Şimdi Ara

Burun estetik fiyatları ve doktor önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
13
Favori
65.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMELLİYAT OLDUM bugün 3.05.2020 ve ameliyattan tam 2 ay 10 gün geçti.

Valla hayatım değişti.
    hiç öz güvenim yoktu. Kızlarla konuşurken yada kantinde otururken şimdi beni yandan görenler iğrenç burnumu görüyordur falan diye düşünüyordum hep. Bende hep başkalarının burnuna dikkat ediyordum. Ve Allaha bin şükür o buruna kavuştum. Ameriyat olan insanların yorumlarını ne zaman okusam hepsi "bilseydim olmazdım" falan diyorlardı. Ben yine olurdum diyorum.

Ameliyattan uyandığımda burnum sızlıyordu, kafam yerine geldiğinde ameliyat olduğumu hatırladım ve " vay anasını asıl süreç yeni başlıyor " dedim kendi kendime.
    daha tam ayılamamışken bi doktor geldi bana dedi ki "xxx kalk hadi kalk bitti ameliyatın. Sana bi burun yaptık kızlar aşık olacak" dedi. Beyler bi mutlu oldum onu duyunca varya, ne sızıntı kaldı ne bir şey. O andan bugüne kadar burnumda zerre acı ağrı hissetmedim. Ama çektiğim zorlukları çok kısa anlatacağım.

Problem 1, uyuma sorunu. Ben ameliyat olmadan önce sırt üstü uyumaya çalışıyordum ve alışmıştım. Yani sırt üstü uyuyabiliyordum artık. AMAAAA gel gelelim ki aptal vücudumun aptal özelliğine. Şimdi ameliyattan sonra burnumdan nefes alamadım tabi ki. Almaya çalışınca gluk gluk gluk sesler geliyordu ama alamıyordum. O yüzden ağzımdan aldım nefesi hep. Gece uyurken şöyle sorun yaşadım.
    Lan tam uyuyacağım, tam bilincim gidecek, APTAL vücudum bi anda burnumdan nefes almaya çalışıyor ve alamadığım için uyanıyordum. Yani ağzımdan nefes alıp uyumaya çalışıyorum, tam uykuya daldığım sırada beynim burnumdan nefes almaya çalışıyor ve alamadığım için "gluk gluk gluk" sesle birlikte uyanıyorum. Bunun çözümünü bilmiyorum. Ama 3. gün 3 saat uyuyup uyanıp tekrar uyuyaibliyordum artık.

Problem 2, ağız kuruluğu Arkadaşlar, ağzınız kup kuru oluyor sadece ağzınızdan nefes alabildiğiniz için. Ve benim ağzımda bu yüzden bir YARA çıktı, abi böyle bir şey olamaz. OLAMAZ YANİ. Ameliyatımı narkozsuz yapsalardı bu kadar acı çekmezdim. Bir süre su bile içerken cehennemi yaşıyordum. Yara tam dilimin yanındaydı ve yutkununca orası dilime sürtüyordu... En büyük sıkıntı burada. Bunun çözümü de ağzı nemli tutmak bence. Keşke buhar makinesi olsaydı, geceleyin buhar makinesini ağzıma tutup uyusaydım. Yoksa istediğiniz kadar dişinizi fırçalayın, ağzınız kuru olduğu için o yara iyileşmiyor.

Problem 3, burnun içinde ki kan Bu benim çok taktığım şeydi. Burnunuzun içinde ki kan kuruyunca, sanki burnunuzun içinde 25 kilo sümük varmış gibi hissediyordum ve iğrenç bir histi.

.
    .
    .
    .

Edit: Arkadaşlar kaç kişiye sordum bakın fiyatlar aşağıda yazıyor hepsi birbirinden pahalı. Bir tanesine gitmek istiyorum ama yorumlarda çok pahalı diyorsunuz 2500 e hallettiğinizi söylüyorsunuz. Ne yapayım anlamadım

Arkadaşlar sizden doktor önerisi isteyeceğim. Bu tatilde ameliyat olmak istiyorum. Sorduğum doktorların fiyatlarını aşağıya yazıyorum. Hem burun eti hemde estetik olacağım.

Elad Azizli ----------- 15000 tl (Kapalı rinoplasti miymiş neymiş)
    Mustafa Ali Yanık ----- 8 ile 12 bin tl arası
    Barış Çakır ----------- Muayene olmadan fiyat vermiyor. Sadece rhinoplasty yapıyormuş. Yani burun etine karışmıyormuş.
    Abdulkadir Göksel ----- 25000 tl (Rinoplasti ortalama fiyatı)
    Hakan Akçin ----------- 9000 tl (Rinoplasti)
    Fahrettin Yılmaz ------ 12000 tl (Burun zorluğuna göre fiyat artabilir.)
    Ömer Faik Sağun ------- 14500 tl (Şubat ayından sonra zam olacakmış.)
    Arda Pelen ------------ 16000 tl (Den başlıyor)
    Esra Eryaman ---------- 8 ile 9,5 bin tl arası
    Sente Plus Hast. ------ 3900 tl (Hem burun hem et aldırma)

Mustafa Ali yanığın yanına gittim bana 10k fiyat verdi, bakalım gelişme olursa buraya yazacağım. Fotoğraf çekip önce sonra yaptı photoshop ile, bildiğin başka bi insan oldum.

Evet Burnumu koyuyorum buraya.

Dna larıma lanet olsun iğrenç bi burnum var. :

"bağımsızlığı mı ilan etmiş. Ters yüzsen köpek balığı zannederim. Önünü nasıl görüyorsun dedikleri oldu arkadaşlarımın.

Bu resimleri eğer ameliyat olmaktan vazgeçmeyeyim diye koyuyorum buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasasa671 -- 3 Mayıs 2020; 22:47:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

kız olsan neyse de bu kadar takıntılı olma 15k verene kadar bu yaz work and travel falan yap
    Yaptım zaten ve onun parasıyla yapacağım. Bu yazın da staj yapacağım. Ondan sonra ki seneye ise Yakışıklı halimle wat yapıp amerikalı bir kız bulup evleneceğim.
  • takip benide alintilayin beyler
  • abdulkadir göksel

veya

barış çakır
  • EienV kullanıcısına yanıt
    bıyır
  • Barış çakırı yazdım da, abdulkadire sordum bakalım ne diyecek
  • konuyu guncellersin dostum fiyat ve doktor yonunden
  • Hakan akçin
    İnstası

https://www.instagram.com/drhakanakcin/?igshid=ttoi58728dkh

Not: doktoru tanımam etmem sadece insta da şu kızın burnunu yapmış kız güzel burnu da güzel 😊 ondan paylaştım

Kızın İnstası :https://www.instagram.com/sedaabora/?igshid=dm7wen5vaabv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAVKÇI09 -- 19 Aralık 2019; 13:3:45 >

• Arkadaşlar ya karar veremedim sizce olayım mı 10000 tl vereceğim ya çok para ama çok şey değişecek tipimde. Hemde öyle böyle değil.

Kararsız kalmamın sebebi ben devlete gittim, normalde devlette olacaktım, her şey tamam beni arayacaklardı, ama 1 buçuk sene oldu hala aramadılar. Devlette olursam 2000 tl vereceğim. Ama devlet burnumu kırıp törpüleyip yapacak. Mustafa Ali Yanıkta olursam o lazerle yapıyormuş.

Bir şeyler söyleyin.
  • Burnumu konuya ekledim.
  • boşver doğal kalsın nolacak
  • oha arkadasim tanidiga 2 bin tl ye yaptirdi ozelde ama tanidikti sadece malzeme masraflari alindi
  • Ya ben anlamıyorum alt tarafı burun ameliyati neden bu kadar pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

boşver doğal kalsın nolacak
    Arkadan bakınca bile gözükebilen burnum var kardeş şunu halletmem lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonick

oha arkadasim tanidiga 2 bin tl ye yaptirdi ozelde ama tanidikti sadece malzeme masraflari alindi
    Benim baktığım fiyatlar bu şekilde. Çok fazla değişiyor yani iyice araştırmam lazım ama daha nasıl araştırayım bilmiyorum
  • Doktor burnunu 3D Vectra smilisyonda ayarlasın öyle karar ver öyle kafasından yapmasın gör sana nasıl yakışıyorsa onu yap en kaliteli cerrahlar orduda görev yapmış cerrahlar çoğuda ordudan ayrılıp plastik cerrah oluyolar.
  • Ömer Faruk Sağun var onu da bi araştır oda yeni teknoloji ile yapıyor bana da haber verirsin bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonick

oha arkadasim tanidiga 2 bin tl ye yaptirdi ozelde ama tanidikti sadece malzeme masraflari alindi
    Kullanılan malzeme 250-300 lirayı geçmez. Hastane para almıştır.
  • kız olsan neyse de bu kadar takıntılı olma 15k verene kadar bu yaz work and travel falan yap
  • 2500 e her şey dahil özelde yaptırdım, bir buruna en az 10 bin vermek nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

kız olsan neyse de bu kadar takıntılı olma 15k verene kadar bu yaz work and travel falan yap
    Yaptım zaten ve onun parasıyla yapacağım. Bu yazın da staj yapacağım. Ondan sonra ki seneye ise Yakışıklı halimle wat yapıp amerikalı bir kız bulup evleneceğim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.