Şimdi Ara

Huawei Watch GT vs Huawei Watch GT 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandır giyilebilir teknolojileri takip ediyorum. Yakın zamanda da bir saat almaya karar verdim.

Eş zamanlı hem android hemde ios ekosistemini kullanan birisi olarak, neredeyse tüm incelemelere göz attım.

Başlıkta belirttiğim bu 2 saati kullanan kişilere danışmak istediğim önemli bir konu var.

Watch GT ve GT 2 arasındaki temel farklar nelerdir? Hem yerli hem de yabancı forumları okudum ama bu iki saatin detaylı bir karşılaştırmasına maalesef edrişemedim.

Anladığım kadarıyla temel fark saat üzerinden sesli görüşmenin GT2 de yapılabilir olması. Bunun dışındaki bariz farklara ulaşamadım?

Örnek olarak GT'ye yazılım güncellemesi sonrasında stres ölçme fonksiyonu geldi mi?
    GT2 ile arasında 3 boyutlu amoled ekran haricinde donanımsal olarak ciddi bir fark var mı?

Zira bu soruların sonuçlarına göre karar verip ilerleyeceğim.

Şu anda piyasada çok az kullanılmış GT'leri 600-700 bandında alabilmek mümkün. 2 katı para verip GT2'yi almaya değecek bir fark varsa ona göre karar vereceğim

Cevaplayan herkese şimdiden çok teşekkür ederim, iyi forumlar

• Gt 2 de ekstra olarak donanimsal cok fark var.mesela dahili hoparlor var telefon gorusmesi yapabiliyosun. Ayrica kendi hafizasi var 32 gb bi sayede muzik yukleyip kendi hoparlorunden veya bluetoth kulaklikla dinleyebiliyosun. A1 krin islemci var bu sayede sarj daha iyi gittigi soyleniyor. Son olarak bluetoth 5 var(gtde 4) bluetoth 5 menzil olarak 4 ten cok daha fazla oluyor. Bluetoth 4 10 metre use bluetoth 5 3 -4 kat daha fazla. Tabi telefonunda da bluetoth 5
    olmali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 15 Aralık 2019; 16:33:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.