Şimdi Ara

Araç Farlarının Bizi Kör Etmesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
12.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
156 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsanın gözünün içine vura vura giden ayarsız sarı halojen farların allah belasını versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bat-Man

ben farın üstten 3 parmak kadar siyah şeffaf film yaptırdım sırf bunun için. Apaçi farı gibi durmustu ama insanları kör etmekden iyidir.
    Elinize sağlık, sizin gibi düşünen insanların artması dileğimle...
  • Düne kadar passat aracımda holojen far kullanıyordum, lakin yoldaki kekoların kullandığı zenonlardan artık illallah geldi ve led far taktım. Işığı dağıtmıyor odak noktalı.
  • 7dreaMSoLdier_ kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de çok kez yaşadım
  • ticari arabalarin yarisi falan gercekten boyle.. bazi soforler arabanin farlarini egmesin bile bilmiyor
  • Anlamayana, anlayacağı dilden! Cevap verin olsun bitsin. Şahsen böyle yapiyorum. Uzun, sis ne varsa açıp yanından geçerken kornaya uzun uzun asılıyorum.
  • Herkes farlardan bahsetmiş fabrika çıkışı tamamen orijinal led stop'lardan nefret eden bir ben varım herhalde, asıl led stop işinin boku çıkmış durumda. Tasarlayan mühendisten bantta çalışan montaj elemanına kadar sövüyorum. Trafikte halojen stop kovalıyorum peşine takılmak için, bütün yolu arkasında gidiyorum. Bedavaya hipermetrop olacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 3 Kasım 2019; 20:37:24 >
  • Led farlar çok rahatsız ediyor benide sadece uzunlar değil bazılarının kısa farı bile çok göz alıyor.
  • O sarı farı görmüyor mu bu polisler. O ne idüğü belirsiz kaç k belli olmayan xenonları takan sanayi ustalarının.

2 sene sonra fahri müfettişlik için başvuracağım. İstanbul'un anasını ağlatacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 3 Kasım 2019; 21:24:44 >
  • İbnelik parayla değil ya? Ben direkt sövüyorum, babam olsa acımam. Haberleri olsun öyle araca sahip olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Bu mesaj silindi.
    genetik bozukluk var kanları da bozuk olduğu için yedikleri cezalarda anlam ifade etmiyor yine bildiğini okuyorlar böylelerini genetik araştırmalara kaydedip ileride kısırlaştırılması için embriyo oluşumunu engelleyip kısırlaştırılmalıdır
  • gtagucu kullanıcısına yanıt
    Bunun için esselor marka çok pahalı bir gözlük camı yaptırdım malesef ise yaramıyor kaynak gözlüğü lazım..
  • Reklam gibi olacak ama :)
    uzun yıllardır halojen farlara mercek montajı yapıyorum. Son 4 yıldır servis araçları ve dolmuşlarda yaptırmaya başladı. Gerçi dolmuşcular güzel gorunsun dıye yaptırmakta.

ihtiyacı olanlar yardımcı olurum.
    youtube.com/alicanyigit
  • Millet iyice kafayı cozutmuş.Neslin yıldan yıla gelişmesi lazım,bizde tam tersi oluyor.Zombi gibi bir nesil yetişiyor!
  • Merceksiz Xenon farlar trafikten kaldırılmalı bunun başka çaresi yok caydırıcı cezalar verilmeli ben aynalardan yansıyan ve beni oldukça rahatsız eden bu ışıklar için ön cam hariç tüm camlara film yaptırıp rahatladım cam filmi baya kesiyor arkadan gelen ışıkları ama önden gelenlere malesef çare yok hayvan gibi merceksiz Xenon larla dolu trafik onu da geçtim arka sis farını anasının gözü gibi açıp gezen öküzler var pırıl pırıl gecede gerçekten inanılmaz yani bu tür şeyleri yapınca ilgi çektiğini sanan zavallılar çektiğiniz tek şey herkesin size sövmesi başka bir şey degil.
  • doğru diyorsun bende bi tek beni rahatsız ediyor zannediyordum. kesinlikle araba kullanırken bile bakamıyor insan yola cok fazla + sisleride yakıyorlar pezevenkler şehir içinde üstüne üstük.
  • adam senin gözünü alıyor ama önünüz de göremiyori sen sanma önünüz çok iyi görüyor normal fara led takan hödükler. hele o mavimsiz beyaz ışık yağmur yağınca köre döner..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.