Şimdi Ara

10 KG DEMİR DUMBELL BULMAK?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

olm fiyatları nedir nerede var bir türlü bulamadım ya hep plastik

• o setle curldan başka bir şey pek rahat yapılmaz diye inanıyorum. curl için alınır bence ve ne kadar güçlüsün bilmiyorum ama bence attığın sitede alttan gördüm, ağırlığı daha az bir set daha uygun olur herhalde;

https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/45-kg-halter-seti-dambil-seti-agirlik-ve-vucut-gelistirme-aleti-45-kg-spor-dumbell-set_pdp_369843634?_sgm_campaign=scn_7f87b180014b6000&_sgm_source=369843634&_sgm_action=click?rcp_action=rcpProductClicked

ama bence alınır yani.

edit: demirler gerçekten pahalı. dediğim gibi ben kendim kilosuna 10tl verdim 20 küsür kg 200 küsür tly mal oldu bir de kulp aldım 20 lira mıydı neydi o da galiba. demirler pahalı yani.
  • up
  • bilen yok mu lann
  • Decathlon'un internet sitesinde var ben aldım harika her şeyi saf metal öyle plastik parça vs. yokhttps://www.decathlon.com.tr/airlik-seti-10-kg-id_8491830.html
  • moruk demir döküm kilosu 10lira kadar ona göre. 20kgye 200tl vermiştim ben
  • Knk bı SS atarmisin vucudunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu bir tane mi yoksa iki mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

Knk bı SS atarmisin vucudunu
    knk benim yeminim var kamera karşısına geçmem. iyi kötü bi vücudum var. normal dışarda görenler genelde spor yaptığımı varsayıyorlar. yemek parasını öderken falan soranlar oluyor hangi salona gidiyorsun tarzında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 27 Ocak 2020; 18:40:21 >
  • bu arada spor mağazalarına sor. dekatlon falan tarzı yerlerde tek satılmıyor genelde, setli metli satıyorlar. ben de oralara bakmıştım ilk ama 500 liradan aşağı bırakmıyorlar setli satıyorlar. ha daha uygun ama tek plaka arıyorsan spor mağazalarına bak. google yaz spor mağaza diye haritalarda senin konumunun civarındaki yerlere tek tek uğra sor metal ağırlık var mı diye. fiyatlar kilosu 10tl civarı diye biliyorum. çoklu alırsan indirim yaparlar.
  • Bir tane aldım, bir set sol kola ise diger set sağ kola olarak çalışıyorum. 10 kilo şuan için fazla geliyor bana, 6 kilo ile nizami yapıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bana 10 KG ikili dumbell lazım sadece spor salonundaki hocaya soracam yarin
  • hocam ben 5 aydır spora gidiyorum, spor salonunda v barda 20-30 KG yapıyorum dumbellarda 10-15 ama evde lazım oluyo gitmedigim günlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

hocam bana 10 KG ikili dumbell lazım sadece spor salonundaki hocaya soracam yarin
    kanka handle alıyorsun, ağırlıkları geçireceğin demir bir de plaka bu kadar. 10kglik alacaksan alışveriş mağazalarında bile var ama ağırlığı çıkar tak yapamıyorsun. tavsiyem çıkarıp takabileceğin şekilde al. yani plakaları al, demiri(handle) de al takıl öyle. dediğim gibi hocayı falan boşver spor mağazaları yaz google çıkıyor zaten haritada git onlara sor. ben dumbell alcam de durumu anlat onlar yardım eder.
  • quote:

hocam ben 5 aydır spora gidiyorum, spor salonunda v barda 20-30 KG yapıyorum dumbellarda 10-15 ama evde lazım oluyo gitmedigim günlerde
    ben yaklaşık 1,5 sene kadar dumbell kullanmadım. çantaya su şişelerini doldurup öyle çalıştım. istersen deneyebilirsin. ağırlığı damla damla eklediğin için progressive overload harika oluyor xd

ben şu şekildde ypaıyordum, 2 tane çanta lazım ikisine de 10 litrelik su bideonu koyuyorsun. içlerini artık istediğin şekilde dolduruyorsun. sonra bi bez parçasını çantaların tutma yerin var ya üstlerinde oralardan geçiriyorsun sonra işte kaldır indir. fakat bu şekilde yaparsan alternate curl yapman lazım çünkü döndürmek olmuyor ve bana sorarsan alternate curllar zaten daha iyi diğer şekilde ağırlık emiliyor kanımca. küçük bi taktik, istersen yapabilirsin. ha şunu da ekleyeyim yaparsan elinde küçük bir eldiven giy ya da kullanacağın bez yumuşak olsun çünkü ellerinde yara yapabilirsin fark etmeden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

ben yaklaşık 1,5 sene kadar dumbell kullanmadım. çantaya su şişelerini doldurup öyle çalıştım. istersen deneyebilirsin. ağırlığı damla damla eklediğin için progressive overload harika oluyor xd

ben şu şekildde ypaıyordum, 2 tane çanta lazım ikisine de 10 litrelik su bideonu koyuyorsun. içlerini artık istediğin şekilde dolduruyorsun. sonra bi bez parçasını çantaların tutma yerin var ya üstlerinde oralardan geçiriyorsun sonra işte kaldır indir. fakat bu şekilde yaparsan alternate curl yapman lazım çünkü döndürmek olmuyor ve bana sorarsan alternate curllar zaten daha iyi diğer şekilde ağırlık emiliyor kanımca. küçük bi taktik, istersen yapabilirsin. ha şunu da ekleyeyim yaparsan elinde küçük bir eldiven giy ya da kullanacağın bez yumuşak olsun çünkü ellerinde yara yapabilirsin fark etmeden.

Alıntıları Göster
    Hocam ben bayağı bir baktım demir 10kg dambıl alacaktım ama acayip pahalı geldi
    Bu iyi midir acaba alınır mı?https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/85-kg-halter-seti-dambil-seti-agirlik-ve-vucut-gelistirme-aleti-85-kg-spor-dumbell-set-seksenbeskilo_pdp_368830556?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=406679865535&utm_term=82101017650&ga_prodid=368830556&ga_merchantid=124313719&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMIoIHZrpSk5wIVR-h3Ch1maQpWEAQYASABEgI4HvD_BwE#product-detail

• quote:

Orijinalden alıntı: Exocoetidae

Hocam ben bayağı bir baktım demir 10kg dambıl alacaktım ama acayip pahalı geldi
    Bu iyi midir acaba alınır mı?https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/85-kg-halter-seti-dambil-seti-agirlik-ve-vucut-gelistirme-aleti-85-kg-spor-dumbell-set-seksenbeskilo_pdp_368830556?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=406679865535&utm_term=82101017650&ga_prodid=368830556&ga_merchantid=124313719&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMIoIHZrpSk5wIVR-h3Ch1maQpWEAQYASABEgI4HvD_BwE#product-detail

Alıntıları Göster
    o setle curldan başka bir şey pek rahat yapılmaz diye inanıyorum. curl için alınır bence ve ne kadar güçlüsün bilmiyorum ama bence attığın sitede alttan gördüm, ağırlığı daha az bir set daha uygun olur herhalde;

https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/45-kg-halter-seti-dambil-seti-agirlik-ve-vucut-gelistirme-aleti-45-kg-spor-dumbell-set_pdp_369843634?_sgm_campaign=scn_7f87b180014b6000&_sgm_source=369843634&_sgm_action=click?rcp_action=rcpProductClicked

ama bence alınır yani.

edit: demirler gerçekten pahalı. dediğim gibi ben kendim kilosuna 10tl verdim 20 küsür kg 200 küsür tly mal oldu bir de kulp aldım 20 lira mıydı neydi o da galiba. demirler pahalı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 27 Ocak 2020; 19:14:50 >

• Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    hocam ben gittigidyora güvenemiyorum hıyar yolluyolar, diyolar kapıda ödeme var mı?
  • quote:

hocam ben gittigidyora güvenemiyorum hıyar yolluyolar, diyolar kapıda ödeme var mı?
    biraz daha baktım da 130tl miş kargoyla birlikte
  • Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    30 lira mı kargo ücreti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

o setle curldan başka bir şey pek rahat yapılmaz diye inanıyorum. curl için alınır bence ve ne kadar güçlüsün bilmiyorum ama bence attığın sitede alttan gördüm, ağırlığı daha az bir set daha uygun olur herhalde;

ama bence alınır yani.

Alıntıları Göster
    Normalde barfiks ve ip atlama yapıyorum. Barfikste nizami yavaş şekilde 12 yapıyorum.
    Tricepslerim büyükte bicepsler küçük kaldı biraz :D onun için dambıl bakıyordum.
    Yerde mekikte fazla çekmiyorum.
    Genelde barfikste çakı hareketi şeklinde karın çalışıyorum
    onun için de ayak bileği ağırlığından almayı düşünüyorum 3er kglık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.