Şimdi Ara

250,000 bütçe c200 d mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • C serisi alinmaz sadece marka ve goruntu olan bir arac..cok fazla trim sesi var, yuruyen aksam cok gurultulu calisiyor, motor sesi cok aliyor, turbo problemli sunroof bosluk yapiyor, start stop sacmalayip masraf cikariyor..bence arteon, 1.4 a5 sportback, f10 5 serisi yada uzerine koyabilirseniz g30 dusunun derim c serisini tavsiye etmem
  • Yaklaşık 250,000 bütçe var, 2016 hatasız düşük km c200d amg mantıklı mıdır bu fiyatlara?

Başka önerilebilecek 1.6 motor ve altı otomatik 2016 ve üstü hangi arabalar alabiliriz? Teşekkürler

• Bayide makyajlı C serisini incelediğimde ve test sürüşünde gelen Trim sesleri C serisinde bir değişiklik olmadığını gösteriyor. Forumda konusu da vardı ciddi şikayetler var. Ayrıca dizel motorun belli başlı kronik sorunları var burada değil de mutlaka C serisi kullanıcı sayfalarında araştırma yapın. Bana kalırsa o paralara girilmez.
  • Bende bu fiyat aralığında araç arayışındayım. Suberb aracım var. Yenilemek istiyorum ama daha konforlu daha geniş bir araç bulamadım.
  • c200d alındı, beyaz amg servis bakımlı, yorumlara teşekkürler umarım üzmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.