Şimdi Ara

Hayatınızda kırılma anı dediğiniz olay

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaş ilerledikçe pek çok kırılma anı olduğunu daha iyi anlıyorsun. Mesela bir önceki iş yerindeki kız arkadaşım sayasinde eşim ile tanıştım ve şu an 3 çocuğum var. O işlerine ise girmemiş olsaydım bugün bam başka bir hayatım olurdu.

• yumurtaya girdiğim an.
  • Harcligimi biriktirip kare monitörümü aldığım gün benim hayatımın en güzel ve önemli günüydü,o samsung kartonunu bile saklıyorum hâlâ

• Onu boş verde kız bulabildinmi

• Cocukluk arkadasim intihar etti, bir daha hicbir sey eskisi gibi olmadi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2008 sonu ilaclara baslattilar. lise bitti. hayat kaydi

• Önlisans mezunuyum lisansı sağlık sorunu nedeniyle pat diye bıraktım ( özel okulda tam bursluydum sürekli rapor alamadım devamda edemedim burs yandı ) yürümeyi bırak ayagimi kipirdatamiyodum Allah'a şükür hiç birşeyim kalmadı geçti bitti. Ama hayatta bitti . Tekrar lisansa hazırlansam o dönemde tonla borç birikti evdekilere yük olamam borç ödüyoruz kıt kanaat geçiniyoruz mecbur okulu sildim . Hayat bana 22 yaşında erkenken küstü . Bakalım gelecek nasıl olacak çalışacağız mecbur özel sektorde pes etmek yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cityzen -- 28 Ocak 2020; 2:53:9 >
  • Kırılma anlarında yapılan doğrular şanstır yapılan yanlışlar ise tecrübedir böyle düşünün

• Yüzüstü yatma alışkanlığım yüzünden malafat kırıldı heralde hep eğri duruyor.

• Kırılmadı ama kırılacak gibi

• Kırılma anı :) Kendi okuduğum bölümle alakalı bir iş yapmayıp babamın şirketine geçmem.
    Baba ile çalışmak çok zor ve istediğiniz her şeyi yapamıyorsunuz. Kafalar kesinlikle uyuşmuyor.
    İnternetin önemini hala tam kavrayamadılar malesef. Şirketin ilk web sitesini ben açmıştım düşün yani 2000 başlarıydı.
    Şimdi baktığın zaman google'dan bir çok kişi bizi aramış, yol tarifi almış, ara butonuna basmış falan.
    10 tane eleman var hakimiyet sağlamak istiyorsun ama senden dönen babanda bitiyor. Elemanlar da işini biliyor babaya yöneliyor.
    Ben biraz tersimdir babam patronluk yapmaz ama ben mesafe koyarım sevmem öyle samimiyeti iş yerinde.
    Benim kırılma anım budur. Keşke kendi işime gitseydim yaş oldu 30 bu saatten sonra zor bu sektörde.
  • Eğer ilkokulu ve ortaokulu okusaydım bugün 6bin tl kira gelirim olmayacaktı ve patronun oyuncağı olacaktım..

misal bu büyük hortumu indirin bakalım sonra bunu buraya aktarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saylan

Yaş ilerledikçe pek çok kırılma anı olduğunu daha iyi anlıyorsun. Mesela bir önceki iş yerindeki kız arkadaşım sayasinde eşim ile tanıştım ve şu an 3 çocuğum var. O işlerine ise girmemiş olsaydım bugün bam başka bir hayatım olurdu.
    yaş kaç

• 1984 doğumluyum.

• akasya durağında nuri babanın kafasına çiğ köfte düşmesi benim hayatımın dönüm noktası olmuştur
  • rasputin in alive kullanıcısına yanıt
    ne oldu yer çekimini mi kavradın o sahnede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74F84D677

ne oldu yer çekimini mi kavradın o sahnede
    amerika için 11 eylül neyse Türkiye için de o sahne odur

o günden sonra Türkiyede hiçbir şey asla eskisi gibi olmadı
  • 2011 yılı içinde olan bir mevzu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.