DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
araç içi oto el süpürgesi tavsiyesi
28
Cevap
0
Favori
27.871
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> araç içi oto el süpürgesi tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1561 Mesaj
      10 Mayıs 2007 09:42:33
      araç içi oto el süpürgesi tavsiyesine ihtiyacım var.

çakmaklıktan çalışabiliecek, araç paspaslarındaki en ufak tozu güçlü bir şekilde emecek bir süpürgeye ihtiyacım var...ne önerirsiniz? aşağıdaki ürün nasıl? cok mu pahalı 151 YTL bir araç içi süpürge için?

http://www.hepsiburada....oductid=otm331825#tablnk

Pioneer 428xd KURO Plazma - LG 37LH7000 LCD, DSmart Goldmaster, Sony DAV-DZ660 5+1 Sinema Sistemi, Intel D865PERL Anakart/ Intel P4 3.0 GHZ HT / 120GB Samsung HDD/512x2 Kingston DDRam/ ATI Radeon 9800Pro@xt Ekran Kartı /Logitech z2200 2+1 200WRMS Hop./10/100 Ethernet Kartı, AsusTA230 300W Kasa/TpLink Modem/LG CDRom+Lg CdWriter+Asus DvdWriter+3.5 Floppy Drive A
    • Yüzbaşı
      332 Mesaj
      10 Mayıs 2007 23:32:54
      Hiç bir araç içi oto el süpürgesi evde kullanılan süpürgeler gibi temizleyemiyor bence. Araç içi oto el süpürgesi olmasına rağmen (iyi bir marka) ben hâlâ o koca süpürgeyi çıkarıp içini temizliyorum. Kesinlike çok daha iyi.

edit: Ve son mesajlarını okudum, sana bir şey söylemek istiyorum.

"Sakınan göze çöp batar."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARSLAN -- 10 Mayıs 2007; 23:34:03 >

Clio3 1.5dCi65hp Expression Siyah
    • Yarbay
      11050 Mesaj
      10 Mayıs 2007 23:44:51
      151 milyona git bi elektirk süpürgesi al
      arabayı baştan başa çektir heryanını
      o kadar para küçücük süpürgeye verilmez+elektrikli süpürge kadar da performans gösteremez
      bence araç içi süpürgeyi filan boşver;evin önünde indir süpürgeni onunla çekitr haftada 1-2 defa

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Mayıs 2007 00:30:42
      151 ytl araç süpürgesi için çok gibi.

http://www.otopol.com/p...o.php?products_id=125761

daha ucuza maledebilirsin.

• Yarbay
      6399 Mesaj
      11 Mayıs 2007 11:33:31
      bende fakirin jarjlı el süpürgesi var çok iyi çekiyor çokta memnunum tavsiye ederim

Heidelberg, Manroland, PolarMohr
    • Er
      4 Mesaj
      11 Mayıs 2007 12:59:40
      en iyisi uzatma kablosu ile evinden elektrik süpürgesi ile çekmek elt. el süpürgeleri ne kadar iyi olursa olsun iyi çekmez

• Yarbay
      2627 Mesaj
      04 Ağustos 2007 16:19:01
      bende simbo var babam almış küçücük bişe başlığı flnda var çakmak girişinden çalışıyor çekişi de fena sayılmaz 20ytl ye almış öle 150ytl ne gerek var anlamadım o kadar detaylı demizlik yapacaksan ver 5ytl otomobil yıkamacısı yapsın

"Burası bir donanım forumudur!"
      Apple iPod Touch 8GB with Jailbroken! & Nano 6th 8GB with Creative Ep-630
      Canon PowerShot SX230HS
      Seat Team Cordoba 1.4 TDi
      Cowon D2 4GB
      Nexus 4 Black & iPhone 5S White
    • Yarbay
      5650 Mesaj
      05 Ağustos 2007 21:46:09
      151 ytl çok fazla el süpürgesi için ve hiçbir elektrikli süpürgenin yaptığı gibi randıman vermez

G.S
    • Yarbay
      6164 Mesaj
      07 Ağustos 2007 12:48:32
      Bu ıslak-kuru bir elektrik süpürgesi ve şarjlı.
      Islak olması demek, koltuklarınızı deterjanlı bezle silerek, fırçalayarak temizleyebilir ve sonrasında vakum yapabilirsiniz.
      bu yüzden fiyatı normal.

ama tabii ki evlerimizde kullandığımız makineler gibi bir performans bekleyemeyiz.

• Yarbay
      4276 Mesaj
      08 Ağustos 2007 07:34:29
      uzun bi uzatma kablosu yaptır benim gibi. biz 5. kattayız. balkondan aşağa sallayıp, istediğim temizliği yapabiliyorum. ister süpürgeyi indir. ister halı yıkama makinesini indir ... yaptığın temizliğe değsin.
      kolay gelsin.

Asus N55SF S1194V
      Apple Iphone 6 Silver 64 GB
    • Binbaşı
      1550 Mesaj
      13 Ağustos 2007 19:54:13
      evet çok fazla 151 ytl normal bi makina 25 ytl

• Yüzbaşı
      790 Mesaj
      19 Ağustos 2007 15:42:06
      Normal bi el süpürgesi alsan daha hesaplı olur bence de.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Ağustos 2007 01:10:31
      elektrik süoürgesi fazlasıyla yetr

• Yüzbaşı
      644 Mesaj
      29 Ağustos 2007 22:39:02
      kardeşim o parayla otomobil taksidi ödersin

• Yarbay
      2336 Mesaj
      22 Eylül 2007 20:48:16
      ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySerkan -- 13 Ocak 2008; 21:59:53 >

Haram beygire (turboya) gerek yok, atmosferik candır.
    • Teğmen
      188 Mesaj
      06 Ocak 2009 18:45:56
      Sinbo kesinlikle 5 para etmez hiçde çekmıyo premıer vs hepsı aynı

cemozbektrt
    • Yarbay
      2086 Mesaj
      07 Ocak 2009 18:51:30
      evim 7.nci katta olduğu için ev süpürgesini kullanamam.küçüklerde anca sinir bozuyor.tamam kağıt vb.hafifleri çekiyorda ufacık taşlar bile kalıyor.bende sert bir süngerle temizliyorum.yani ondan randıman bekleme.

• Yüzbaşı
      519 Mesaj
      07 Ocak 2009 21:07:04
      Madem o kadar parayı gözden çıktın. Kesinlikle 9,6volt 8,4volt gücünde falan al. Ucuz olanlar genelde 3,6 4,8volt falan oluyor. Ben ucuz diye felix marka bir şarjlı el süpürgesi aldım, mümkünatı yok otomobildeki çakılı taş kum parçalarını çekemiyor taban dösemesinden alamıyor içine.

Markalı birşey almaya dikkat et, çünkü markalı olanlar üzerinde çekiç gücü yazıyor. Motor gücü demiyorum, çekiş gücü diyorum.

Misal elektrikli süpürgelerde vay şu marka 2000watt mış yok şu 2500 watt mış diye alıyoruz ama asıl önemli olan emiş(çekiş) gücü. Bunu da iyi markalar yazıyor ürünlerinin üstüne. Roventa, dyson v.b. markalar buna dikkat ediyor.

Ucunda döner fırça olan süpürgeler de çok revaçta ama otomobilde araya köşeye girmez, otomobil için minik ama güçlü bişeyler seç. Çinde üretilen basit markaların otomobili temizlemediğini görünce üzülmezsin.

Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983
    • Er
      6 Mesaj
      13 Mart 2012 19:14:50
      150 tl ye 12 kere oto yıkamacıda iç dış aracını yıkatabilirsin. Yahut bazı benzinliklerde bulunan 1tl ye çalışan süpürgeler ile 150 defa aracını güçlü bir süpürge ile süpürebilirsin haftada 1 kere süpürdüğünü düşünürsen 3 yıl boyunca bu işlemi yapabilirsin. Araç içi oto süpürgesi bi aşamaya kadar temizler. Ben de aracın içindeki tozdan kirden rahatsız olduğum için bi ara düşündüm ama gereksiz.

• Er
      1 Mesaj
      31 Mayıs 2013 16:35:29
      Yıllardır süregelen bu ihtiyacı ucunda üçlü priz bulunan 15 mt kablo ile çözdüm.Balkondan sarkıtıyorum.Evde eşimin daha az kullandığı bir süpürge var KENNWODD onu indiriyorum.Güzelce içini süpürüyorum.Yıkama işine de şöyle bir çözüm buldum.Ana saatin olduğu yere bir çeşme taktırdım.Çeşmenin açma kapama aparatı seyyar.(sadece sahibinde ).12 metre de dayanıklı hortum aldım.Daha önce internetten gördüğüm değişik başlıkları olan yıkama tabancası aldım.Hafta sonları arabayı apartman kapısı önüne getiriyorum.Önce tozunu tazyikli suyla aldırıyorum.Kendi aldığım özel şampuanla yıkıyor,yine tabancayla durulayıp kuruluyorum.Çeşme ve tabanca bağlantılarını da hortum kelepçesi ile sıkıyorum.Tertemiz 3 yıkama parasına tümüne sahip olabilirsin.Bir de bugün matbaacı bir arkadaş yıkama sonrası ayak altına serilen kağıtlardan getirdi,herşey süper.En azından neyle yıkandığını biliyorum.Daha önce adi deterjanla yapılan yıkamalar sonucu arabanın rengi solmuştu.Benden söylemesi.kolay gelsin.

• Er
      2 Mesaj
      22 Ekim 2013 14:35:25

Araç İçi Süpürge (60W) Vacuum Cleaner ile Aracınızda Hafta Sonu Temizliği Yapmak Artık Çok Kolay!
      http://www.nr724.com/tr/arac-ici-supurge.html

• Yarbay
      10413 Mesaj
      08 Mart 2016 11:37:23
      Bende Bosch veya Kenwood marka şarlı el süpürgesi düşünüyorum, tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sen öldüğün gün bende öldüm canım anneannem...
    • Teğmen
      241 Mesaj
      09 Mart 2016 00:28:45

mdyamarkt ta Kenwood 190 modelini denedim.cekisi kuvvetli.
      en hosuma giden tarafi arac cakmakliginda sarj olmasi ve calismasi.

programmer_onurkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 26 gün cezanın, 25 gün 1 saat 42 dakika kadarı kaldı.
      09 Mart 2016 00:58:57
      Bende şarjlı,12V, elektrikli birçok süpürge mevcut.

Öncelikle mecbur değilseniz şarjlı süpürge almanızı tavsiye etmem. Alınabilecek fiyatta olanlar (80 - 150 TL) pek tatmin edici değil. İş görsün, kaba pisliği temizlesin diyorsanız alınabilir o ayrı.

Mümkünse uzatma kablosu + elektrikli süpürge daha iyi olur. Fakir Starky yada Fakir Darky alınabilir mesela. Daha ucuz olsun derseniz Arnica Merlin 1000W var. Fena sayılmaz. 60 lira civarı fiyatı var.

Eğer elektrikli süpürge kullanma imkanınız yoksa el mecbur 12V çakmak soketinden çalışan bir süpürge yada şarjlı süpürge alacaksınız.

12V olarak Black & Decker markasının el süpürgesi mevcut. Bir ara Bim de de satılmıştı. Ben kullanmadım fakat birçok kişi memnun olduğunu söylüyordu. Ona da bakabilirsiniz.

Yada Amazon.com adresinde satılan Armor All AA12V1 modeline bakabilirsiniz. Fiyatına göre fena sayılmaz.

http://www.amazon.com/A...=8-6&keywords=car+vacuum

Son tercihiniz şarjlı süpürgeler olsun. Bende Homend Dustrider 1218 var. Fena değil. Araç içinde kaba pislikleri alıyor. Ama ufak parçalar için çok başarılı olduğunu söyleyemem. Adı üstünde şarjlı süpürge. Tam denemedim fakat şarjı da çok uzun gitmeyecektir. Bu sebepten son tercihiniz olsun.

Kişilere ve fikirlere saygının,tahammülün kalmadığı, düşüncelerin insanları kırmadan,incitmeden düzgün bir şekilde dile getirilemediği bitik yerlerde bulunmanın hiçbir manası yok. Sessizce uzaklaşın, hak ettiklerini bulmaları yakındır.
    • Yarbay
      5455 Mesaj
      09 Mart 2016 10:46:44
      Dyson dc62 animal pro kullanıyorum. Ama aracı düşünerek almamıştım.

• Çavuş
      88 Mesaj
      09 Mart 2016 11:27:13
      Amazon' dan black deckerları inceliyorum, uygun bir kampanya anında almak için fırsat kolluyorum

卍 Ϝ ϓ ſ Ϟ 卍
    • Yüzbaşı
      628 Mesaj
      09 Mart 2016 14:23:14
      Ben, Black&Decker`in asagidaki modelini 3 senedir kullaniyorum.Gucu ve kullanisliligi ile tavsiye edebilirim.

Bu mesaja eklenen görseller:

2012 Scenic - Beyaz - 5 kişilik - Edc - Tüm opsiyonlarıyla
    • Yüzbaşı
      954 Mesaj
      21 Haziran 2016 05:10:16

quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

Ben, Black&Decker`in asagidaki modelini 3 senedir kullaniyorum.Gucu ve kullanisliligi ile tavsiye edebilirim.

Bu mesaja eklenen görseller:

Hala memnun musunuz hocam? Araç içindeki en küçük çakıl pislik vs alıyormu acaba?

"Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nîn, tolo dan nan galad..."
    • Yüzbaşı
      628 Mesaj
      21 Haziran 2016 08:53:27

Selamlar.Evet ben cok memnunum. Kaliteli ve kullanisli bir supurge.

Arwen Undomielkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2012 Scenic - Beyaz - 5 kişilik - Edc - Tüm opsiyonlarıyla
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> araç içi oto el süpürgesi tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.