Şimdi Ara

Yeni Ford Ranger Kulübü (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
20
Favori
363.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: av.osman

Aslında ben aracın arkasını kapattırmak ve kapatırken yapılacak fiberin içine böyle bi seslendirme yerleştirmek istedim ama antalyada yok kapatma yapan.

eğer kapatırsanıız..süper olur... ve güzel seslendşrme yapabilirsiniz.... ankarada var diye biliyorum....
  • ne ankarası be antalya diyor arkadaş.
  • biliyormm...ben ekstra olarak ankarada..yaptırabilirsin dedim....alla allaaa
  • arkadaş bu yüzden taa orayamı gidecek allahım ya
  • çok isteyen gider...yada işi düştüünde gider...ben öylesine hatırlattım.... sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayford

m,m,k
    geçmiş olsun arkadaşım,
    bu memlekette arabaları yakıyorlar,ucuz kurtulmuşsun
    sevgilerimle

Teşekkürler... (yaksalar bari pert olurdu bu daha kötü oldu.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: M.M.K.

coyote
    senin gittiğin yer nerede? ben de uğrayayım

Bakirkoy Sonax (kartaltepe'de)
    istersen bulusur gideriz :)

ama bir suru sonax var. hepsinde yapiyorlar diye biliyorum

tekrar gecmis olsun
  • Bir Ranger bu kadar mi kotu kullanilir...
    herif'e kufur edicem... dilim varmadi...!
    peh

http://www.youtube.com/watch?v=qyfZi7ieK_k
  • Sanirim daha once gonderilmistir.
    Ama cok cok guzel bir reklam :)

http://www.youtube.com/watch?v=wOHzb5cVUaE

buyrunuz... keyifle izleyin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: coyote.online

quote:

coyote
    senin gittiğin yer nerede? ben de uğrayayım

Bakirkoy Sonax (kartaltepe'de)
    istersen bulusur gideriz :)

ama bir suru sonax var. hepsinde yapiyorlar diye biliyorum

tekrar gecmis olsun

Süper oldu ben B.evler deyim çok yakın.
    Çok teşekkürler...
  • quote:

Süper oldu ben B.evler deyim çok yakın.
    Çok teşekkürler...

Rica ederim...
    Yollari biliyorsundur kesin... Yine de hatirlatiyim...
    Kartaltepe Karakolunun yanindan istanbulcaddesine (taskopru'ye) dogru giderken hemen 20mt ileride sagda... Hali saha'nin karsisi...
    Ayrica aklinda olsun saat 20:00'ye kadar yikama/cila vs. isleri de yapiyorlar... bazen 21:00e kadar uzadigi oluyor ama hafta ici 20:00 den gec gitmezsen her turlu isini hallederler...
  • Merhaba Arkadaşlar, forumda yeni sayılırım, Yeni Ford Ranger Klüp bölümünü yeni gördüm ve anında üye oldum foruma, 13 sayfalık mesajların tümünü okudum, oldukça açıklayıcı bilgiler vermişsiniz, C-Max arkadaşımız hariç hiç bir olumsuzluk yok bence, o arkdaşımızda eminim hiç birini kötü niyetle yazmamıştır, her neyse çok uzatmak istemiyorum, sizlere bir konuda daşımak istiyorum, sizlere soracağım soruyu bir arkadaşımız sormuş ama ben yinelemek istiyorum, 29.04.2008 tarihinde bir Ford Ranger 4*2 Hi-Rider almaya kara verdim, daha önce kullandığım araç 2004 Megane II Sedan 1.5 Dynamic Full, arabam gerçekten güzel ama eskiden beri kamyonet hevesim var ve Hi-Rider tam hayal ettiğim gibi bir makine, sizlerinde fikrini almak istiyorum, megane II sedanımı kullanmaya devam mı edeyim yoksa Hi-Rider ı alayım mı? Günlük kullanımım yaklaşık 40 km civarında bu koşullarda megane oldukça az yakıyor ve tasarruflu, ama Hi-Rider da çok alımlı ve hayalimdeki gibi, ne yapsam bilmiyorum, aslında aracın siparişini bile verdim ama bilemiyorum yinede, Sizce doğru mu yaptım?
    Korkularım
    -Yakıt Tüketimi
    -Yol Tutuş
    -Konfor
    -Müzik Sistemi
    -Arka koltuklar
    -Motor Arıza Işığı

Bana Cazip Gelen Yönler
    -4*4 görünümde ve özelliklerinde fakat vergisi düşük
    -Motoru çok güçlü
    -Torku oldukça fazla
    -Eskiden beri tutkum olan bir makineye kavuşma fırsatı
    -ABS ve EBD+Yolcu hava yastığı (sınıfında bu fiyatlı bir çok pick up ta yok)

• quote:

Orjinalden alıntı: modifiyetutkusu

Merhaba Arkadaşlar, forumda yeni sayılırım, Yeni Ford Ranger Klüp bölümünü yeni gördüm ve anında üye oldum foruma, 13 sayfalık mesajların tümünü okudum, oldukça açıklayıcı bilgiler vermişsiniz, C-Max arkadaşımız hariç hiç bir olumsuzluk yok bence, o arkdaşımızda eminim hiç birini kötü niyetle yazmamıştır, her neyse çok uzatmak istemiyorum, sizlere bir konuda daşımak istiyorum, sizlere soracağım soruyu bir arkadaşımız sormuş ama ben yinelemek istiyorum, 29.04.2008 tarihinde bir Ford Ranger 4*2 Hi-Rider almaya kara verdim, daha önce kullandığım araç 2004 Megane II Sedan 1.5 Dynamic Full, arabam gerçekten güzel ama eskiden beri kamyonet hevesim var ve Hi-Rider tam hayal ettiğim gibi bir makine, sizlerinde fikrini almak istiyorum, megane II sedanımı kullanmaya devam mı edeyim yoksa Hi-Rider ı alayım mı? Günlük kullanımım yaklaşık 40 km civarında bu koşullarda megane oldukça az yakıyor ve tasarruflu, ama Hi-Rider da çok alımlı ve hayalimdeki gibi, ne yapsam bilmiyorum, aslında aracın siparişini bile verdim ama bilemiyorum yinede, Sizce doğru mu yaptım?
    Korkularım
    -Yakıt Tüketimi
    -Yol Tutuş
    -Konfor
    -Müzik Sistemi
    -Arka koltuklar
    -Motor Arıza Işığı

Bana Cazip Gelen Yönler
    -4*4 görünümde ve özelliklerinde fakat vergisi düşük
    -Motoru çok güçlü
    -Torku oldukça fazla
    -Eskiden beri tutkum olan bir makineye kavuşma fırsatı
    -ABS ve EBD+Yolcu hava yastığı (sınıfında bu fiyatlı bir çok pick up ta yok)

Aralık 2007 den beri hi-rider AT kullanıcısıyım önceki arabam c-max trend idi sorularına kendi fikirlerim doğrultusunda cevap vermeye çalışayım

-Yakıt Tüketimi: Şehir içi 300 ytl şehirlerarası 275 ytl civarı yakıyor AT için konuşuyorum ortalmada 290-295 ytl harcıyor 1.6 benzinli araçlarla aynı düzeyde yani. O/D kapalı kullanımda. günde 40 km den, biraz farkı hissedersin megane göre. aylık fark bu yıılık fark bu görüp karar verebilirsin
    -Yol Tutuş: Bence buraya hiç takılma adam gibi kullanırsan hiç sorun yok. benim hiç başıma arkayı savurma falan gelmedi. kartalkayaya da uludağa da zincirsiz çıktı indi ve kontrol dışına bile çıkmadı.
    -Konfor: c-max e göre çok fark hissetmedim ben. AT olması büyük rahatlık. direksiyon çok yumuşak ancak turu biraz fazla
    -Müzik Sistemi: Bu kısım biraz zayıf, aslında beklentinede bağlı mp3 var. anteni tam açmayınca bazı radyo kanalları zayıf ancak ist. isen sorun yok çoğu kanal gayet iyi çıkıyor. ses kalitesi fena değil.
    -Arka koltuklar: Arka koltukların ayak mesafesi biraz kısa bende 6 yaşında bir oğlan var bize yetiyor ancak daha kalabalık isen biraz zor. varsın başkası binmesin
    -Motor Arıza Işığı: Çoğu arkadaş ta bu ışık yandı AT araçlarda. bendede bir kere oldu 5 ay içinde sonra kendiliğinden sönüyor. servislerde çok anlamıyor. bana göre kalibrasyon ile ilgili bir durum elbet servisler bir çözüm bulmak zorunda. şu an sıkıntı yok.

genel olarak ben gayet memnunun almadan önce acaba bu araçla yapabilirmiyim, hızlanması nasıl gibi düşüncelerim vardı. eşim ilk başlarda bu ne falan dedi ama şimdi gayet memnun.

saygılar...

• Sevgili M.M.K. sorduğum her şeyi yanıtlamışsın gerçekten, çok teşekkür ederim, gece bu mesajı yazdıktan sonra umarım derdimden anlayan biri olurda bana cevap yazar diyedüşünüyordum, mesajını görünce memnun oldum gerçekten, bu sabah saat 9:30 gibi İstanbul Yolundaki Tan Oto'ya gittim, orda ranger 4x4 ü çalıştırdılar, iç kabin gürültüsü müzik sistemi vs. baktım, sanırım beni tatmin edecek gibi, aracın görüntüsü ve kaliteside yerinde bence, bana bu iş olur gibi geliyor, doğru karar vermemde yardımcı olduğun için ayrıca sağol, arcı alır almaz resimlerini sizlerle paylaşacağım
  • quote:

Sevgili M.M.K. sorduğum her şeyi yanıtlamışsın gerçekten, çok teşekkür ederim, gece bu mesajı yazdıktan sonra umarım derdimden anlayan biri olurda bana cevap yazar diyedüşünüyordum, mesajını görünce memnun oldum gerçekten, bu sabah saat 9:30 gibi İstanbul Yolundaki Tan Oto'ya gittim, orda ranger 4x4 ü çalıştırdılar, iç kabin gürültüsü müzik sistemi vs. baktım, sanırım beni tatmin edecek gibi, aracın görüntüsü ve kaliteside yerinde bence, bana bu iş olur gibi geliyor, doğru karar vermemde yardımcı olduğun için ayrıca sağol, arcı alır almaz resimlerini sizlerle paylaşacağım

hayırlısı olsun arkadaşım
    almanı tavsiye ederim hiçbir sorunu yok çok konforlu ve etkileyici bir araç
    saygılar

• sağol çok teşekkür ederim, bakalım ne zaman gelecek araç mayıs ayı içinde diyorlar
  • bu arada ducky adlı arkadaşım memnun değilmisin araçtan? Bir sitede satılık ilanını gördüm aracının daha 4500 km de satıyorsan vardır mutlaka bir problem gibi geldi bana, forumun bir yerlerinde zaten geçmiş bu konu ama ben yinede merak ettim plakalarda araçta aynı gibi görününce ya da ben mi karıştırdım acaba ikinci el mi aldın, eğer aldıysan kaça mal oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifiyetutkusu -- 30 Nisan 2008; 20:58:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ducky

quote:

Orjinalden alıntı: corian

quote:

Orjinalden alıntı: ford hi-rider

ducky aracını satılıga cıkarmıs acaba neden bilgisi olan varmı

Balon ...http://www.sahibinden.com/yeni_ranger_hi-_rider_otomatikWQQaXQQ6822689WQQpXQQdisplayitem Araç aynı araç değil , bence karlı resim güzel gözüküyor diye buradan alıntılanmış ... (ispat plakalıktaki yazı) (Hafiye gibiyim)

ducky kardeşim ne diyorsun bu duruma ... Söylentilere cevap verecekmisin?

yok hocam satiliga filan cikartmadim cikartmayi da dusunmuyorum yani kesinlikle..... super yakalamissin tesekkurler
    bu aralar sinav minav derken bilgisayar basina pek gecemedim koptum buradan biraz
    internetten baskalarinin resimlerine alinti yapilmasi dolandiricilik bence simdi baska insanalar da o ilani gorup benim arabayi sattigimi dusunecek soracaklar belki
    en azindan diger aracin plakasi gorunuyor de anlasiliyor

Ducky ders çalışıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: bayford

quote:

Sevgili M.M.K. sorduğum her şeyi yanıtlamışsın gerçekten, çok teşekkür ederim, gece bu mesajı yazdıktan sonra umarım derdimden anlayan biri olurda bana cevap yazar diyedüşünüyordum, mesajını görünce memnun oldum gerçekten, bu sabah saat 9:30 gibi İstanbul Yolundaki Tan Oto'ya gittim, orda ranger 4x4 ü çalıştırdılar, iç kabin gürültüsü müzik sistemi vs. baktım, sanırım beni tatmin edecek gibi, aracın görüntüsü ve kaliteside yerinde bence, bana bu iş olur gibi geliyor, doğru karar vermemde yardımcı olduğun için ayrıca sağol, arcı alır almaz resimlerini sizlerle paylaşacağım

hayırlısı olsun arkadaşım
    almanı tavsiye ederim hiçbir sorunu yok çok konforlu ve etkileyici bir araç
    saygılar

bayford aracı daha satmadın galiba?
    yada satmak için piyasayı mı arttırmaya çalışıyorsun?

• M.M.K. bu arada ne yaptin cizikleri sonax'a ugradin mi ?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.