Şimdi Ara

Parça Fiyatı Sorgulamak İsteyenler!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
79
Favori
80.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
180 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler öncelikle. Uzun bir süredir bu forumdan faydalandım. Yeri geldi bilgi vermeye çalıştım yeri geldi öğrendim. Şimdi de farklı bir konuyla birlikteyim. Bir aile şirketimiz var ve 1973 yılından itibaren ağır hizmet araçların parçalarını satıyoruz (Ford-BMC). Bugün bir firmanın bünyesine dahil olduk. Bu nedenle piyasadaki tüm araçların parçalarının fiyatlarını görebiliyorum. Size fikir vermesi bakımından bilgi verebilirim. İş yoğunluğu nedeniyle elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım umarım faydalı bir konu olacaktır.

Ek. Kaporta hariç.

Ek2. Arkadaşlar gerçekten çok ilgi gösterdiniz bende ilginize karşılık vermeye çalıştım ve olabildiğince hızlı yanıt vermeye çalıştım. Ancak artık konu kapanacaktır çünkü ağır vasıta grubu ile ilgilenmem gerekiyor. Belki yakın zamanda bir binek araç yedek parça dükkanı açarım onu da yine buradan sizinle paylaşırım. Herkese teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 18 Eylül 2019; 14:2:10 >

• Teşekkür ederiz,konunun suyu çıkmaz ise faydalı olabilir.

2011 Model Ford Connect 1.8 TDCİ 110 HP - Emme manifold ve EGR'si komple halde ne kadar ?

Servis işçilik dahil 4800TL istiyor.....
  • Faydalı bir konu olacağı aşikâr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.

Sistemde bu parçanın fiyatı 1500TL olarak gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Merhabalar.

Sistemde bu parçanın fiyatı 1500TL olarak gözüküyor.
    merhaba, konuyu çok iyi düşünmüşsünüz çok faydalı olacağını umuyorum.
    nissanların parça fiyatlarını da görebiliyor musunuz acaba? birde biz bu fiyatlardan nasıl satın alırız?
  • C180 2012 1.6 cgi termostat fiyatı lütfen.Markada belirtirseniz sevinirim

• serseri006 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Açıkcası öncelikle faydalı olması için açtım konuyu. Yetkili servis veya özel servisler çok fahiş fiyatlar verebiliyor. Tabi almak isterseniz İzmir'de bulunan yerimizden temin edebilirsiniz. Nissan parçaları da mevcuttur.
  • Josepth kullanıcısına yanıt
    Üzgünüm bizim sistemimizde bulunmuyor.
  • quote:

Merhaba. Açıkcası öncelikle faydalı olması için açtım konuyu. Yetkili servis veya özel servisler çok fahiş fiyatlar verebiliyor. Tabi almak isterseniz İzmir'de bulunan yerimizden temin edebilirsiniz. Nissan parçaları da mevcuttur.
    Öncelikle hayırlı kazançlar dilerim.J11 kasa 1.2 benzinli manuel qq ön balata çifti ne kadar saygılar bi de marka orjinal mi nedir

• K13 Micra 2012 soğuk sıcak klape motoru var mıdır?

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Bosch marka olarak takımı 200TL gözüküyor.
  • erdoganb E kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Parça bu mu acaba?

Fiyat 105TL gözüküyor.
  • Faydalı bir düşünce. Peki hocam ürünler orjinal mi yan sanayi mi durumları nedir

2004 model civic hatchback otomatik için motor takozu ve motor kulağı ayrıca ön fren balatası

• Nejdet Ay N kullanıcısına yanıt
    Bosch marka ön fren balata takımı 115TL gözüküyor.

Motor takozu 135TL gözüküyor, stoklarda mevcut değil.

Motor kulağı da 135TL gözüküyor, stoklarda mevcut. Bu iki ürün de Gros marka.
  • quote:

nissan almera 2001 n16 modelin fren disk ve balata fiyatları ön ve arka ne kadar acaba?
  • Meehaba kolay gelsin. Bu parça mevcut mudur? Fiyatı nedir? Varsa nasıl satın alabilirim?

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• serseri006 kullanıcısına yanıt
    Valeo Ön Fren Diski takımı 290TL
    TWR Ön Fren Balatası adedi 160TL
    Kraftvoll Arka Fren Diski takımı 225TL
  • Mitsubishi L200 1993 model hidrolik direksiyon sistemi ne kadar ? Hidrolik olmayan araca takilabiliyor da.
    Bir de bakabilirseniz klima sistemi o da takilabiyormus olmayanlara.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CihangirCanavarı kullanıcısına yanıt
    190TL olarak gözüküyor. İzmir'de iş yerimiz var. Karar verirseniz PM atarsanız çözüm sağlarız.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.