Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Diğer dahili bileşenler
DangerousRabbit => Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (8.12.2019 15:17:48)
Hocam selamlar, bu iade konusuyla ilgili arkadaşınızdan bilgi aldınız mı? İade edebiliyor muyum?

Muten Baba => Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (8.12.2019 15:46:36)
Tamamen aklımdan çıkmış hocam sordum şimdi bakalım dönünce haber ederim. Ben sesli düşünüyorum, bence kilit nokta şurası. Yasada kişiye özel üretilen ürünler iade edilemez diyor. Toplama bilgisayar tek bir marka altında olmadığı için kişiye özel üretim diye geçiyorsa iade almazlar, gibi geliyor bana.

DangerousRabbit => Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (8.12.2019 15:54:17)
Hocam benim de aklıma şu geliyor. Ürünün ekran kartı sorunlu çıktı. Elimde kanıtlı video mevcut. Sistemin montajını ve testini incehesap yaptı. Buna rağmen SATA kablosu eksik ve ekran kartı sorunlu geldi. İlk ulaştığım müşteri hizmetleri kargoda olmuştur dedi(Coil Whine ve kargo ne alakaysa artık :D). Ekran kartının değişimini isteme hakkım olmasına rağmen ekran kartını servise yönlendirdiler. SATA kablosu ekran kartı servisten geldikten sonra beraberinde gönderileceği bilgisini aldım. Bunları ekleyince iade hakkım oluyor mu hocam?

Muten Baba => Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (8.12.2019 15:57:45)
Bence çemkirme hakkın oluyor , o nasıl cevap öyle

Bu hak konusunda tam emin değilim ben THH ye gidebilirsin ama tabi 3 ayı bulur.

DangerousRabbit => Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (8.12.2019 16:02:55)
Hocam Nanokatalog ile davalığım. 500 TL'lik anakart için 1000 küsürden fazla para harcadılar. Hakem heyeti başvurusunu 2 ayda kazandım, firma itiraz etti bekliyorum hala.

DangerousRabbit => Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (8.12.2019 16:03:47)
Aklıma geldikçe incehesap ile uğraşmak istemiyorum.

Muten Baba => Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (8.12.2019 16:12:08)
Uğraşmazsın diye düşünüyorum, ekran kartı sana bozuk olarak nasıl geliyor test yapılmıyor mu orayı anlamadım

DangerousRabbit => Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (8.12.2019 16:24:14)
Sistemin kurulumunu firma yaptı. Testlerini de. Müşteri hizmetlerine anlatıyorum Coil Whine'ı sorun olarak görememişlerdir diyor. Müşteri hizmetlerine Coil Whine'ı ben anlattım bir de. Ayrıca kart 10 saniyelik 1080P'lik funmark testinde 89 dereceye çıktı. Kasanın kapakları da açıktı. En kötü uğraşacağım ne olsun. Ama bu iade şeysini gerçekten öğrenmek isterim.

Muten Baba => Donanım Arşivi Epic, İncehesap.com'un Yasal Haklarımı Kabul Etmiyor, Sistemi Göndermiyor (8.12.2019 16:51:12)
Ekran kartı 89 derece olması firmanın suçu değil senin bilerek alman lazım onu araştırcaksın, ha sorun dediğin de coolvine sa onu farketmeyebilir yani son mesajında yine firmalık birşey yok,

Sayfa: << < önceki 1 [2]