Şimdi Ara

Hayatınızdaki en mutlu olduğunuz an

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiye kadar zor bi hayatım olmadı. Klasik anne baba sevgisiyle büyüdüm. Ani gerçekleşen pek bi olay olmadı hayatımda. Daha sevgilim olmadı, hiç bir kıza da açılmadım. O duygu nasıl bilmiyorum.

- bi kere sevdiğim kzı gözlerin çok güzel demişti, deli dana gibi dolanmıştım ortada
    -bileklerim ve omuzum kırılmıştı, geçince dünyalar benimdi, özgürdüm.

Ya sizin, merak ettim. Geçmişi bi düşünün, yargılayın bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Part-time çalıştığım işten ayrıldığım (40 takla atmıştım, büyük ve zorlu bir süreçti) gün. O gün işte öğrenci olmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu anladım (Sınavlar hariç). O günden beri inek gibi çalışırım, hiç sıkılmam. Sevdiğim bir bölümü okuyorum. Sevgim henüz hiç azalmadı, hatta bazen daha çok sevdiğim oldu da.

Küçükken abimle oyun oynarken, oyuncaklarla filan veya hayalden düzmece bir şeyler yaparken çok mutlu olurdum. Odanın her bir tarafına kağıttan hedefler koyardık. Abim beni omuzlarının üstünde taşırdı ve ben elimdeki kağıt toplarla abimin omuzunda gezerken bir yandan kağıt hedefleri vururdum. Bir gün abimi omuzlarıma alıp ona bu güzel hissi yaşatmak istemiştim ama abim benden çok ağır olduğu için birkaç saniyeden sonra yorulmuştum fazlasıyla. Ah, ne güzeldi. Sevgili abim.

Küçükken, annemin yaptığı un kurabiyesinin kokusu evi sarardı. Çok güzel kokardı. Hele o kurabiyeleri sofra bezinin üstünde yemesi çok güzel olurdu. Aynı şekilde annemin yaptığı poğaçalar, poğaçaları poşetlerdik. Sonra acıktıkça yerdik.

Kötü geçmiş olsa da üniversite sınavından çıktığım gün mutlu hissetmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Babam arabaya normal standartlarda bir mp3 ve usb li oto teyp aldıydı o zaman çok sevinmiştim..
  • karşılaştıracak kadar hatırlamıyorum ya da yok.
    yani hayattaki hedeflerimden biri gerçekleşirse belki o zaman olabilir.

• Gecmiste olsa gerek ama hangisi emin değilim

Belki kardesimin dogumu olabilir

Lan ne severdim kardesimi yaa varya herkes kopek gibi kiskanirdi bizi ahshsndjsi

Millet artik bikardi okulda falan kardesimi anlatmamdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tartıda 100kg olduğumu gördüğümde

• Düşünüyorum, düşünüyorum bulamıyorum.

• Aklıma gelen bir şey yok. Sanırım sürekli mücadele ile geçti hayatım pek kendim için bir şey yapacak zaman bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Aklıma gelen bir şey yok. Sanırım sürekli mücadele ile geçti hayatım pek kendim için bir şey yapacak zaman bulamadım.
    yaş kaç hoacm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

yaş kaç hoacm

Alıntıları Göster
    38
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

38

Alıntıları Göster
    Hocam sana kari bulak yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çurablraını çıkra

Hocam sana kari bulak yav

Alıntıları Göster
    O kadar delirmedim daha. 1.5 yıl evli kaldım o yetti bana.

Kız arkadaşım yetiyor bana evlilik filan bana uymaz.

• 2004 yılında ilk kişisel bilgisayarımı aldığımda...
  • Düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum ama en yakın olduğum an herhalde eski sevgilimin elimi öptüğü andır, çok hoştu.

Onun dışında üç kere ameliyat oldum, o narkoz öncesi insanın içi bir hoş oluyor çok mutlu hissediyor, belki o olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum ama en yakın olduğum an herhalde eski sevgilimin elimi öptüğü andır, çok hoştu.

Onun dışında üç kere ameliyat oldum, o narkoz öncesi insanın içi bir hoş oluyor çok mutlu hissediyor, belki o olabilir.
    aboovv, çok fena...

Aman hocam, keyif verici maddelere bulaşmayın, müptela olursunuz
  • görme engelli (kör) birisini karşıdan karşıya geçirip camiye götürmüştüm.

onun dışında pes 2011 oynarken cousins çalmaya başlaması da yeterliydi mutlu olmam için.
  • Ortaokul çağında 2003 senesinde babamın gemiden amerika kıtasından getirdiği PS1 olabilir.
    Kardeşimle beraber takım seçer ve aynı takımı beraber oynardık. şampiyona falan yapardık. colin mcrae rally oynardık. focus 1'i orada sevmiştim. subarular falan.
    o zamanlar rivaldolu shevchenkolu seedorflu serginho lu cafulu milanla sayısız maç yapmışımdır.
    önde sheva yanında rivaldo tam arkalarında kaka. hey gidi günler.
  • Flörtleştiğim bir kız vardı.Mesajlaşmıyorduk Youtube'ta müzik dinlerken wp'den bildirim gelmişti.Mesaj atmıştı o an.

• Düşündüm ama aklıma ciddi ciddi birşey gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: wttM

Part-time çalıştığım işten ayrıldığım (40 takla atmıştım, büyük ve zorlu bir süreçti) gün. O gün işte öğrenci olmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu anladım (Sınavlar hariç). O günden beri inek gibi çalışırım, hiç sıkılmam. Sevdiğim bir bölümü okuyorum. Sevgim henüz hiç azalmadı, hatta bazen daha çok sevdiğim oldu da.

Küçükken abimle oyun oynarken, oyuncaklarla filan veya hayalden düzmece bir şeyler yaparken çok mutlu olurdum. Odanın her bir tarafına kağıttan hedefler koyardık. Abim beni omuzlarının üstünde taşırdı ve ben elimdeki kağıt toplarla abimin omuzunda gezerken bir yandan kağıt hedefleri vururdum. Bir gün abimi omuzlarıma alıp ona bu güzel hissi yaşatmak istemiştim ama abim benden çok ağır olduğu için birkaç saniyeden sonra yorulmuştum fazlasıyla. Ah, ne güzeldi. Sevgili abim.

Küçükken, annemin yaptığı un kurabiyesinin kokusu evi sarardı. Çok güzel kokardı. Hele o kurabiyeleri sofra bezinin üstünde yemesi çok güzel olurdu. Aynı şekilde annemin yaptığı poğaçalar, poğaçaları poşetlerdik. Sonra acıktıkça yerdik.

Kötü geçmiş olsa da üniversite sınavından çıktığım gün mutlu hissetmiştim.

Bolum.ne idi hocam?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.