Şimdi Ara

Türknet Yine Dalga Geçiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İç hatta sorun olabilir cümlesi bahane. Adamlara diyorum direk ankastereden modeme kablo çektim geçen hafta diye hee o zaman yapadan vaeye geçiremiyoruz öyle bir sistem yok diyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    6 ay yalvardık abimin yapasını vae'e geçirmediniz yapada 5-10 mbit anca alıyordu

başka biryerede geçiş imkanı olmuyor yapa olduğu için turknet sayesinde 120 tl kurulum bedeli girdi bize

millenicoma geçirdim 100 mbit alıyor şimdi vae ile
  • 1.5 senedir Yapa'dan vae'ye geçirmelerini istiyorum. Böyle bir hizmetimiz yok diyorlar. Forumda hergün 1-2 kişi yapa'dan vae'ye geçiyor sorunca yanlışlık var diyorlar dalga geçer gibi.Aşağıya atacağım fotoları incelerseniz firmanın her gün geriye gittiğini görürsünüz.

İlk attığım foto yazın 1 haftalığına modeme gelen değerler. Fotoyu turknete attığımda böyle bir şey imkansız diyerek üstünü kapattılar.

2. foto turknetdestek adlı çalışanın forumda yazdığı mesaj diyor ki biz uzak mesafelere yapa vermiyoruz.

3. Fotoda santralin bana olan uzaklığı ve yapa'dan çıkarmıyorlar. Şu anda 3mb internet hızım var 0.78 mb'da upload.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahim Kaypakkaya -- 8 Şubat 2020; 13:41:54 >

• Aynı sorun bende de var bunlar bu sorunu çözemeyecek sanırım bir de müşteriye bahane buluyorlar yok iç hattan, modemden felan diye. Benim sorunum da 1 haftaya çözülmezse başka sağlayıcıya geçeceğim. 2-3 mbit hıza 76 lira para mı verilir?

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/141917951#141917951
  • Matematik hesabı yapamıyorlar, umarız 50 yıl içinde abaküs ile ögrenecekler.
  • Evet az önce aradılar aynı şeyi söylediler Yapa'dan Vae'ye geçiremezlermiş aman yüksek hız veririz çünkü.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/141929655#141929655
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Herkese standart prosedür oyalama amaçlı daha sonra da aynı bahane.

Böyle giderse itibar kalmayacak haberleri yok.
  • Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi ve hat değerlerinizi kontrol ettim. Bu sorunu çözmek için çalışacağım.

Öncelikle "modem buluşması gereken hızda buluşmuyor " statüsünde kayıt oluşturabilir misiniz? Vae üzerinden 10 Mbps aldığınızı da belirtin. Ben bu konuda gerekenin yapılması için ayrıca ilgileneceğim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Yok artık sizinle iş çözemeyeceğimi anladım para ödemeye devam edicem ve o arıza kaydını hergün açıcam birazda siz uğraşın kanser ettiniz beni 2 yıldır.
  • İnkilap santrali yazıyor, lokasyonunuz Ümraniye sanırım. O bölgede VDSL2 tüm sahalarda var mı, gözlemleyebildiniz mi?
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Oradan taşındım 1 hafta önce ama sorunuza cevap vereyim ümraniye devlet hastahanesi tarafındaydım ben bana 1-2 sene önce geldi vdsl ama santrale daha yakın yerlere yeni yeni gelmeye başladı.
  • hizmeti iptal edip yeniden abone olacaksın başka çare yok
  • Yok yine yapa veriyorlar yapabilecekleri bir şey yokmuş
    bu kadar saçma firma görmedim müşteriyi bilerek kaybediyorlar
  • Merhaba, bu konuda müşterimize yardımcı olmak istediğimi belirterek iletişim bilgileri talep ettim. Ancak müşterimiz bu konuda yardım istemediğini iletti.
    Küçüksu caddesi üstünde inkilap santrali yanlış bilmiyorsam.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    evet küçüksu caddesi üzerinde ama benim oturduğum yer oraya en az 1.5 km uzakta
    Anlıyorum sizi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.