Şimdi Ara

| Qnoops | - Blair Witch %100 Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
6
Favori
21.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• | Qnoops | - Blair Witch %100 Türkçe Yama

Çeviri : Qnoops

Steam hesabının şifresini bana vererek aile paylaşımıyla oyuna erişmemi sağlayan Gökhan Kocaman'a çok teşekkürler.

Yama Windows Store versiyonu hariç tüm versiyonlarda çalışıyor. Windows Store oyunlarına mod desteği gelince orada da çalışacaktır.

Yamayı İndirmek İçin Tıklayın

Not: Yama Steam ve crackli Deluxe Edition ile uyumludur.

Oyunun Deluxe Edition olmayan crackli versiyonunu kullanıyorsanız; dil dosyasında bulunan bir sorundan dolayı aşağıdaki iki adet not parçası İngilizce görünecektir. Bu sorunla karşılaşmamak için Deluxe Edition'u indirdiğinizden emin olun.

İngilizce görünen 2 adet not parçasına Türkçe olarak aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://eksiup.com/images/44/30/ab104072pj7v.png

https://eksiup.com/images/16/20/dq104071cngx.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 7 Şubat 2020; 18:37:13 >

• Darısı bizim başımıza hocam, konularımızda sürekli tartışmalar oluyor malum. Helalinden bir ban yersek en azından gözümüz açık gitmez.
    Ancak sıkıntı yok biz böyle şeyler oldukça daha çok hevesleniyoruz, gümbür gümbür de geliyoruz.
    Kimse sessizliğe aldanmasın, fırtına öncesi de sessizlik diye bir şey vardır.. unutmamak gerek.
    Hocam bekliyoruz şahsen ne yazaman yapıcaklar diye bir yandanda çalışıyoruz. Burada söylenecek bir şey yok fakat sessizliğim kimse aldırış yapıp hemen bittiler gittiler diye düşünmesin. Fırtınalı günler daha yeni başlıyor Yeni projeler yeni içerikler ve daha fazlası biz daima buradayız sadece bir şeylerin üzerine çok düştük.

Unity oyunları için güzel haberlerim var :D
    Gelelim Zurnanın zort dediği yere Türkçe yama için Bağış diye zorla para isteyenlerin yancıları uzun uzun Bağış yada yardım toplamın hukuku açıdan hükmü ve vergi olarak karşılığı yoktur yazarlar.

Madde 6 - Kişiler ve kuruluşlar, yetkili makamdan izin almadan yardım toplayamazlar. Ancak, kamu yararına çalışan dernek, kurum ve vakıflardan hangilerinin izin almadan yardım toplayabilecekleri, İçişleri Bakanlığının önerisi üzerine Bakanlar Kurulunca belirlenip ilan edilir.

İzin alınmadan girişilen yardım toplama faaliyetleri güvenlik kuvvetlerince derhal menedilir ve sorumlular hakkında kovuşturma yapılır.

Madde 7 - Yardım toplama faaliyeti birden fazla ili kapsıyorsa İçişleri Bakanlığından, bir ilin birden fazla ilçesini kapsıyorsa o ilin valisinden, bir ilçenin sınırları içinde ise o ilçenin kaymakamından izin alınır.

• Daha çok kişiye ulaşması amacıyla oyun haberleri paylaştığım web sitemde Türkçe yamanızın haberini paylaştım. Türkçe yama çalışması için teşekkürler. Emeğinize sağlık.

https://teknokonsol.com/blair-witch-turkce-yama-yayinlandi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AidenPearce01 -- 6 Eylül 2019; 14:49:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Edit: Link'i buldum. Link Qnoops'un kendi upload link'i dir.

Blair Witch Turkce Yama Qnoops V2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fa1yan0s -- 2 Ekim 2021; 22:3:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.