Paraftan paralar yatmış (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet
tasxi => Paraftan paralar yatmış (5.12.2019 23:56:23)
Bekir hocanın son videodaki parafın mat-geo su nasıl hocamlar.

Edit: Hocam okuduğunuzu biliyorum selamlar :d

Hedef30k => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 00:04:04)
Kızımı yurtdışına üniversiteye yolladım yksye hazirlanlara tavsiye veriyorum

almanyalidoktor => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 00:11:45)
2 video önce : bu kanalda kimse bana parayla kaynak önerisi yaptıramaz.

Son video: evet arkadaşlar tyt de ilk kaynakları bitirenlere iki kaynak önerim var parad geo paraf mat. Palme demiş miydim?

tasxi => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 00:12:03)
aman yapmayın hocam ban yemeyelim gece gece.

ModelX => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 00:21:45)
Bekir Avşar ilk 20 KA yayinlarini tavsiye ederim.

cheers darlin => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 00:23:56)
ayt sb önerileri videosunun içeriğini yazayım ben şimdiden

mat geo - karekök + paraf

fkb palme ardından paraf

__Scrubs__ => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 00:32:42)
videoyu izlemedim ama geçen sene de 2.kaynak için paraf öneriyordu zaten.

asspire => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 00:33:54)
Hocam cidden çok belli ediyor.Paraf yeni çıkardı diye reklam yapıyor.Belki para almasa bile mantikli gelmiyor bana.Tyt mat herkes de bitti.Tyt konuları bitti.Şahsen niye gidip yeniden tyt mat kitabı alalım? Aytyle cebelleşiyor millet

KINBAYAR007 => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 00:47:49)
Aynen bir de tonla tg denemesi varken sadece parafı önerip ona girin demesi de bir garip geldi zaten. Orijinal çözüm endemik ben bunlardan bahsettiğini duymadım bunlar da bence çok kaliteli yayınlar

olmadıgitti => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 00:51:44)
Bu adam niye kendi alanı olmayan derslerden tavsiyede bulunuyor? Bekir hoca o soru bankasına baktığında soruların kaliteli olup olmadığını nasıl anlayabiliyor? Kendisi üniversite sınavına gireli 25-30 sene olmuş, türev - integralin ne olduğunu bile unutmuştur. Biyoloji konusunda kendisi dinlenebilir (videoları tekrar yapmak için gayet güzel) ama diğer kısımlarda dinlemenin anlamı yok.

asspire => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 01:00:48)
Katılıyorum hocam.Bana kızanlar çok oluyor diyor birde.Şaşırıyorum artık önceden heyecanla dinlediğim adam yok karşımda.Belki sıkılmışımdır ondandır ama hoca da birşeyler eksildi.En önemlisi insan kendisinin rehberi olmalı.Bu tür kanalları çok izlememek en iyisi.Yapılacaklar belli zaten

KINBAYAR007 => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 01:04:12)
Valla hocam haklısınız artık samimi bulmuyor çoğu kimse zaten kitlesi de iyice kanser hocam size baba diyebilir miyim hocam yanağımı uzaktayım tokat atın kendime geleyim hocam bizi iyice bir azarlayın.... Kendisi de kitlesi yüzünden çelişkilere düşmeye başladı bence bunun da birçok örneği var keşke rehberliğe ağırlık vermek yerine biyolojiye ağırlık verseydi.

MaVzeR16 => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 01:42:40)
Birçok derece öğrencisiyle haşır neşir hocam. Ayrıca birsürü öğretmen arkadaşı var . Onlardanda fikir alıyordur muhakkak. Ama artık cidden antipati duymaya başladım Bekir Avşara

Scath => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 07:35:05)
Ayt videolarını yeniden çekecekmiş hocam faydalı olabilir

ComputerEngineer1 => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 08:29:31)
başlarda üstüne basa basa diyordu her dersten tek kaynak bitireceksiniz :) ya olm para gerçekten insanı değiştiriyor parayı bulunca bozulmayan hangi hoca kaldı

vortigon58 => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 08:42:00)
Bekir hocayı başta severdim ama artık bozdu kendi ile çelişiyor yok bu kanalda benden kaynak istemeyin falan diyordu şimdi çıkmış kaynak tavsiye ediyor ben bunu sevmiyorum işte madem para görümce terazilerin şaşıyor niye öncesinde büyük konuşuyorsun arkadaş

almanyalidoktor => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 10:06:54)
tytnin tekrarı olmaz diyordu bi de :p

olmadıgitti => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 10:23:19)
Başarı hikâyelerini de takip ediyorum, kimse parafın matematiğini önermemiş hocam. Önerilen kaynaklar genelde acil ve 345 olmuş. Bekir hoca tabi bu kaynaklardan kendisine para gelmediği için bunları önermiyor.

boun-ekon => Paraftan paralar yatmış (6.12.2019 10:27:56)
Paraf yayınlarının reklamını yaptığı çok belliydi yani kör olan bile anlar diye düşünüyorum.2018 zamanlarında falan bu adam gerçekten güzel tavsiyeler veriyordu ve iyi bir kitlesi vardı şuan ise tamamen birilerinden medet uman sadece onun dediğiyle başarıya ulaşacağını sanan bir kitle var saçma geliyor bana bazı önerileri cidden mantıklı ama genel olarak boş buluyorum

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>