ABD'li Kongre Üyesi Duncan D. Hunter Kampanya Fonunu Çalıp Video Oyunu Satın Almaktan Suçlu Bulundu (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri
Mesaj
Bloo. => ABD'li Kongre Üyesi Duncan D. Hunter Kampanya Fonunu Çalıp Video Oyunu Satın Almaktan Suçlu Bulundu (4.12.2019 15:54:18)
 
Amerika Birleşik Devletleri kongre üyesi Duncan D. Hunter, yüz binlerce dolarlık kampanya fonunu çalmaktan suçlu bulundu.
 
Duncan D. Hunter ve eşi Margaret E. Hunter ilk olarak 2016'da savurgan yaşam tarzları yüzünden sorgulanmaya başlandı ve The San Diego Union-Tribune gazetesi tarafından paylaşılan haberde kampanya fonunu çaldığı iddia edildi.
 
Salı günü düzenlenen federal mahkemede Duncan D. Hunter'ın suçu doğrulandı. Çaldığı paralar ile yaptıkları şeyler arasında Steam'den 1302 dolar değerinde oyun satın almak da bulunuyor.
 
Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı konu ile ilgili olarak "İthamnamede detaylandırıldığı üzere, Hunter'lar kampanya fonundan para çalarak yemek, sinema bileti, spor ayakkabı, video oyunları, Lego setleri, play-doh, lüks oteller, denizaşırı tatiller ve evcil tavşanları için uçak bileti gibi harcamalarda bulundu. Ve tüm bunları aileleri borç içindeyken yaptılar" dedi. 
 
Belirtilene göre, bu suç için maksimum ceza beş yıl hapis ve $250,000 para cezası.


BSC Misafiri => ABD'li Kongre Üyesi Duncan D. Hunter Kampanya Fonunu Çalıp Video Oyunu Satın Almaktan Suçlu Bulundu (4.12.2019 16:39:52)
Europa Universalis IV i Dlc paketiyle satın almış demek ki.

BSC Misafiri => ABD'li Kongre Üyesi Duncan D. Hunter Kampanya Fonunu Çalıp Video Oyunu Satın Almaktan Suçlu Bulundu (5.12.2019 08:36:47)
2010-2016 arasında 150bin dolardan fazla harcama yapmış. Origin'den DLC almıştır kesin.

Sayfa: [1]