İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı
hamza5806 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:35:02)
Arkadaslar bu dunyada cok ilginc bir gerçek var ki

Insanlar sadece 2ye ayrılıyor kaliteliler ve kalitesizler

Bunlar hatta 2 farkli irk bile olabilir

Yav ayni anadan babadan olma 2 insana bakıyorum

Birinden kalite akiyor hayati sorguluyor okuyor arastiriyor ogreniyor zekasini kullaniyor kendini gelistiriyor dunyaya cok geniş bakiyor aydinlaniyor les gibi bir yerde hindistanda wcnin olmadigi yerde dogan adamdan zeka fışkırıyor ya

Digerine bakıyorum bir hayvandan hicbir farki yok maymundan tek farki futbol konuşması falan ulan hayvan gibi otluyor adam ya ne din ne felsefe ne bilim hicbir sey yok adam hicbir seyi düşünmüyor sorgulamiyor cehaleti kendi seciyor hicbir konuda ehil degil hicbir akli fikri dusuncesi ona ait hicbir zihinsel faaliyeti yok ben kimim nerden geldim nereye gidiyorum hayat nedir falan kafasinda tek bir soru yok

Ve bundan baska ortalama falan insan göremiyorum abi insanlar sirf 2ye ayriliyor bu şekilde genel olarak

Ne dersiniz yanlış mıyım?

EDIT:LAN ASIL SORUYU SORMAYI UNUTMUSUM BU KALITE FARKININ NEDENI NEDIR SİZCE ASIL MERAK ETTIGIM BU

hamza5806 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:36:37)
HAAAA

SAKIN EGITIM DEMEYIN

EGITIMI ISTEMEK DE KALITELILERE KALMIS BIR SEY HELE BU ULKE ADINA ASLA EGITIMDEN BAHSETMEYIN ALAKASI YOK ZORLA EN KALITELI OZEL OKULLARA GONDERILEN COCUKLAR GORDUM HEPSI ORDAKI IYI COCUKLARA MUSALLAT OLMAKTAN BASKA BIR SEY YAPMADILAR ONUN BUNUN COCUGU OLARAK GIRDILER ONUN BUNUN ÇOCUĞU OLARAK CIKTILAR

Sarah Kerrigan => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:43:05)
Sen kendini hangisinde görüyorsun hocam?

Zafer Korkmaz => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:43:12)
Capslock ile yazanlar ve Capslock ile yazmayanlar.

Sarah Kerrigan => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:43:45)
quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

Selam hocam, nasılsınız?

hamza5806 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:48:43)
quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

BEN BÖYLE SEVERİM ZAFER KORKMAZ

hamza5806 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:50:50)
quote:

Orijinalden alıntı: Sarah Kerrigan

Sen kendini hangisinde görüyorsun hocam?
Tabiki kalitelide

Sorgulamayan okuyup arastirmayan biri bu konuyu acar mi

Egoist falan diyebilirsiniz de ego kasma amacim yok sadece bu gerizekali durum neyden kaynaklanıyor asiri merak ediyorum nasil olabiliyor bu ya

Zeka seviyesi falan mi acaba

Bak diyorum ya ayni ana babanin 2 cocugu

Birisi aydinlanmis

Diğeri konusabilen maymun

Nasil oluyor bu

Maymunlari ozellikle sokak röportajlarinda sık sık gorebilirsiniz gerci her yerdeler 10 kisiden 8 9u maymun

Heinz Guderian => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:52:07)
Haklısın reis film önerir misin?

Sarah Kerrigan => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:53:25)
quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Tabiki kalitelide

Sorgulamayan okuyup arastirmayan biri bu konuyu acar mi

Egoist falan diyebilirsiniz de ego kasma amacim yok sadece bu gerizekali durum neyden kaynaklanıyor asiri merak ediyorum nasil olabiliyor bu ya

Zeka seviyesi falan mi acaba

Bak diyorum ya ayni ana babanin 2 cocugu

Birisi aydinlanmis

Diğeri konusabilen maymun

Nasil oluyor bu

Maymunlari ozellikle sokak röportajlarinda sık sık gorebilirsiniz gerci her yerdeler 10 kisiden 8 9u maymun

Alıntıları Göster
Sen de internete girip forumda mesaj yazabiliyorsun hocam bence bu daha ilginç, çok merak ettim acaba nasıl mümkün olabiliyor bu?

hamza5806 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:56:48)
quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Haklısın reis film önerir misin?
Alakayi anlamadım ama aklima ilk rahmetli Robin Williams reyizin uyanıslar filmi geldi

Cok guzel cok ince naif latif mukemmel dinlendirici bir film

hamza5806 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 01:57:39)
quote:

Orijinalden alıntı: Sarah Kerrigan

Sen de internete girip forumda mesaj yazabiliyorsun hocam bence bu daha ilginç, çok merak ettim acaba nasıl mümkün olabiliyor bu?

Alıntıları Göster
basit çünkü ben de forumun maymunuyum belkide

https://www.youtube.com/watch?v=-n8troSSIhU&feature=youtu.be

0.21

Mitolojiden Biri => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 02:38:17)
Böyle bir gerçek var ama bu durumu nesnel bir şekilde kabul ettirebilecek dil henüz bulunamadı. Mesela ''Sen kendini hangisinde görüyorsun''cular gelmiş hemen. Birazdan ''sen kendini ne sanıyorsun''cular da gelir.

Diğer bir engel ise ''herkesin kendi doğrusu'' saçmalığı ve buna saygı beklenmesi. Geçenlerde büyüye inanan birinden linç yedim görüşüne saygı göstermiyorum diye

hamza5806 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 02:40:41)
quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Böyle bir gerçek var ama bu durumu nesnel bir şekilde kabul ettirebilecek dil henüz bulunamadı. Mesela ''Sen kendini hangisinde görüyorsun''cular gelmiş hemen. Birazdan ''sen kendini ne sanıyorsun''cular da gelir.

Diğer bir engel ise ''herkesin kendi doğrusu'' saçmalığı ve buna saygı beklenmesi. Geçenlerde büyüye inanan birinden linç yedim görüşüne saygı göstermiyorum diye
Bunlar hep olacaktır hocam sorun yok degerli tek fikir sonsuz kuru gürültüden değerlidir

Ben bu kalite farkinin nedenini çözemiyorum ya delireceğim

Abi farklı bir irk gibi arada fark var bildigin konusan maymun vs insan gibi bir sey aradaki olay

Neden bu böyle bu farkın sebebi ne?

Mitolojiden Biri => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 02:46:41)
Herkesin kendi doğrusu fikri işte. Normalde doğru tektir ve yanlış seçenekte olanlar doğruya yönelmek için çalışır fakat bu kadar zahmetle uğraşmak zor olduğu için herkes kendininkini doğru kabul ediyor. Ortada yanlış/eksik yoksa çalışıp düzeltmeye de gerek yok

Draxen => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 03:01:29)
Knka ccok uzatmissin kekolar ve keko olmayanlar dicektin

naak98 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 03:25:07)
İnsanın doğası bu herkes kendini iyi görür böyle konu açıp ben kalitesizim diyeni görmedim daha.

hamza5806 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 03:46:10)
quote:

Orijinalden alıntı: Draxen

Knka ccok uzatmissin kekolar ve keko olmayanlar dicektin
Djsjdjdjjsjs

Dogru aslinda kisa özet bu xd

hamza5806 => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 03:47:13)
quote:

Orijinalden alıntı: naak98

İnsanın doğası bu herkes kendini iyi görür böyle konu açıp ben kalitesizim diyeni görmedim daha.
Yav benim kalitemin cani cehenneme ben ne fark ederim

Ben bu ayrım var ve bu ayrım niye var diye soruyorum?

zibidi gonzales => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 04:27:09)
hocam uyusana

C.CEMİL => İNSANLAR ARASINDAKİ KALİTE UÇURUMU????? (11.9.2019 04:27:20)
tek nedeni vardır ,tembel yada çalışkan olmak
zaten sorarken cevabını vermişsin ,sorguluyor araştırıyor öğreniyor yada tembelliği seçip ,ben anlamam biz anlamayız

lakin son zamanlarda 3. bir grup çıktı
okumaz sorgulamaz araştırmaz öğrenmez ,yani sıfır bilgisi vardır ama her konuyu en iyi kendinin bildiğini iddia eden grup

yok ya düşününce daha fazlası olduğu görülüyor , 4. bir grup daha var :)
google sorup kopyala yapıştır ile çok iyi bildiğini iddia eden grup (bunlar genelde çok genç kişiler oluyor)

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>