Şimdi Ara

Maybachlere AKP'li eski bakandan tepki

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
59.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
252 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Ülke kan ağlarken Erdoğan 80 milyon liralık araba alıyor"

AKP'li eski bakan Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı Erdoğan için değeri yaklaşık 80 milyon TL olan, 4 adet yeni S600 Mercedes Maybach marka makam aracı almasına tepki gösterdi.

Eski Maliye Bakanı ve Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, millet ekonomik sıkıntılar içinde kan ağlarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, toplam değeri yaklaşık 80 milyon TL olan, 4 adet yeni S600 Mercedes Maybach marka makam aracı almasına tepki gösterdi.

Eski Maliye Bakanı ve Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Halk TV'de katıldığı bir programda yeni makam araçları konusunda eleştirilerde bulundu.

UÇAN SARAYLARDAN SONRA MAKAM ARAÇLARI...
    "İnsanlar, refah kaybına uğradıklarını, ayakta kalabilme mücadelesi verdiklerini görüyorlar; ama devleti yönetenler de ihtişamlarından, lüks ve israflarından asla fedakârlık yapmıyorlar." diye konuşan Şener, şunları söyledi:

"14 tane uçan saray (lüks uçak). Bilmem Ankara’da bir saray, Marmaris’te bir başka saray, Ahlat’ta bir başka saray, bir de yüzen saray faslı başladı. O yetmedi, Almanya’dan bilmem 9 kat zırhlı, muhtemelen Türkiye’de hiç olmayan 80 milyon Liralık (4x20 milyon Lira)… Sayın Erdoğan, ülke kan ağlarken, devletin başındaki, partinin başındaki isim, 4 tane müthiş korumalı, 80 milyon Liraya 4 tane araba alıyor. Yahu 4 araba 80 milyon! Bunu vatandaşın hesap kapasitesi kaldırmaz. Nasıl bir arabaymış bu? Şimdi dolayısıyla böyle bir ortamda sürekli olarak seçmen sorguluyor. ‘Bu nasıl yönetimdir?’ diyor. ‘Bu ne lüks ve israftır?’ diyor. Milletin tepesine balyozu vuruyorsunuz, yolsuzluk haberlerini yazdırmıyorsunuz. Yapılan yolsuzlukları sızdıranların canına okuyorsunuz. Piyasaya yansımıyor ama korkunç bir yağma ve yolsuzluğun da devam ettiği bir dönem yaşıyoruz."
    https://www.milligazete.com.tr/haber/3149872/ulke-kan-aglarken-erdogan-80-milyon-liralik-araba-aliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 13 Eylül 2020; 22:51:26 >

• Kendime alıyorsam ne olayım, bunlar devletimizin itibarını düşündüğüm için alınıyor, itibarda tasarruf olmaz..

Diyelim ki birini kendine, birini de yedek araç olarak aldırdı. CB eğer 1 taneyse diğer ikisi kime ???
  • Güçlü devlet,güçlü Mercedes...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 15 Eylül 2019; 11:32:59 >
  • aman alti ustu 4 araba bende bisey sandim !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super guc olmamizin onundeki tek engel buydu. Bunu da atlattik.

• Cübbeli'de bile olan bir araba, nedir yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 15 Eylül 2019; 9:22:42 >
  • geçen bi turis gördüm normalde ecnebilerlen gonuşmam ama insanlık namına salamınaleyküm dedim bana güldü suldanamedi kilise yabacaz dedi dedim bekleyin yagında görüşecez şimdi bu maybaklar iyi olmuş feysini bulursam mesaj atacam ecnebiye dicem bak sizde bundan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden Rolls Royce tercih edilmiyor? Daha klas. Acaba güvenlik, zırh paketi mi yok?

• UML kullanıcısına yanıt
    2 mesaj üstte var bir tane, uzaklarda aramaya gerek yok.
  • routemaster kullanıcısına yanıt
    Hocam

Aslında ben gerçekten sordum. Genellikle Mercedes S tercih ediliyor. Neden bir Rolls Royce ya da Bentley değil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 15 Eylül 2019; 2:2:40 >
  • Itibardan tasarruf olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Hocam

Aslında ben gerçekten sordum. Genellikle Mercedes S tercih ediliyor. Neden bir Rolls Royce ya da Bentley değil?
    Ümmetimizeki Mercedes aşkı tarif edilemez. Siyasetçilerimiz full Audi, Mercedes biniyor. Tek başlarına kalkındırıyorlar Almanya ekonomisini Maşallah.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.