Şimdi Ara

WÜRTH KULLANICILARI BURAYA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
4
Favori
103.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Würth 'ün lokma takımlarını inceleme fırsatı buldum (Almanyada satılanlardan) Kullananlar oldukça kaliteli olduğunu belirttiler.Bana da öyle geldi.Satılıyor mu Türkiye'de bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemalistgüçlüler

Arkadaşlar Honda Ci
    vic aracımın geçen hafta tüm camlarını Ordu Ateş yetkili servisinde değiştirdim.Ustalar değişim esnasında Würth marka yeşil renk oto cam yapıştırıcısı kullanmışlar.Ancak işlem esnasında kullandıkları malzemeden aracın göğüs kısmına bulaştırarak kirletmişler.Oto King ve kendileri denemelerine rağmen temizleyemediler.Bu yapıştırıcı kalıntılarını nasıl temizleyebileceğim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Merhabalar sorunu cozebildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trigers

berner de syni kalitede bir urun katiliyorum arkadasima,, ben oto tamircisiyim iki urunude bulundurdum is yerimde su an bernerle devam ediyorum wurth sadece satmak icin su sole bir urun bu bole bir urun inanin bana cogu uk kagit adam urunu satiyor bize bak faydasini greceksin diyor tobe hic bir faydasi yok adama donup bi ise yaramadi diyorsun hayret yaramasi lazimdi die cvp veriyor komedi bunlar ,, benzinli araci olan deposuna 25 lt benzine berner in sistem temizleyicisini atsin faydasini grur ,, dizel araca carbon temizligi yapilmaz bu tuzagada dusmeyin,, enj temizleyici die bissey yok gunumuz arac enj temizlenmez bozulur oda gidersin pompaciya ya yenisini alirsin yada tamir takimini deyisdirirsin ,,su an bende hala var enj katkisi disel katkisi onlarida musteri talebii oldugu icin bulunduruyorum benim dizel 130 luk passatim var asla atmam butur katkilar mazot u temiz yerden alir mazot filtremi orj takarim ,,, kurum dizelde bicakla kazinmiyor katkimi temizliyomus bunlar ticari hikayeler enj pis mazot yan sanayi filtre bozar

Bak bu yorum dikkate değer...

Ben enjektör temizleyicisi kullanıyorum ve olumlu etkisini görüyorum. Aldığımız yakıt düzgün olsa tamam derim,güvenemiyorumki...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Würt silikon sprey kullanıyorm çok memnunum
  • 2006 model Opel Combo 1.3 için hangi yakıt katkısını kullanabilirim?

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurettin.buyuk

değerli arkadaşlar, ultrasonla enjektör temizliği hakkında bir bilgim yok ama carbon clear diye tabir edilen yakıt sistemi temizliği ile ilgi size verebileceğim bilgiler şunlar,

benzinli araçlarda 20.000 dizel araçlarda 50.000 km de bir yaptırılmalı
    işlemin avantaşları yakıt tasarrufu ve araç performasnının artması
    bunları ortaya çıkartan etkenler ise;
    - subap iç cidarlarının zamanla kurum bağlaması ve sıkıştırma işlemi sırasında kaybolan kompresyon basıncı, bununla beraber performans kaybı
    - piston üstü ve yanma odası kısımlarında oluşan kurumlaşma ile birlikte verimsiz bir ateşleme işlemi
    - kaybolan kompresyon basıncından dolayı gaz pedalına daha fazla yüklenip yakıt sarfiyatını arttırma
    - emme manifoldunda oluşan kirlenme ve bunun takibinde yanma odasına verimsiz yakıt hava karışımı girmesi

bu yoruma gülümsedim açıkçası, aracım 221 bin kilometrede eski araçlarımın bir çogu da 300 binleri görmüştür, şirketimizde 35 adet otomobil 30 kadar da hafif ticari araç var içlerinde 450 bin kilometreleri devirenler oldu, birkaç ay önce yeniledik. Hiçbir araca ne enjektor temizleyici, ne yakıt katkısı ne de carbon clean uyguladık.
    Ben bu tip ürünlerin gerçekçi analizlerini, dikkate değer bir kitlenin kullanıcı yorumlarını merak ediyorum. 1 lt motorinin zaten 4 lirayı buldugu bir ülkede boşuna paranızı çarçur etmeyin. Önce güvenilir olduklarını kanıtlasın ve %500-700 gibi saçma sapan kar marjlarından uzaklaşsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

Würth 'ün lokma takımlarını inceleme fırsatı buldum (Almanyada satılanlardan) Kullananlar oldukça kaliteli olduğunu belirttiler.Bana da öyle geldi.Satılıyor mu Türkiye'de bilen var mı acaba?

Merhaba ,

istediğiniz ürüne aşşağıdaki link`den ulaşabilirsiniz.

http://shop.wurth.com.tr/el-aletleri/lokmalar/1-4-lokma-ve-bits-uc-seti-32-parca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 18 Kasım 2011; 21:26:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

Würth 'ün lokma takımlarını inceleme fırsatı buldum (Almanyada satılanlardan) Kullananlar oldukça kaliteli olduğunu belirttiler.Bana da öyle geldi.Satılıyor mu Türkiye'de bilen var mı acaba?

Merhaba ,

istediğiniz ürüne aşşağıdaki link`den ulaşabilirsiniz.

http://shop.wurth.com.tr/el-aletleri/lokmalar/1-4-lokma-ve-bits-uc-seti-32-parca

Teşekkürler...

• merhaba arkadaaşlar ben kendım würth firmasında izmir bolgesınde satış temsılcısıyım ıstedıgınız urun ve bılgı ıcın tarafıma ozel mesaj atabılırsınız ıyı kasamlar ıyı forumlar herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: portiwashere

quote:

Orijinalden alıntı: Kemalistgüçlüler

Arkadaşlar Honda Ci
    vic aracımın geçen hafta tüm camlarını Ordu Ateş yetkili servisinde değiştirdim.Ustalar değişim esnasında Würth marka yeşil renk oto cam yapıştırıcısı kullanmışlar.Ancak işlem esnasında kullandıkları malzemeden aracın göğüs kısmına bulaştırarak kirletmişler.Oto King ve kendileri denemelerine rağmen temizleyemediler.Bu yapıştırıcı kalıntılarını nasıl temizleyebileceğim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Merhabalar sorunu cozebildiniz mi?

kullanılan ürünün ne olduğunu biliyor musunuz bunu yapabilicek bir kaç çeşit ürün var biraz daha geniş bilgi verirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifeskont -- 10 Aralık 2011; 17:55:47 >

• Ben aracımı ekimin başında aldım ve aldığımda özellikle tam gazda siyah duman atıyordu. Peşpeşe iki kere depoyu doldurduktan sonra Würth'ün commonrail katısını eklettim siyah duman sorunu çözüldü. Artık 2-3 depoda bir yarım şişe ekliyorum tam dolu depoya..
  • inox sprey kullanan varmı? rengi nasıl oluyor? mesela pürüzsüz bir alana uyguladığımızda ayna gibi parlıyor mu? krom nikelaj görüntüsü verebilir mi?
    ayrıca kuruduktan sonra elektrik iletkenliği var mıdır? darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afkar

inox sprey kullanan varmı? rengi nasıl oluyor? mesela pürüzsüz bir alana uyguladığımızda ayna gibi parlıyor mu? krom nikelaj görüntüsü verebilir mi?
    ayrıca kuruduktan sonra elektrik iletkenliği var mıdır? darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklı mıdır?

inox spreyler genelde gri tonlarında oluyor ama ayna gibi parlak bir zemin oluşturmaz standart normlardaki bir krom için 893 114 116 inox perfect sprey ürünü renk olarak tam krom rengindedir. nerede nasıl bir kullanıp yapmak istiyorsanız detaylı anlatırsanız açıklama yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.berkay

Ben aracımı ekimin başında aldım ve aldığımda özellikle tam gazda siyah duman atıyordu. Peşpeşe iki kere depoyu doldurduktan sonra Würth'ün commonrail katısını eklettim siyah duman sorunu çözüldü. Artık 2-3 depoda bir yarım şişe ekliyorum tam dolu depoya..

10 - 15 bin km bir koysan yeterli gelir çok fazla koymanızın bir anlamı yok
  • hocam paslanmaz çelik spreyden aldım fakat rengi koyu gri, parlak falan değil. ben mesela motorun jantlarını boyayacağım. parlak metalik bir görünüm olsun istiyorum. ve sürtünmelere dayanıklı, solmayan parlak gümüş rengi veya ona yakın sprey arıyorum. bu aldığım çelik sprey çok koyu. soba boyası bile bundan parlak gözüküyor. hangi ürünü önerirsiniz?
  • takip
  • Yazmadan edemeyeceğim, Würth'ün bu kadar pahalı olmasını sağlayan özelliği nedir?

Tamam bir mal kalitelidir, sağlamdır vs. vs. ama bu kadar pahalı olamaz. Örnek olarak 21 parça cırcır tornavida seti tam 331TL.

Alman malı diye o kadar para verirsek, adamı döverler. Malın duruşunda o kadar değer yok. Kimse kusura bakmasın tamam kalitelidir ama ben bu firmayı aşırı pahalı olduğu için kınıyorum ve insafa davet ediyorum. Gelmeyeceğini bildiğim için de kendimce boykot ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afkar

hocam paslanmaz çelik spreyden aldım fakat rengi koyu gri, parlak falan değil. ben mesela motorun jantlarını boyayacağım. parlak metalik bir görünüm olsun istiyorum. ve sürtünmelere dayanıklı, solmayan parlak gümüş rengi veya ona yakın sprey arıyorum. bu aldığım çelik sprey çok koyu. soba boyası bile bundan parlak gözüküyor. hangi ürünü önerirsiniz?

geç cevap verdiğim için kusura bakmayın artikel numarası 893 114 113 çinko sprey alırsanız en açık renk olarak sizin işinizi görür diye umuyorum
  • Fırçasız süngersiz oto yıkama cam filmi, oto iç kuaför, pasa cila, boya koruma, xenon, araç kaplama, şeffaf kaput kaplama, ve daha birçok uygulama kuyumcukent avm otoparkı yeni açıldık web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN RANDEVU ALINIZ. www.pashaautocar.com
  • shop.würth.com.tr den 120 tl sipariş vereceğim, kupon sekmesi var. bi kupon var mı piyasada? daha hiç denk gelmedim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.