Şimdi Ara

Az önce terkedildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
6.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başıma daha öncede gelmişti ama istekli olan kişi o olupta yinede ayrılmak istemesi biraz üzdü. Ben evlilik düşünürken o ne düşünüyormuş meğer.

• 3 kere terk edildim. en büyük hatam neydi biliyor musun?

"onu hayatımın merkezi yaptım. onu mutlu etmek için çabaladım. bütün mutluluğumu ona bağladım. derin sevdim. sevgimi her fırsatta dile getirdim."

sonuç: terkedildim.

ne yazık ki hatamı 3 terk ediliş sonrası gördüm.

artık kendimi seviyorum, kendime değer veriyorum, kendi hayatımı önceliklendiriyorum.

oysa masum temiz dolu dolu bir sevgi istemiştim, hayal etmiştim hep doya doya yaşayacağım güzel bir sevgi. böyle sıcak samimi gerçek bir sevgi.
    hepsi yalanmış. ben de yüreğimi dağlaya dağlaya ederi kadar davranıyorum insanlara.

çünkü buna mecbur bırakıldım. yol yakınken en çok kendini sev. bencillik değil, kuralına göre oynamakmış bu.
    fedakarlık, güven, sadakat, sevgi palavraymış. geç anladım.
    çok acı çektim, sen de çekersin. inan çok güçleneceksin. tut kalbinin dizginlerini, dünya iyi yüreklerimizin hayal ettiğinden çok daha kötü.
    GİTTİ DİMİ OLUM ARKASINA BAKMADAN ÇE- Sİ*TİR OLUP GİTTİ DİMİ OLUM Sİ*TİR OLUP GİTTİ. KANDIRMA LAN KENDİNİ SEVMEDİ OLUM SENİ, CANIN ACIO BİLİORUM, ŞURASI DİMİ BİLİYORUM OLUM BİLİORUM, GÖZALTLARIN MOSMOR OLUM GÖRÜORUM. AYNANIN KARŞISINA GEÇİP KENDİNE ACIOSUN DİMİ AYAKTA DURAMIOSUN LAN, DİZLERİN ÇOK ACIYO OLUM BİLİORUM, CİĞERLERİN ÖLMEK ÜZERE LAN SIKMA CANINI OLUM BİRLİKTE İÇERİZ , PEKİ O? UMRUNDA DEĞİLSİN LAN UMRUNDA DEĞİLSİN, O MUTLU OLUM GÜLÜO, KESME LAN KENDİNİ, HAKEDMİOSUN BUNU, BOŞVER, NASILSA CİĞERLERİ BAHAR GÖRMÜCEK, BAHAR GÖRMESİN
  • Ağa be yak yak yak https://www.youtube.com/watch?v=VoIK-Qw9Jec iyi gider.
  • Aynı ben. İstekli olandan korkacaksın bir hevesle giriyorlar insanın hayatına sonra çıkıyorlar sıkılınca karşıdaki insanı hiç düşünmeden.
  • peki fotoğraflarımı da siler misin demesi :(
  • sebebini hiç öğrenemicem muhtemelen. aklımda hep bahanesi kalacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7143B012D

sebebini hiç öğrenemicem muhtemelen. aklımda hep bahanesi kalacak
    Neydi bahanesi?
  • quote:

peki fotoğraflarımı da siler misin demesi :(
    Üzüldüm.Kendi sevilmememe üzülürken birde sen eklendin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BC95874BB -- 18 Ekim 2019; 20:5:47 >
  • okulu bitirdi memleketine döndü ben 2 sene daha bu şehirdeyim. Yanıma gelir misin diyip duruyordu halbuki
  • quote:

okulu bitirdi memleketine döndü ben 2 sene daha bu şehirdeyim. Yanıma gelir misin diyip duruyordu halbuki
    Bu nasıl baha ne yav. Sanki hiç görmeyeceksiniz birbirinizi ne kadar şıpsevdi insanlar iki mesafe girince ayrılıyorlar bana da aynısı oldu ama neredeyse.
  • hakkını helal et. her seferinde birine karşı beklentim azalıyor iyice yalnız kalıyorum mecburen
  • quote:

hakkını helal et. her seferinde birine karşı beklentim azalıyor iyice yalnız kalıyorum mecburen
    Önemli değil bro umarım sevilme duygusunu tadarız
  • Çok üzüldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorgulamadım ya. burdayken farklıydı gideli daha 3 gün olmadan böyle düşünmesi beni üzdü.
  • tadarsın tadarsın hiçbir şey için geç olmuyor merak etme
  • quote:

tadarsın tadarsın hiçbir şey için geç olmuyor merak etme
    22 yaşındayım.Hep tek taraflı oldu
  • 25 yaşında terkedildim sonuç olarak ikimizde aynı noktadayız canını sıkma
  • quote:

25 yaşında terkedildim sonuç olarak ikimizde aynı noktadayız canını sıkma
    Sen bir şeyler yaşayıp mutlu oldun
  • sonunda iki katı üzüldüm ama böyle bir handikapı var
  • Yakiyorum aga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.