Şimdi Ara

bu modeller gerçekten kullanıslımı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daewoo-1997-daewoo-tico-lpg-muayene-sifir-804671318/detay

sehır ıcınde ekonomık ve pratık arac arayanlar ıcın hem ucuz ve tasarım olarak fena olmayan bu modeller sızce kullanıslımıdır?

• Ustası bulunuyorsa sıkıntı yok. Gerçi her usta anlar gibime geliyor ne ladar karmaşık olabilir ki? Şehir içinde gerçektrn avantaj küçük araba
  • gaisensei kullanıcısına yanıt
    usta konusunda zannetmem sikinti olacagini. kutu gibi bi araba zaten direksiyon vites el freni baska da bisey yok. boyle nasi desem ozellikle sahil kentlerinde cok kullanisli olabilir. max 2 veya 3 kisi ile gezilebilir. bazilari sunroof yapiyor, kendi ozelligimi yoksa sonradan mi onu bilmiyorum. kalabalik ve kucuk kentler icin ideal
  • aracin kendisine baktim, guzel gozukuyor hatta 0.8 matiz var o daha modern duruyor fakat boyu uzun biri bunu kullanabilir mi merak ettim. on koltugu sokup arkaya falan oturmasi gerekir heralde. sehir icinde sikintisiz pratik hafif araclardir dogru ama bu kadar da az yakacagini zannetmem. sonsuza dek kaplumbaga gibi gitmeyeceginize gore elbette bi yerden sonra hizlanma gereksinimi duyacaksiniz. iste orda gaza yuklendiginizde olmasi gerekenden cok cok daha fazla yakar bana gore cunku beygiri cok dusuk ve tork diye biseyde yok zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.