Düğün dış çekimine tekrar başlamak istiyorum bu ekipmanlar yeterli mi? (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Fotoğraf Makinesi - Objektif ve Ekipman Tavsiyeleri >> Fotoğraf Makinesi ve Objektif Tavsiyeleri
khytr89 => Düğün dış çekimine tekrar başlamak istiyorum bu ekipmanlar yeterli mi? (26.11.2019 17:56:12)
Aynen, onlar sadece belirtildiği gibi baskıya sokar :)

emek verilen boyutta albümden de kar edilebilir, bazı insanlar sadece fotoğrafları da isteyebiliyor o zaman albüm için ek bir çabaya girişmek gerekmiyor.

khytr89 => Düğün dış çekimine tekrar başlamak istiyorum bu ekipmanlar yeterli mi? (26.11.2019 17:58:56)
Setimi satmıştım 3 sene kamerasız kaldıktan sonra yeni cihaz aldım , şu an tek 50mm 1.8 STM var :)

Para biriktiriyorum Canon 24-70 ya da Sigma 18-35 ART ya da duruma göre Sigma 17-50 'de alabilirim. 17-50 nin performasından memnun kalmayı ummuyordum ama son ki gezi çekimlerinde gerçekten keskinliği olsun sabit diyaframı olsun beni mest etti

hesapsız598 => Düğün dış çekimine tekrar başlamak istiyorum bu ekipmanlar yeterli mi? (4.12.2019 16:36:31)
Bence size bir Sony A7 II alalım fullframe serisine çok iyi bir yerden giriş yapmış olursunuz :)

Sony lensleri biraz pahalıdır ama kalitesini de ona göre alırsınız.

Sony A7 II kullandım uzun süre gelin damat da çektim. Şu an Sony A7 III e terfi ettim gayet memnunum. Makine uçaktan daha hızlı :)

Sayfa: << < önceki 1 2 [3]