Şimdi Ara

SIRALI SİSTEM LPG FİYATLARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
5
Favori
524.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜM HALKIMIZI 78. İZMİR ENTERNASYONAL FUARIN DA STANDIMIZA BEKLİYORUZ.
    İLGİ VE ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

SIRALI SİSTEM LPG FİYATLARI
  • 97 model nissan primera için en uygun marka hangisi acaba yardım ltf.....
  • izmir fuarındaki landi renzo standından aldığım fiyatlar şöyle. iki farklı model var..
    birincisi: landi renzo tamamen ithal malzeme 1650tl 10 taksit.
    ikincisi: şamandıra ve bakır borular yerli geri kalan kısım ithal..(blue kit diye geçiyo galba)..1200 tl peşin 1350 tl 10 taksit...
  • izmir fuarındaki landi renzo standından aldığım fiyatlar şöyle. iki farklı model var..
    birincisi: landi renzo tamamen ithal malzeme 1650tl 10 taksit.
    ikincisi: şamandıra ve bakır borular yerli geri kalan kısım ithal..(blue kit diye geçiyo galba)..1200 tl peşin 1350 tl 10 taksit...
  • landirenzo nun 3 farklı fiyatı var
    1300, 1500 ve 1800
    en pahalısında bosch marka enjektör kullanılıyormuş
    1500 de kendi enjektörleri
    1300 de ise bazı parçalar yerli dediler
  • 1.4 2001 opel corsa confort için hangi markayı önerirsiniz?
    Birde aracı yakında alacağım alım sırasında yada daha sonra taktırmamın fiyat açısından farkı olurmu?
    Teşekkürler
  • Noter'den satışını aldıktan sonra montajını yaptırınız, ruhsat masrafı iki kere vermemiş olursunuz.

quote:

Orijinalden alıntı: kobe_bryant1977

1.4 2001 opel corsa confort için hangi markayı önerirsiniz?
    Birde aracı yakında alacağım alım sırasında yada daha sonra taktırmamın fiyat açısından farkı olurmu?
    Teşekkürler
  • lpg hakkında pek bilgim olduğunu söyleyemem.bende 2001 corsa 1.4 aracıma sıralı lpg taktırmak istiyorum.marka öneriniz war mı?yerli-ithal ne kadar fark war?araca uzuuuun süre binileceği için dayanıklı bir marka olsun.motoru yıpratmasın istiyorum.bu sistem bagaja mı konuluyor yoksa yedek lastik yerine de konulabilir mi?
  • arkadaşlar iki sorum var birincisi sanırım montaj yapıldıktan sonra bir de ruhsata işlettirme muhabbeti var bu ne kadar tutar yaklaşık? İkinci sorum bu lpg olayının güvenilirliği nedir ? ailece çoluk çocuk binebilirmiyiz gönül rahatlığı ile ? sürekli içimde bir korku hissetmek istemiyorum birşey olacak diye
  • arkadaşım lpgni taktırdıktan sonra taktırdığın yerden projeni alıp sızdırmazlığa gidiyosun ordanda aracına bakıyorlar 25 tl alıyorlar sızdırmaz raporu verip ek-1 forumu dolsuruyorsun oda 10 tl aracınında sigortasını yaptır bu arada bunlarıda yaptırdıktan sonra araç muayene istasyonuna gidebilirsin tercihen internetten randevulu git hiç beklemiyosun ben gittim hemen aldılar 15 dakika falan sürüyo muayene işlemi sonra onaylanıp sana evrağını veriyorlar ordanda aracının bağlı olduğu emniyet amirliğine gidip 105 tl verdim ben ruhsat değişimi işin evraklarını veriyosun ruhsatın değişiyor gidip 2-3 gün sonra alıyorsun
  • arkadaşlar sadece simiti değiştirmek kaç para? Bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinnn

arkadaşım lpgni taktırdıktan sonra taktırdığın yerden projeni alıp sızdırmazlığa gidiyosun ordanda aracına bakıyorlar 25 tl alıyorlar sızdırmaz raporu verip ek-1 forumu dolsuruyorsun oda 10 tl aracınında sigortasını yaptır bu arada bunlarıda yaptırdıktan sonra araç muayene istasyonuna gidebilirsin tercihen internetten randevulu git hiç beklemiyosun ben gittim hemen aldılar 15 dakika falan sürüyo muayene işlemi sonra onaylanıp sana evrağını veriyorlar ordanda aracının bağlı olduğu emniyet amirliğine gidip 105 tl verdim ben ruhsat değişimi işin evraklarını veriyosun ruhsatın değişiyor gidip 2-3 gün sonra alıyorsun

peki muayene olmak zorundamı lpg ye donusturuldukten sonra.
    aracı 1 ay once aldım 1.4 benzinli polo ve sıralı sistem atiket 4 silindir fast sistem taktırmak istiyorum. 1040 lira dediler 10 taksitle. bunun haricinde ruhsata islemesi nasıl olacak? (uzerime gecirdikten sonra muayenesini yeni yaptırdım sigorta,ruhsat degisimi vsvs hersey yapıldı)

• arkadaşlar herkeze kolay gelsin.Benim arabam Hyundai elentra fxcoupe çok ilginç bir araba şuanda 0.50 kuruş yakıyor inanılmaz fazla enjektorlerinde bir sorun var diye tahmin ediyorum ama sıralı sistem taktırcam araba otomatik 1996 model yazılarınıza baktım BRC TARTARİNİ ZAVOLİ ATİKER bu 4ünden birini taktırcam fiyat olarak aralarında çok fark yok o yüzden en iyisi olsun uğraşmim diye istiyorum araba sorun bir araba biraz.Bide nerde taktırmak lazım yetkili servislermi uygun olur nasıl bir yol çizmem lazım bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Şimdiden teşekkürler..
  • ford fieasta 1.4 lpg taktırmayı düşünüyorum karar veremedim istanbul anadolu yakasında bi yere taktırmayı düşünüyorum
  • merhaba imzamdaki arabaya hangi markayı önerirsiniz.
    Vanda bildiğiniz usta var mı
    mesala 990tl 10 taksit diyorlar bu benim cebimden çıkacak olan maksimum para mı yoksa 200 300 daha ödeyecekmiyim
    simit tank muayanaeden geçmez diyorlar böyle bişi var mı
    ... saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firari83 -- 28 Kasım 2009; 14:28:15 >
  • atiker 990 tl 10 taksit diye reklam yapıyo , ama bu hangi modeli fast diye var birde multi fast var öncelikle bunlardan hangisi ???
    birde 990 tl fiyat simit tankmı yoksa normalmi??
    şüphem şu : acaba bu 990 liralık fiyatı sırf müşteriyi bayiye çekmek içinmi kullanıyorlar ???
    yani biz atiker bayisine 990 diye gidelim , sonra yok simit değil 100 fark ; yok multi değil 100 fark daha ......
    derken bir bakmışız bizim atikerin fiyatı zavoliyi geçmiş :D
    bu konuda aydınlık getirmeleri lazım , herşey fiyat değil !!!
  • selam arkadaslar 98 polo 1.6 confortline var elimde özellikle Golf e taktıran arkadaslar atiker den memnunlar mı yana bana bi öneriniz var mı? lütfen bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim... brc 1650 den aşağı yokmus, atiker de su an kampanya varmıs 990 a 10 taksit. benim niyetim atiker ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bencileyinn

selam arkadaslar 98 polo 1.6 confortline var elimde özellikle Golf e taktıran arkadaslar atiker den memnunlar mı yana bana bi öneriniz var mı? lütfen bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim... brc 1650 den aşağı yokmus, atiker de su an kampanya varmıs 990 a 10 taksit. benim niyetim atiker ama...

brc yi ankarada 1400 liraya takıyorlar 1650 yi abartmışlar
  • Merhaba,

Ankarada BRC'yi 1400'e nerede takarlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 11 Aralık 2009; 10:24:53 >
  • quote:

merhaba imzamdaki arabaya hangi markayı önerirsiniz.
    Vanda bildiğiniz usta var mı
    mesala 990tl 10 taksit diyorlar bu benim cebimden çıkacak olan maksimum para mı yoksa 200 300 daha ödeyecekmiyim
    simit tank muayanaeden geçmez diyorlar böyle bişi var mı
    ... saygılar

benim arabamda aynı motora sahip 2003 model tartarini taktırdım 20000 km oldu hiçbir sıkıntı yaşamadım. ekim 18 de de ruhsata işlettim muayene de falan sorun çıkmadı simit tank ile. geçen sene temmuzda taktırmıştım bende çok arada kaldım tartarini de kara kıldım fazla para ödeyerek ama gerçekten çok uyumlu oldu. diğer marklar için birşey diyemem onlarıda aynı motora taktıranlar söyler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.