Şimdi Ara

Depremden sonra aramalarda Turkcell'de hiç mi sıkıntı olmadı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu forumda Turkcell'i babasından çok seven insanlar var hocam. Hani ayağını denk al diyorum seni linç etmesinler.
  • Forum Turkcell'e çalışıyor zaten konuda reklamları var alt banerde reklam çıkıyor
  • Aha buda kanıtı.

Depremden sonra aramalarda Turkcell'de hiç mi sıkıntı olmadı?

Ama sorsan saatlerce çökmüş...
  • Vodafone sorunsuz kullandım hiç sıkıntı olmadı
    TURKCELL in sadece adı var
  • Depremden sonra aramalarda Turkcell'de hiç mi sıkıntı olmadı?

• Çağrı başlatma cihazının kapasitesi doldu hemen hemen 1-1.5 saat kadar sonra normale döndü.

SMS ve internet normal idi sıkıntı yoktu. Bip WhatsApp üstünden sesli konuşulabildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kütahyalı_ramazan -- 30 Eylül 2019; 7:5:20 >
  • İlk 10 dakika arama yapılmıyordu, net ve sms kesintisiz vardı. Sonra aramalar düzelince tam oldu.

Başka yerlerde illa ki bu kesinti süresi dahada uzamış olabilir ama genel olarak konuştuğumuz için ciddi bir mağduriyet olmadı.
  • Ben silivrideyim yaklaşık 1 saat kadar gitti fakat İnternet ve SMS hiç kesilmedi
  • Depremde sarıyerdeydim Annem de kadıköy de ikimizde vodafoneluyuz ses aramada problem olmadı bir araya şebeke reset atar gibi gitti geldi oda çok kısa sürdü internet erişim problemi yoktu
  • Adana'da 2 saat civarı sadece aramalarda sıkıntı oldu.
  • Depremde telefonu hic kullanmadım, ama gun boyu UpCall dan ulaşılamadığıma dair arayanların bildirimleri geldi saat alti yediye kadar, buradan anlaşılacağı üzere aramalar gitmiş mobil veri varmış
  • ilk 10 dk yoğunluktan dolayı bir kesinti oldu sonra tekrar normale döndü. İlk 10 dk Bip den arama yaptım.
  • sabitten turkcell çalışmadı

sabitten sabiti aradım hemen bağlandım
  • Müslüm_32 kullanıcısına yanıt
    Kocaeli dilovası ilçesindeydim. Tam süre tutmadım ama yaklaşık 1 saat arama yapamadım. Lakin arama geldi bu süre içerisinde. Denizli (arayan Turkcell idi) ve Mersin (arayan Vodafone idi) den 2 arama aldım.

İnternet konusunda ise hiçbir sıkıntı yoktu. Eşimle whatsapp üzerinden sesli ve yazılı iletişim kurabildik ilk 1 saat içerisinde. Ve yine haberleri Twitter’ı filan takip edebildim bu süreçte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 30 Eylül 2019; 17:53:44 >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:57:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowtger

Adana'da 2 saat civarı sadece aramalarda sıkıntı oldu.
    Az veya çok aramalarda sıkıntı olduysa;
    yaşanan sıkıntı oranında abonelere bir güzellik yapmaları gerekmez mi ?
    Turkcell'in,Vodafone 'nin,Türk Telekom 'un
  • sms ve internette hiç sıkıntı olmadı aramada ilk 5 10 dk oldu o da diğer operatörlerden kaynaklıydı ben turkcellilerle sorun yaşamadım ama turkcellde vodafone ve türktelekom arayınca sıkıntı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowtger

Adana'da 2 saat civarı sadece aramalarda sıkıntı oldu.
    Turkcell aramalarda 2 saat'mı?
    Yoksa 5-10dk'mi sıkıntı oldu (dronecell)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.