Servis,Taksi ve Minibüs şöförlerinin insanı çileden çıkarması. (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi
aykut291 => Servis,Taksi ve Minibüs şöförlerinin insanı çileden çıkarması. (5.12.2019 19:50:46)
Merhaba arkadaşlar.

Birkere de konu ben açıyim dedim.Hiç konu açmadım( Lütfen Türkçe eleştirisi yapmayın yalvarıyorum )

Bu sabah motorsikletle gidiyorum. Servis yolun ortasında duruyor kalkıcağa zamanda sinyal vermeden direk basıyor gaza. Frene zamanında basamasam üstüme çıkmıştı. Genelde servis ve minibüs şöförlerin de bu olay başıma çok sık geliyor.Bunların plakasını alıp Cimerden yazsam bir sonuç elde edebilirmiyim? Niçin başkasının hayatını tehlikeye atıcak kadar sorumsuzlar bukadar gerçekten anlam veremiyorum.Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum.

hepsinerede => Servis,Taksi ve Minibüs şöförlerinin insanı çileden çıkarması. (5.12.2019 22:14:52)
iddalı bir laf söylüyeceğim

türkiyedeki trafiğin sebebi toplu taşıma araçları.

NKFPK => Servis,Taksi ve Minibüs şöförlerinin insanı çileden çıkarması. (5.12.2019 23:08:46)
1970 yılından beri değişen bir şey var mı?
Minibüs kültüründe
Alt alta üst üste kapıdan sarkmalar
------------
Değişen tek şey güzergahları
Ve Minibüsleri modelleri
---------
Camların görünmez filmle kaplanması da cabası
Neden acaba
Trafik polisine yakalanmamak için mi?
Yolcuyu plonjonda bırakıp binmek zorunda bırakmak için mi
--------
Araç dolu ise cezadan kaçmak için
iş mahkemeye yansır ise Avukatları
Belediye otobüslerini emsal göstermekte
----------
Bir dönem İstanbulda Belediye otobüslerine ayakta yolcu taşıyıp trafiği tehlikeye sokuyorlar diye
Emniyet müdürlerinin ekibine talimatı bile söz konusu..
Yaşanmış olaydır
------------------

hamza5806 => Servis,Taksi ve Minibüs şöförlerinin insanı çileden çıkarması. (5.12.2019 23:09:57)
Naparsan yap adam olmaz bu ulkede trafik

Kendine dikkat et yavas yavas dura dura pür dikkatle git

Ben bisikletle öyle yapıyorum

lazer__ => Servis,Taksi ve Minibüs şöförlerinin insanı çileden çıkarması. (5.12.2019 23:27:53)
Ne diyecen ki cimere ...ya da onlar ne yapacak?

Şikayet ettiğin güzergâha polis gelecek tamam 3 gün 5 gün...sonra? Aynı tas aynı hamam

Sayfa: [1]