10 yıllık şoförünü fakülte sekreteri olarak atayan rektör: Liyakatlı bir atama olduğundan şüphem yok (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi
Mesaj
@WP VOLK@N => 10 yıllık şoförünü fakülte sekreteri olarak atayan rektör: Liyakatlı bir atama olduğundan şüphem yok (3.12.2019 16:43:20)
< Resime gitmek için tıklayın >

10 yıldır şoförlüğünü yapan Yunus Başarır’ı fakülte sekreteri olarak atayan rektör Ubeyde İpek kararı savunarak, "Bu atamanın liyakatlı olduğunu düşünüyorum" dedi.

Tunceli Munzur Üniversitesi Rektörü Ubeyde İpek, 10 yıl şoförlüğünü yapan Yunus Başarır’ı iki yıldır boş olan İletişim Fakültesi Sekreterliği’ne atadı.

Sözcü'den Evren Demirdaş'ın haberine göre, Başarır kendisini "Bu atamanın liyakatli olduğunu düşünüyorum zaten bu atamanın liyakatsız olduğunu düşünseydik atamasını yapmazdık bu konuda liyakatli olduğundan şüphem yok” diye savundu.

Şoförünü İletişim Fakültesin sekterliğine atayan Munzur Üniversitesi Rektörü Ubeyde İpek ise, “Yunus Başarır' da 10 yıllık tecrübesi olan üniversitede teknisyen kadrosuyla çalışan kişi. Bu kişinin ataması için dekanın teklifi ve rektörün onayı gerekiyor. Şahsın mevzuata herhangi bir aykırılık olmamasından dolayı ataması gerçekleşmiştir” dedi.

İletişim Fakültesi Sekterliğine Mayıs ayında atanan Başarır'ın Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden mezun olduğu öğrenildi.KAYNAK

Hendrik Johannes Cruijff => 10 yıllık şoförünü fakülte sekreteri olarak atayan rektör: Liyakatlı bir atama olduğundan şüphem yok (3.12.2019 20:09:16)
tabi canım birde çaycısını atıyor zaten.

cokbaska => 10 yıllık şoförünü fakülte sekreteri olarak atayan rektör: Liyakatlı bir atama olduğundan şüphem yok (3.12.2019 20:19:22)
https://t24.com.tr/video/erdogan-in-atama-bekleyen-ogretmenlere-sinavdan-sinava-kosun-sozlerine-tepki,19027

“Sınavdan sınava koşmaya devam edin. Sınavdan sınava koşacaksınız ki başarılı olacaksınız. Hiç sınavda girmeden gelsin bizim ayağımıza olmaz…”

mgora => 10 yıllık şoförünü fakülte sekreteri olarak atayan rektör: Liyakatlı bir atama olduğundan şüphem yok (3.12.2019 21:25:11)
Kimi örnek alıyorlarsa artık ....

Sayfa: [1]