kullanma ihtimalimiz var mıdır?
  • Jeroww J kullanıcısına yanıt
    Sadece çeviricinin yeterli olacağını sanmıyorum, zira modem yazılımı ve donanımınında bunu desteklemesi gerekir.
  • Modem hem fiber hemde vdsl destekli görünüyor güzel modem kullanabilirsiniz vdsl olarak sorun olmaz.sadece phone yazan yere telefon kablosu takıcaksınız bu kadar. Yeni modeme boş yere ücret vermenize gerek yok
    http://dslteknoloji.com/index.php/modemler/others-featured/2011-11-26-04-13-8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmra123 -- 26 Nisan 2020; 16:55:2 >
  • Bu ürün modem değil, router. Önde bir modem olmadan kullanamazsınız. Güzel bir router, uygun fiyatlı bir modem alıp bu router ile WiFi'i eve dağıtmayı deneyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.