DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Se Arayanı Engelleme Programı (java)???
15
Cevap
0
Favori
3.341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Sony >> Se Arayanı Engelleme Programı (java)???
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      164 Mesaj
      08 Mayıs 2007 13:03:02
      SE telefonlar için ARAYANI ENGELLEME (java-K790i) programını arıyorum.Google da epeyce aradım yabancı siteler dahil bulamadım. Çok lazım ücretlisi varsa o da olur. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

• Yarbay
      5624 Mesaj
      08 Mayıs 2007 13:09:32
      java olarak öyle bir program bulunucağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockcı -- 8 Mayıs 2007; 13:23:56 >

• Yüzbaşı
      495 Mesaj
      08 Mayıs 2007 14:50:06

quote:

Orjinalden alıntı: altmis6

SE telefonlar için ARAYANI ENGELLEME (java-K790i) programını arıyorum.Google da epeyce aradım yabancı siteler dahil bulamadım. Çok lazım ücretlisi varsa o da olur. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

öyle bi program varmı bilemiyorum fakat bendede aynı telefon var ve telefonda cagrı kısıtlama die bi secenek var onu aktif edersen cagrılarını kabul edicegin bi liste cıkartıyo,ordan yapabilirsin tek olumsuz tarafı eger bi kişinin cagrısını engellemek istiyosan tektek bütün isimlerin cagrıları kabul etmek istediğin için herkesi o listede aktif yapıcaksın sadece o kişiyi yapmıcaksın,ama tas catlasın bunu yapmak 5 dakikanı alır

• Teğmen
      196 Mesaj
      08 Mayıs 2007 21:27:40
      bn ıstemedıgım numaraların dırekman aradıgınız kısıye ulasılamıyor mesajını duymasını ıstıyorum yanı mesgule dusmesın ve kımın aradıgını bn bıleyım nokıa da var bızde neden yok ?

.::HTC USERS CLUB::.

.: HTC TyTn II - Gb MicroSd :.
    • IOS Beta Tester
      13764 Mesaj
      09 Mayıs 2007 02:57:05
      Nokia da hangi programla bu dediğin yapılabiliyor? Ben hic duymadım. Onlara yüklenen programlardada telefon meşgul tonu gönderiyor. Aynı şey yani...

quote:

Orjinalden alıntı: dr.tilki

bn ıstemedıgım numaraların dırekman aradıgınız kısıye ulasılamıyor mesajını duymasını ıstıyorum yanı mesgule dusmesın ve kımın aradıgını bn bıleyım nokıa da var bızde neden yok ?

• Yarbay
      6437 Mesaj
      12 Mayıs 2007 22:31:41
      ya böle ulaşılamıor die bi olay varsa bana da söleyin ya

• Binbaşı
      1265 Mesaj
      12 Mayıs 2007 22:43:25
      arkadaşlar programdan haberim yok gerçi programada gerek yok çağrı kısıtlama olayı var onu kullanın. bmn telefonumda var. diğer SE modellerinde de vardır büyük ihtimal

[MacBook Pro 13'' | Intel Core 2 Duo 2.66 Ghz l 4GB Ram l 320GB Hard Drive l Organik NVIDIA GeForce 320M Graphics]

• Yarbay
      5748 Mesaj
      13 Mayıs 2007 19:27:39
      böyle bi program yok...

• Yüzbaşı
      772 Mesaj
      13 Mayıs 2007 22:47:56
      Çağrı kısıtlamayı kullanalımda isimsiz numaraları napacaz? Böyle saçmalık olmaz. Güzel kardeşim ben w800 kullanıyorum 1,5 senedir. Aynı problem ondada var(dı). W800 farmanager olduğu için 4 satırlık bir patch işi tersine çeviriyor. Yani normalde yazdığın numara aktif olurken deaktif oluyor. Bu sayede listeye eklediğin numara sana ulaşamıyor. Eğer Farmanager 790 lara oluyorsa seninde tek ilacın bu olur. olmuyosa bilemem, çünkü ben w800 ü patlayıncaya kadar kullanacağımdan başka hiçbir telefonu araştırmadım.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Mayıs 2007 19:46:17
      yaw böyle bir program varmıki varsa hemen yükleyeyim

ESKİ NİCK:Turkish Samurai
    • Yarbay
      3229 Mesaj
      18 Mayıs 2007 10:05:30
      quote:

Orjinalden alıntı: duman64

Çağrı kısıtlamayı kullanalımda isimsiz numaraları napacaz? Böyle saçmalık olmaz. Güzel kardeşim ben w800 kullanıyorum 1,5 senedir. Aynı problem ondada var(dı). W800 farmanager olduğu için 4 satırlık bir patch işi tersine çeviriyor. Yani normalde yazdığın numara aktif olurken deaktif oluyor. Bu sayede listeye eklediğin numara sana ulaşamıyor. Eğer Farmanager 790 lara oluyorsa seninde tek ilacın bu olur. olmuyosa bilemem, çünkü ben w800 ü patlayıncaya kadar kullanacağımdan başka hiçbir telefonu araştırmadım.
      farmanager nedir biras açsan..

ben 810kullanıyorum uyarmı 810a..

• Yarbay
      8461 Mesaj
      18 Mayıs 2007 12:08:44
      çağrı kısıtlayınca istemediğin kişi seni arayınca kimin aradığını sony ericssonlarda zaten görüyorsun.

quote:

Orjinalden alıntı: dr.tilki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 18 Mayıs 2007; 12:09:55 >

• Yarbay
      3786 Mesaj
      18 Mayıs 2007 12:44:17
      simbiyanlarda böle bi program var ne mesaj geliyo ne çagırı engellediyin kişiye kapalı gözüküyo

java olarak böle bi programı nasıl olmusda yapmamışlar hayrett

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Mayıs 2007 20:47:22
      symbian'a veya javaya gerek yok. sony ericssonda bu ozellik zaten mevcut. arama kısıtlama secenegini aktif edince sizden sizi arayinca size ulasanlarin listesini cikarmasini istiyor. misal sadece babam arasin calsin diyorsaniz babanizin kaydini belirtiyorsunuz. misal ark.in aradi aradiginiz kisinin telefonu kapali diyor ve o esnada sizin telinize cvpsız cagrı isareti geliyor. zamanında tarafımdan cok kullanildigi icin SE hastası olduk :)

• Yüzbaşı
      796 Mesaj
      18 Mayıs 2007 20:58:36

quote:

Orjinalden alıntı: doktor x

symbian'a veya javaya gerek yok. sony ericssonda bu ozellik zaten mevcut. arama kısıtlama secenegini aktif edince sizden sizi arayinca size ulasanlarin listesini cikarmasini istiyor. misal sadece babam arasin calsin diyorsaniz babanizin kaydini belirtiyorsunuz. misal ark.in aradi aradiginiz kisinin telefonu kapali diyor ve o esnada sizin telinize cvpsız cagrı isareti geliyor. zamanında tarafımdan cok kullanildigi icin SE hastası olduk :)

aradıgınız kısının telı kapalı demıyor sadece mesgule dusuruyor

Lenovo IdeaPad Y570
      CPU: Intel Core i5-2430M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB WD Scorpio Blue || GPU: 2 GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
      Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Basic SP1 64-bit
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Sony >> Se Arayanı Engelleme Programı (java)???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.