Şimdi Ara

REXPO R-POD 1263 4GB-173 YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MÜZİK KEYFİNİ REXPO MP4 LER İLE YAŞAYIN

TÜRKÇE MENÜ!!!

DIŞARIYA SES VERME ÖZELLİĞİ (HARİCİ HOPERLÖR)!!!

2 YIL GARANTİ…

# GENEL ÖZELLİKLER 1.8” İnçlik 262000 renkli GENİŞ VE PARLAK ekran
    # REXPO R-POD1262 ister kulaklık ister kulaklık olmadan harici hoperlörü sayesinde müzik dinleyebilirsiniz.
    # Özel tasarım yüksek çıkış gücüne sahip kulaklıklar
    # Dahili dijital FM radyo ve radyodan ses kayıt yapabilme
    # Mp3 ve Mp4 Çalar
    # Resim gösterebilme
    # Ses kayıt yapabilme
    # E-book ile TXT dosyalarını gösterebilme
    # 90 x 40 x 7 mm boyutlar ve pil dahil ~ 40 gram ağırlık

USB 2.0 Flash Disk Özellikleri:
    # SAMSUNG™ Marka Flash bellek
    # Taşınabilir sabit disk olarak kullanabilme
    # 2/4 GB Dahili hafıza CD Kalitesinde 500/1000 şarkı depolama kapasitesi
    # USB 2.0 ile yüksek hızda data transferi

Renkli Ekran özellikleri
    # 1.8 inch 262000 renk
    # 1.kalite TFT Ekran
    # Grafik animasyonlu menü
    # Ekran kontrast ve parlaklık ayarı

MP4(Video)/MP3 Çalar Özellikleri:
    # *.avi, *.mpeg, *.mpg, *.dat, *.wmv, *.wma, *.asf, *.rm, *.ram, *.rmbv, *.mov, *.qt, *.vob uzantılı dosyalarını AMV formatında Mp4 çalarınızda oynatabilirsiniz. Yapmanız gereken cd deki yazılımı kurup, desteklenen dosya türünü AMV veya MTV formatına çevirmektir. (AVI, MPEG, Windows Media, RM, QuickTime, DVD formatları)
    # WMA / MP3 / MP2 / MP1 / WAV / ASF / WMV Dosya formatlarını tanıma
    # Jpeg, Gif ve Bmp formatlarında resim gösterebilme
    # ID3 Tag gösterim (Parça adı / Şarkı Sözleri)
    # 7 Farklı ekolayzır (Natural / Rock / Pop / Classical / Soft / Jazz / DBB)
    # 7 Farklı çalma modu (Normal / Repeat one / Repeat all / Intro / Folder / Repeat folder / Random)
    # A-B “Replay Mode” Seçimi
    # Tempo ayarı
    # Dosyalama sistemli çalma listesi oluşturma
    # Dijital ses ayarı (31 Kademe)
    # Maksimum 30 Mw yüksek ses çıkışı

Dijital FM Radyo Özellikleri:
    # 20 İstasyon hafıza
    # Otomatik veya manuel istasyon arama
    # Otomatik istasyon hafızalama
    # Radyodan direkt ses kaydı

Ses Kayıt Özellikleri:
    # Dahili mikrofon
    # 8KHz-32KHz Ses kayıt kalitesi
    # Wav / Act / Vor ses kayıt formatları
    # Radyodan kayıt yapabilme
    # 8 KHz ses kayıt kalitesinde 64 saat kayıt süresi
    # Kayıt yapılacak dosya için sabit diskten klasör seçebilme (Her klasöre 99 adet dosya kaydedebilirsiniz.)

E-Book ve Resim Gösterme Özelliği:
    # REXPO R-POD Dijital Mp4 çalarınızla TXT uzantılı dosyaları okuyabilirsiniz.
    # Jpeg, Gif ve Bmp formatlarında resim gösterebilme
    # Slayt gösterisi şeklinde resim izletme modu

Diğer Özellikler:
    # 90 x 40 x 7 mm boyutlar ve pil dahil ~ 40 gram ağırlık
    # Enerji tasarrufu modları (Ekran koruma ve gece dinleme)
    # Windows 98 / Se / Me / 2K / XP, MAC OS 10 ve Linux Uyumlu

Paket İçeriği:
    # Cihaz
    # Şarj adaptörü
    # Stereo kulaklıklar
    # USB Bağlantı kablosu
    # Yazılım CD’si
    # Türkçe kullanma kılavuzu

Uyarılar:
    # İlk kullanımda cihazı tam olarak boşaldıktan sonra şarj ediniz.
    # Daha uzun bir pil ömrü için cihazınızı USB üzerinden şarj ediniz.
    # Cihazınızın yazılımı güncellenebilmektedir. Ancak bu işlemi yetkili servis aracılığı ile cihazın doğru sürümlü işletim sistemi ile yaptırmanızı tavsiye ederiz. İnternet üzerinden indirilen ve cihaza ait olmayan sürümler ile yapılacak upgrade işlemi cihazın kilitlenmesine sebep olabilir.

ARKADAŞLAR ÇAKMA MP4 LERDEN DAHA İYİ OLDUĞU KESİN SAMSUNG FLASH BELLEK KULLANILMIŞ VE DE 2 YIL GARANTİSİ VAR.. 2 GB LIK MODELİ İSE 109 YTL

KULLANAN VAR MI? YA DA YORUMLARINIZ NELER?

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=99948&productid=bd49332

• çakmaların bir kısmındada samsung flash bellek var hatta büyük bir kısım bence
  • ii gibi görünsede.
    encoder işlemi yapıcan o uzun sürer bide copy süresi tabi....
    ekrana tav olmaz malesef göz bozuyor çoğu...

4 gb olması ii sadece mp3 için bence olabilir. at parçaları haftalık değişitr....
  • dünyanın en büyük flash bellek üreticisi samsung dur ve de çakma olsun olmasın çoğu mp3'mp4 çalarda samsung bellek kullanılır...
  • Samsung işe elektrik prizi üreterek başlamış daha sonra radyo TV derken adamlar dünya devi oldu...marksı ne olursa olsun bir çok dijital üründe samsung çipleri bulunuyo....
  • çok çok daha iyisini o fiyata bulabilirsin bence ve eğer hemen bozulmasın , kırılana kadar beni idare etsin diyorsan teknosadaki markaları tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamturke -- 9 Haziran 2007; 19:56:12 >
  • arkadaşlar zaten dünyada en büyük flash bellek üreticisi samsung minton,r-pod,kawai,piranha farketmez hepsinin içine bakın samsung çıkacaktır...
  • geçen hafta hepsiburadadan bu ürünü sipariş ettim.
    3 gün sonra elime geçti.
    ilk başta videoları oynatmada sorun yaşadım.
    orjinal cd si ile gelen converter programı ile videoları encode edip makineye atınca makineyi kilitliyordu.
    ilk günler bir kaç kez kendi kendine kapandığıda oldu ama bunu makinenin yeni olmasına ve şarjına bağladım.
    2 gün sonra videoları başka bir amv converter ile çok düşük boyutlarda (128x96) encode edince videoları oynatmaya başladı.
    ne güzel sorunu halettim derken aldığımın 4.günü olan dün gece müzikten videoya geçmek isterken daha full şarjı varken makine bir daha açılmamak üzere kapandı.
    dün geceden beri tüm uğraşılarıma rağmen makineyi açmayı beceremedim.
    sorunları ilettiğim teknik servisten sağolsunlar "bize gönderin yenisi ile değiştirelim" diye cevap geldi.
    ama içerisinde kişisel dosyalarım kilitli kaldığı için benim açımdan o dosyaları silmeden geri göndermem söz konusu olamazdı.
    saatlerce uğraşmama rağmen açamadım makineyi.
    en son kendimi kaybettiğim bir anda duvarda parçalamışım makineyi(hep duyardım ama ilk defa kendim bir elektronik makineyi bu şekilde parçaladım)
    velhasıl daha geçen hafta 4 taksit ile 180ytl ye aldığım mp4 player bugün evde unufak olmuş bir şekilde yatıyor.
    keşke ilk kendi kendine kapandığı an geri gönderseydim ama iş işten geçti.

eğer rexpo yu parçalamamış ve kullanıyor olsaydım makine hakkındaki görüşlerimi dile getirmek istiyorum.

öncelikle çok şık bir dış görünümü var evet.
    müzik ses kalitesi iyi, özellikle yanında gelen kulaklık standart kulaklıklardan çok daha iyi bence(en azından benim diğer samsung yh-j70 mp4 playerımın yanında gelenden iyi)
    4gb olması en iyi özelliği herhalde..
    müzik geçişleri azalıp yükseliyor, güzel bişi(samsungumda bu özellik yok)
    ebook özelliği çok iyi, harf sınırı tanımadan ebookları gösteriyor.
    şarkıların tempo ayarı var hızlı ve yavaş diye, hoşuma giden özelliklerden biri..
    bunlar aklıma gelen iyi özellikleri.

kötü özellik olarak en başta düğmeleri çok sakat.her an elinizde kalacakmış hissi veriyor.
    video özelliği daha öncede bahsettiğim gibi çok düşük ekran boyutunda oynatıyor, buda 1.8 inç değil daha düşük bir ekran demek.
    resim kalitesi gerçekten çok kötü.
    şarjı başka bi kaç yerde daha bahsedilmiş çok az gidiyor ama ilk gün yaptığım denemede düğmelere dokunmadan 3 saatte şarj göstergesi yarıya indi(bu şarjının 6 saat gittiğini gösterirmi bilemem??)
    menüsü oldukça karışık helede tuşların kalitesizliğini gözönüne alırsanız işinizi oldukça zorlaştırıyor menüde gezinmek.
    mesela müzik dinlerken ayar yapamıyorsunuz, oyun oynayamıyorsunuz veya resim izleyemiyorsunuz(samsungumda müzik dinlerken bu işlemler yapılabiliyor)
    fm radyosu hakkında yorum yapmak istemiyorum çünkü sanırım bizim orda radyolar iyi çekmiyor.
    harici hoperlöründen bişi beklemeyin, laf olsun torba dolsun diye konmuş bir özellik.
    şarkı isimlerini gösterdiği karakter sayısı çok az.birde en önde sanatçı ismini yazınca şarkının ismini göremiyorsunuz.bu yüzden tüm tag bilgilerini sildim, sadece şarkı ismi vardı böylece şarkıyı seçebiliyordum.
    tümünü tekrarla modu beklediğim gibi tüm mp3leri değil sadece o klasör içindeki şarkıları tekrarlıyor(klasörü tekrarladan ne farkı kaldı o zaman anlamış değilim)
    bilgisayar aracılığı ile alet üzerinden işlem yapmak çok uzun vakit alıyor.hatta öyleki boş klasörleri silmek bile dakkalar buluyor.10 tane mp3 sürükle bırak yapacağım diye dakikalarca bekliyorsunuz.

şimdilik aklıma gelenler bunlar..

alalımmı derseniz ALMAYIN!!! derim.

atalarımız ne güzel demiş: ucuz etin yahnisi yavan olur.

3-5 kuruş fazla verin benim gibi rezil olmayın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smoker_1979 -- 25 Haziran 2007; 17:03:08 >
  • daha tanınmış ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim
    biraz daha fazla para verin kafanız rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 25 Haziran 2007; 14:44:52 >
  • Merhaba. Ben de alalı 2 gün oldu ve smoker_1979 kadar olmasa da benzeri sorunlar yaşadım. Benim sorunum şu oldu: birden ekran siyah beyaz tv lerde olduğu gibi karıncalı ve görüntüsüz kaldı. Hiç bir şey yapamaz oldum. Makine açılıp kapanıyor. Bilgisayardan içerisindeki dosyalar görünebiliyor ama kendisinde tık yok. Formatlamanın çözüm olabileceğini düşündüm. Ama nasıl format atılacağını bulamadım. Bilen varsa lütfen yardımcı olsun, zira servise epey uzak olan küçük bir güney doğu ilçesinde yaşıyorum. Zaten servise gitse bir aydan önce gelmez. Kıymeti kalmaz.
    Ses kalitesi çok iyi. Kulaklıklar güzel oturuyor. Video dönüştürücüsü de hızlı bir bilgisayarda gayet iyi çalışıyor. Ah bir de ekranda şu sorun olmasaydı!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.