Şimdi Ara

bu nasıl mumkun olabilir ?????????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

eğer bu bi hile ise benim ingilizcem berbat bunu GM lere iletirmisiniz.... Server Karazhan saat 3.50

EDİT: adamın HP sine bakın pls.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 10 Mayıs 2007; 3:57:48 >

• Leveli gorunmuyor hp mana da acayip şaşırdım dogrusu o ney öyle. Ama çok güçlü vuramıyor sanırım. Boss gibi duruyor acayip bişey. Birde melee dalıyor, Spriest niye melee dalar ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellrot -- 10 Mayıs 2007; 4:01:28 >
  • ya adamda 52.900 hp war boss falan diil normal oyuncu......peninsula daki kulelerde soteye yatıyo gelnei indiriyo adam......ama 52.900 hp bu bi bug ya da hile diilse ne peki ????
  • Sanırım senin level 58 falan ondan level gorunmuyor da niye melee dalıyor ve nasıl o kadar hit point mevcut anlam veremedim.
  • O kadar hit point addonun hatası. Addon düşmanın hp sinin hesaplarken vurdugun hasar miktarınıyda düşmandan giden hpnin % si karşılaştırarak hp yi gösterir. Bu yüzden düşman kendini heallerse hp azalmaz bu yüzden hp si çok gibi gösterir . En azından bendeki eski addon öyleydi.
  • Şöyle bişey de olabilir :

http://forum.donanimhaber.com/m_14098613/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss332 -- 10 Mayıs 2007; 8:44:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nox4949

O kadar hit point addonun hatası. Addon düşmanın hp sinin hesaplarken vurdugun hasar miktarınıyda düşmandan giden hpnin % si karşılaştırarak hp yi gösterir. Bu yüzden düşman kendini heallerse hp azalmaz bu yüzden hp si çok gibi gösterir . En azından bendeki eski addon öyleydi.

Bende bunu sölicektim tam. O addona çok güvenme adam kendini heallediğinde veya paladin Lay of Hands yaptığında bende de çok acaip değerler gösteriodu.. Zaten gerek yok kullanma gitsin
  • iyi de arkadaşım madem normal oyuncu niye gümüş renk boss işareti var karakter ekranında o da ayrı bir soru işareti.
  • Leveli arkadaşınkinden çok büyük olduğu için gerçek değeri göremez öyle gösterir. Arada 12 lvl var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goldthwait -- 10 Mayıs 2007; 11:03:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ion

Leveli arkadaşınkinden çok büyük olduğu için gerçek değeri göremez öyle gösterir. Arada 12 lvl var.

+1
  • teşekkürler arkadaşlar 52k hp görünce bi de gecenin bi vakti insan dumur oluyo haliyle :)

bu arada addon u kullanma gitsin demiş bi arkadaş, bazı durumlarda mobun kalan hp si hayatımı çok kurtarmıştır...o yüzden kullanıyorum...
  • Buyrun arkadaşlari adamın orjinali bu İstihbarat servisi...

bu nasıl mumkun olabilir ?????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: nox4949

O kadar hit point addonun hatası. Addon düşmanın hp sinin hesaplarken vurdugun hasar miktarınıyda düşmandan giden hpnin % si karşılaştırarak hp yi gösterir. Bu yüzden düşman kendini heallerse hp azalmaz bu yüzden hp si çok gibi gösterir . En azından bendeki eski addon öyleydi.
    Bravo tam ben yazıcaktım bunu !!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.