Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel
Sky_Vision => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (31.8.2019 00:45:32)
Şaka bir yana eğer aileler anlaşamıyorsa yada siz eşiniz olacak kişinin ailesinden hoşlanmadıysanız bu durum yıllarca sürecektir tecrübe konuşuyor.

Eşimi çok severim ama ailesinden ve sülalesinden hiç haz etmem. hatta bazen habersiz geliyorlar bahçedeki kurt köpeğimi serbest bırakasım geliyor

hakuk => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (31.8.2019 14:30:55)
En kotu es profilide anneci babaci olanlar

Evlenip aile kuruyorsun artik alacagin kararlari iki kisi almaniz gerekiyor

Ama anneci babaci olan her seyi gizli gizli onlara aktardigindan

Aldiginiz kararlara onun ailesi de ortak oluyor

Ne kadar tiksinc bir olay.

Suan senin hayatinin donum noktasi. Evlendikten sonra zamaninda firsatim vardi keske demek ne kadar koyar adama.

Buyukler her zaman tavsiye vermeli ama kararlari siz vermelisiniz. Kizin ailesi oyle istiyor diye omur boyu onlarin huyuna suyuna gidilmez. Sirf bu olay icin konusmuyorum.

Albert De Salvo => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (1.9.2019 07:23:28)
quote:

Orijinalden alıntı: riaz

başka kız mı yok diyen , yok 50 gram için uğraşma gibi saçma sapan cümleleri ciddiye alma,
hocam sen kızı seviyorsan o da seni seviyorsa , anlaşıyorsanız bu işte gelecek görüyorsan
kızı alana kadar ayıya dayı diyeceksin , daha sonra mümkünse ailesinden uzak bir yere taşının
Sen öyle bitiyor zannet aslan parçası

riaz => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (1.9.2019 12:42:10)
quote:

Orijinalden alıntı: Albert De Salvo

Sen öyle bitiyor zannet aslan parçası

Alıntıları Göster
ya bırak birader,
kızı aldıktan sonra tamamdır
bayramda ayda yılda birde bi zahmet gidilir çekilir o kadar

fableman34 => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (2.9.2019 01:12:04)
Kız öyle değil sanki. Şimdilik daha imzalar atılmadı sıkıntı yapmıyor lakin evlenince sanki anne anne diye geberecek gibi. Çok saf bir de aşırı aklına giriyor herkes. Annesi gazlar bana yollar diye tırsmıyor değilim

fableman34 => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (2.9.2019 01:12:58)
Zamanında fırsatım vardı demek istemiyorum. Ama dediğiniz gibi anneci babacı gibi biraz. Sanki evlendikten sonra patlayacak gibi bu konular

fableman34 => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (2.9.2019 01:39:53)
haklısın ağbi bunlar beni inim inim inletirler. namıssızlar

riaz => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (2.9.2019 07:32:35)
quote:

Orijinalden alıntı: fableman34

Kız öyle değil sanki. Şimdilik daha imzalar atılmadı sıkıntı yapmıyor lakin evlenince sanki anne anne diye geberecek gibi. Çok saf bir de aşırı aklına giriyor herkes. Annesi gazlar bana yollar diye tırsmıyor değilim
oho hocam sen evlenmeden böyle düşünüyorsan evlenince neler düşünürsün,
o zaman neyin mücadelesini veriyorsun?en iyisi sen az daha düşün

Jeopol => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (2.9.2019 11:14:16)
Anasıyla babasıyla bağını kopartamayıp yarım birey olanlardan bir cacık olmaz.

Kaç kurtar kendini

raunk => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (2.9.2019 19:46:23)
quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

olm manyakmisin laza bulasiyosun bide daha bastan boyle tavir yapan laza. bu kiz hep boyle ailesinin ipinden kurtulamiyacak unutma...
42 yas 4 cocuk babasiyim
Giresunlular laz olmaz o nerden çıktı.

zingfth => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (6.9.2019 08:31:59)
2 yol var.

Ya kız sana kaçacak, böylelikle kızın ailesini de ekarte etmiş olacaksın. O saatten sonra iplemezsin.

Ya da ayrılacaksın.

AİLENİ asla ezdirme dostum. Tek laf bile söyletme . Kız ne kadar asosyal olursa olsun seviyorsa ve seni haklı görüyorsa senin için gerekeni yapmalı.

Yapmıyorsa sen gerekeni yap. BANNN.

fatihterimingazi => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (11.9.2019 15:33:51)
Burdaki saçma sapan yorumları kafana lütfen takma güzel kardeşim. Aynısını 2 ay önce yaşadım. Sevdiğim kızın ailesi Konyalı ve biz Giresunluyuz. Kızın ailesi biz Karadenizli olduğumuz için ve İstanbul'da yaşadığımız için kıza kesinlikle olmayacağını söylemişler. Kız arkadaşımla aramda ciddi problemler var şuan o yüzden aile konularını pek önemsemiyoruz çünkü büyükler bir şekilde halledecek.

O yüzden lütfen burdaki yorumları okuyup enerjini kaybetme. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi evlenince kendi ailenden de onun ailesinden de uzak bir şehirde kafanız rahat bir şekilde mutlu mesut yaşarsınız inşAllah. Yine yukarıdaki arkadaşın dediği gibi köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksiniz. Ve bu süreçte birbirinize çok destek olun. Senin ailen benim ailem muhabbetlerine sakın ola girmeyin. Sevginizin arkasında durun.

Şampiyon GALATASARAY => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (11.9.2019 16:51:14)
Bekara karı boşamak kolay derler eskiler. Sen daha ne evlenmişsin ne nişanlanmışsın nede gidip kızın ailesiyle tanışmışsın onlara diyemediklerini gelip burada sallıyorsun başkasına akıl veriyorsun. Sadece eşinle değil ailesiyle de evleniyorsun bu bir. Yok uzak bir şehire taşınırsınız yok az görüşürsünüz demekle de olmuyor o işler. Cicim ayları geçince başlıyor ben annemi özledimler sonrada sana bay bay ailesine hay hay oluyor.

40 yaşındayım bu ikinci evliliğim ilkinde aileler birbirlerinden hiç hoşlanmamıştı senin atıp tuttuğun gibi ailelerden de uzak yaşadık ama 2 sene sonra tek celsede bitti. Şimdi ise iki ailede birbirini tanıyor bize destek oluyor ve çokta mutluyuz. Bir tane de 6 aylık oğlum var.

O nedenle de sen sen ol bir şeyleri yaşamadan birilerine öğüt verme...

fatihterimingazi => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (11.9.2019 17:06:09)
quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon GALATASARAY

Bekara karı boşamak kolay derler eskiler. Sen daha ne evlenmişsin ne nişanlanmışsın nede gidip kızın ailesiyle tanışmışsın onlara diyemediklerini gelip burada sallıyorsun başkasına akıl veriyorsun. Sadece eşinle değil ailesiyle de evleniyorsun bu bir. Yok uzak bir şehire taşınırsınız yok az görüşürsünüz demekle de olmuyor o işler. Cicim ayları geçince başlıyor ben annemi özledimler sonrada sana bay bay ailesine hay hay oluyor.

40 yaşındayım bu ikinci evliliğim ilkinde aileler birbirlerinden hiç hoşlanmamıştı senin atıp tuttuğun gibi ailelerden de uzak yaşadık ama 2 sene sonra tek celsede bitti. Şimdi ise iki ailede birbirini tanıyor bize destek oluyor ve çokta mutluyuz. Bir tane de 6 aylık oğlum var.

O nedenle de sen sen ol bir şeyleri yaşamadan birilerine öğüt verme...
Siz birşeyler yaşadınız diye herkes aynı şeyi yaşayacak değil. Biraz pragmatik yaklaşın yaşadığınız olaylara. Genellemelere yer vermeyin çünkü her insan farklıdır. Ben bahsettiğiniz şeyleri henüz yaşamadım çok haklısınız ama sizin yaşadığınız olaylar konu sahibinin başına gelecek diye bir şey de yok.

Benim ablam da evli, aileler birbirini seviyor ve destekliyor ama ablam çok severek evlenmesine rağmen mutsuz şuan. Bakın teziniz iki dakikada çürüdü :) O yüzden yaşadığınız olayları genellemek çok saçma geliyor.

cenk artem => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (12.9.2019 10:07:42)
ben olsam g.tümü tutar koşar kaçardım oradan arkadaş.

edit: bende kayseriliyim.

ahmtbrk58 => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (16.9.2019 10:24:07)
çok benzeri başıma geldi kız bana tekme koymadan ben kıza ve ailesine tekme koydum hocam :) azıcık beklesem ben yiyodum aileni ezdirme seven insan fedakar olmalı emek vermiyorsa 1dk durma :)

alemci83 => Kızın ailesi istemiyor, nasıl ikna edeceğiz? (17.9.2019 15:20:10)
quote:

Orijinalden alıntı: fableman34

Evlenince de aynı şeyler olacak.Takarım deyip gene takmayacak öyle mi
Yoluna bak Sakın evlenme derim hapı tutarsın %90 aman diyeyim ha riski seviyorsan evlen de gör

Sayfa: << < önceki 1 [2]