Şimdi Ara

1 NCİ PİYADE ER EĞT. TUG. KOMUTANLIĞI /MANİSA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
2
Favori
189.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkeze merhaba 6kasım yani dün Edirne askerlik Şubesini aradım ve "Manisa 1. Piyade Eğitim Tugayı" na gideceğimi söylediler. 17kasım ve sonrasında gidip sürüşümü alacağım... Yorumları biras okudum ve genel olarak iyi bir izlenim gördüm.. Benim gibi arkadaslar varsa hepimiz için hayırlı olmasını dilerim... Ayrıca ben D.K. yım tertibim 87/2ydi.. Ve Edirne'liyim...

Benimle irtibata gecmek isteyen arkadaslar varsa MsN : erman3614@hotmail.com

Herkeze hayırlı teskereler dilerim...
  • 1'nci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı - Manisa -ulaştırma benle aynı yere gidecek olan arkadaşlar msn eklesin beni görüşelim tanışalım:) cevat_d@windowslive.com
  • arkadaslar Allah izin verirse bende 23 KASIM PAZAR GUNU VATANI GOREVIMI YAPMAK UZERE MANISA ya yola çıkıyorum ( herkezin Allah yardımcısı olsun)

DK oldugum icin 10 ARALIK' i bekletmiorlar.. Eger varsa gidecek arkadaslar tanışmak isterim
    "my messenger : info@turktc.net " ' ten cumartesi gününe kadar ulaşabilirler, Allah'a emanet olun saglıcakla..
  • 1 nci piyade eğitim tugayı komtanlığı manisa erzurumlu19_@hotmail.com erkek kuaförü olarak gidiom sizi ben traş edcem :)
  • arkadaslar bende 1 NCİ PİYADE EĞT. TUG. KOMUTANLIĞI /MANİSA ya gıdıyorum soför olarak ama bu yer manısanın neresınde oluyor batı kıslamı,dogu kıslamı,alasehırdemı,kırkagactamı nerde..? bılen bırılerı varmı gıdınce ınzıpatlar bıze yol gostercek bılıyorum ama nerde oldugunu mrk ettım şimdiden bılen bırılerı varsa cvp. lar için şimdiden tşk.ler .. msn adresımı ekleyın grş gıden ark.la msn: er_koold_4728@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: ınvıcıble

arkadaslar bende 1 NCİ PİYADE EĞT. TUG. KOMUTANLIĞI /MANİSA ya gıdıyorum soför olarak ama bu yer manısanın neresınde oluyor batı kıslamı,dogu kıslamı,alasehırdemı,kırkagactamı nerde..? bılen bırılerı varmı gıdınce ınzıpatlar bıze yol gostercek bılıyorum ama nerde oldugunu mrk ettım şimdiden bılen bırılerı varsa cvp. lar için şimdiden tşk.ler .. msn adresımı ekleyın grş gıden ark.la msn: er_koold_4728@hotmail.com

benimde sülüste ulaştırma şöför yazıyor bu konuyu ben de merak ediyorum.en azından gideceğimiz yeri bilelim.

• quote:

Orjinalden alıntı: körfezli41

quote:

arkadaslar bende 1 NCİ PİYADE EĞT. TUG. KOMUTANLIĞI /MANİSA ya gıdıyorum soför olarak ama bu yer manısanın neresınde oluyor batı kıslamı,dogu kıslamı,alasehırdemı,kırkagactamı nerde..? bılen bırılerı varmı gıdınce ınzıpatlar bıze yol gostercek bılıyorum ama nerde oldugunu mrk ettım şimdiden bılen bırılerı varsa cvp. lar için şimdiden tşk.ler .. msn adresımı ekleyın grş gıden ark.la msn: er_koold_4728@hotmail.com

benimde sülüste ulaştırma şöför yazıyor bu konuyu ben de merak ediyorum.en azından gideceğimiz yeri bilelim.

aynen ole artık gıdınce ogrenecez bakalım her kafadan ses cıkıyor merkezde flan dıyo bırılerı kımısı alasehırde dıyor...........

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: körfezli41

quote:

aynen ole artık gıdınce ogrenecez bakalım her kafadan ses cıkıyor merkezde flan dıyo bırılerı kımısı alasehırde dıyor...........

bu yer MANİSA/BATIKIŞLA' Da kardeşler bende oraya gidiom ama kuaför olarak herkese hayırlı teskereler

• Bende Doğu kışla mezunuyum :), tavsiyelerim, çok sağlam kışlık götürün, hasta olmamaya bakın, sakin olun ve meslek seçimi için gelecek ekibe iyi görünün, hiç birşey bilmiyorsanız bile garsonum diyin.
    Dur bi şafak atıyım 12'den sooooora 114 :D
  • arkadaslar msn adresı degısıklıgı oldu yenı adresım: ardaa_9082@hotmail.com ulastırma-sofor olarak gıdecek arkadaslar buyursun gelsın eyw
  • manisa 1.piyade egıtım komutanlıgı 15 ocak da teslım olucam eger baska arkadaslar varsa msne eklesın konusalım salih_yigit_atabek@hotmail.com
  • hemso nezaman teslim oluon
  • Tüm 325. ve diğer devre giden arkadaşlara selamlar... İzmirden Geliyorum Manisa 1.piyade er eğitim Tugayına Hayırlısıdır inşallah... Orayı bilen arkadaslar varsa bilgilendirirse cok iyi olur.. ben kısa dönem olarak gideceğim doğumu batımı kışlası belli değil... Acaba acemi birliği bittikten sonra yani 28gün sonra Yine Manisada kalamzmıyım tekrar atama cıkıyomu bilen varmı arkadaşlar.. Çünkü memleketime yakın ondan sordum.. Tüm Arkadaşlara Hayırlı TEZKERELER...!
  • selam arkadaşlar bende manisa 1.piyade tabur kmtlığına gidiyorum. kısa dönem olarak. acemilikten sonra dağıtım oluyomu. bilgilendirirseniz sevinirim.
  • manisa düşenler eklesin devreler ...enigma_1903@hotmail.com
  • selam arkadaşlar bende 17 ocakta manisa 1.ci alay tugay komutanlıgı piyade olarak gidiyorum acaba orası nasıldır bilenler varmı...?
  • evt arkadaslar 12 aralık ta teslım oldum ve acemelıgım bıttı 28 gun sonra. ben dogu kıslada yaptım bence batı kıslaya gore daha rahat bı yer cunku 4 boluk bulunmaktadır batı kıslada ıse 12 boluk bulunmakta ve cok buyuk bı yer ve nerde cokluk orda bokluk yanı bılırsınız. bız dogu kısla da acemelıgını yapanlar yemın torenının provası için batı kıslaya gıttıgımızde ıyıkı burda degılımısız dedık cunku cok acayıp bı yer cok buyuk ufak yerde askerlık yapmak her zamn için cok ii arkadaslar bu sans meselesı tabı kı. dogu kıslada ise sole bı durum var tabı kı gunes yuzu gormek cok zor sıpıl dagının hemen dıbınde egıtım alanı oldugu için gunes bır turlu cıkmıyor ve cok soguk oluyor egıtımler sıkı yemekler ıse berbat tabı kı. allahtan hayırlısı ıle acemelıkten kurtulduk darısı bundan sonra gıden arkadaslara o sipil dagını hiç unutmıcam

• Oncelıkle buraya gıdecek olan arkadaslara sabır dılıyorum ılk bır hafta cok berbat ıskence son on gun ıse alısıyorsunuz ılk zamanlar fırarı bıle dusunebılırsınız ben 88\4a yaptım 7.bolukte egıtımı agır degıl hatta hıc yok yemekler kotu carsaflar cok pıs ha bu arada 28 gun boyunca banyo yok yapmadık bız dıger boluklerı bılmıyorum eldıven bere goturun soguk cunku her yerde kuyruk var komutanlar fena degıl cavuslar ıydır anfınız bızım anfı gıbı acık ıse yandınız cok soguk oluyor dagıtım olarak genelde kıbrıs ankara ıstanbul doguyada gıdenler oldu bende sırnak sılopıye dusdum zırhlı tugay herkese hayırlı teskeler sabırlı olmayı ogrenın cok ıhtıyacınız olacak
  • ben de 3. bölükteydim kısa dönem olarak, bizim sıcak suyumuz sadece ilk hafta vardı, onun dışında haftada 1 kez souk suyşa duş aldım, 28 gun duşsuz olmaz ya, iirenç kokulur valla.
    kısa donemlerin hepsini kıbrısa gonderdiler, ben de kıbrısa gidiyorum 28. mekanize tümenine.
    ama manisa ya gidenlere allah sabır versin, çok kotu biyer, hele kısa donem gidipte orda kalanlar yandı :D
  • EVET 4-5 msj üstte manisa nasıl diye soruyordum.. simdi acemeliğim bitti manisada bitti.. Manisaya düşenlere allah sabırlar sağlıklar versin.. Yemekler gerçekten güzel çünkü özel şirket yapıyor dağıtıyor.. Batı kışladan bahsediyorum.. Su sıkıntısı var çünkü 4 haftada 1defa sıcak suyla banyo edebildim hep soguk suyla etmek zorunda kaldım, kaloriferler arada çalışmıyor, Orada hasta oldum ve hala cok hastayım şimdi kıbrısa gidiyorum inşlh daha iyi geçer.. eğitimler sıkı ve cok kalabalık bi yer heryerde inanılmaz kuyruklar neyse arkadaslar alışırsınız.. KISACA manisaya düşen arkadaşlar rahat bi yer düşlemeyin Herşeye hazırlıklı olun sıkı giyinin sıcak su bulursanız hemen banyo edin belki bidaha hiç bulamayabilirsiniz.. Herkeze Hayırlı tezkereler. Vatan görevidir, Yapılır Merak etmeyin...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.