Şimdi Ara

herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alfa iyidir hoştur. Pininfarina ilmek ilmek işlemiştir ama arıza yapınca umrunda olmayacak kadar zengin ve üretim odaklı bir ülkede yaşamıyorsan çöptür. Motoru biraz nazlıdır servis hariç bi yer dokunursa bi daha toplanmaz 6 ayda bir sanayiden randevu alırsın.
    Otomobil sektörü okuma yazma bilmeyen orangutan tipli tükürük saçarak konuşan ayaklı al-satçılardan oluşmasa bugün alfa türkiye de çok farklı yerlerde olurdu.
    O yüzden bulaşma alsan sattırmazlar satsan öldürürler pişman olursun.
  • Alfa iyidir hoştur. Pininfarina ilmek ilmek işlemiştir ama arıza yapınca umrunda olmayacak kadar zengin ve üretim odaklı bir ülkede yaşamıyorsan çöptür. Motoru biraz nazlıdır servis hariç bi yer dokunursa bi daha toplanmaz 6 ayda bir sanayiden randevu alırsın.
    Otomobil sektörü okuma yazma bilmeyen orangutan tipli tükürük saçarak konuşan ayaklı al-satçılardan oluşmasa bugün alfa türkiye de çok farklı yerlerde olurdu.
    O yüzden bulaşma alsan sattırmazlar satsan öldürürler pişman olursun.
  • 20 yaş altı yasağı foruma da istiyoruz.
  • Şöyle bişi varken ona bakmam bile.

• ben de isterim gulia ya binmeyi ama haşmetlimizin canı sağolsun. neyse ben bir korona yazıp 8119 a göndereyim.
  • Alfa Mazda ve Subaru Distributor daha dogrusu vergi sistemi kurban olmuş markalar.
  • Bende tam bir alfa romeo alacaktım , korona yazıp 8119 ‘a gönderdim.
    Artık dönerse benimdir , dönmezse iskender yedin derler.
  • Gta Junior konusu beklerdim.

• Yeni övdüm de geldim Alfayı arkadaşlar. Ben gidiyorum.
  • Dün dikkatimi çekti. Laifatzu ile Siafatzu benzer nick. Üslup hemen ele veriyor zaten aynı saygısızlıkta emir kipi.

Diğer arkadaş da emir kipiyle konu açıyor. Aynı kişi olmasa bile kesinlikle akrabadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Fotoğraflar arasında 159 kesinlikle olmalıydı.Gulia tabanlı bir giulıetta kesin üretilmeliydi ama alfa nedense üretmedi.Sürüş dinamikleri bmw ve mercedesten iyi bir markayı hala küçümseyenler var 68 km ile geyik testinde dağılan mercedes clk 300 modeli başka bir markada olsaydı 50 sayfa mesaj yazarlardı.
    Bmw ve Mercedes yollarına kayıpsız devam ediyor.. peki Alfa? Her şey viraja girmekten ibaret değil anlayamadınız....
  • alfa sahiplerinin kullandığı cümledir başlıkta ki. ben alfa sahibi değilim ama olmayı düşünüyorum. ama dedikleri kadar değil, ötesi var. tasarım zaten anlatılmaz. benim asıl isteğim şu konuya gerçek alfa sahipleri gelip yorumlasınlar. araçlarından ne kadar memnunlar açıklasınlar ki gerçek alfaları görelim.

herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]herkes arabaya biner, sen alfaya [gerçek alfalar]

• tamam
  • Bu ne la
  • ciddi ciddi alfa almayı düşünüyorum. giulietta olacak. japon sevgimi sanırım alfa romeo ile aldatmış olacağım
  • 159 gözümde binilebilecek bir araç kalite konfor
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    hocam beni çekistirmissiniz de onun icin geldim. su konuya bi aciklik getireyim. bu konu sahibi arkadasin ilk nicki kiwii dir. ben bunla kiz konulari acip dururken tanismistim ve arkadas olduk. sonra samimilestik iyice ve nick degismek istedigini soyledi. bende ikimiz benzer olalim diye bu nicki onerdim. akrabam falan degil gene bu forumdan biri. bu arada emir kipi falan degil sadece atmak isteyen yapmak isteyen yapsin derim. zorlama yok
  • 7-8 ay boyunca 147 kullandım ve istemeyerek sattım. Bundan sonra araba alırsam 159 alırım.
  • BMW yi çok seviyorum. Kendim de eski bir BMW kullanıcısıyım. Ama bu araba kadar ucube bir BMW daha önce hiç üretilmemişti. BMW markasına hiç yakıştıramadım bir araba oldu bu yeni 8 serisi. Keşke hiç üretmeselerdi.
    Bu modelin satış rakamları hakkında bilgisi olan var mı?
    Ayrıca bu 8 serisinin mercedeste ve audide karşılığı nedir?
  • Oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.