Şimdi Ara

Irobat Queen Q1 Akıllı Temizlik Robotu Kullanıcılar Klubü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
63
Favori
34.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dönme sertliği ve açısına baktığımda sanki düşme sensörü arızası gibime geldi. Eğer aynı sorunu halı olmayan sert bir zeminde de tekrarlıyorsa cihazın alt tarafındaki düşme sensörlerinin temiz olduğundan emin olun.
    Buradan ötesi teknik servis konusudur, garanti devreye girecektir, öneride bulunmayayım.
    Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomek

teşekkürler hocam. sert zeminde de aynı sorun var. sensörleri de temizlediğim halde bu şekilde. pil çıkarıp takmayı deneyeceğim o da olmazsa garantiye gönderirim artık.
    Bence icini acmayin. Direk garantiye yollayin. Zaten dandik bir ithalatci. Bahane arar garanti disi birakmak icin.
  • gomek G kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen benimki de böyle oldu. Hazinesini temizledim sensörünü temizledim. Bir de elle Manuel modda sağ sol yapıp ondan sonra denedim eski haline döndü
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Filtre temizliğini yapmışsınızdır, bunu zaten belirtmeme gerek yok ancak hava emiş yolları ve özellikle arka hava çıkışına da basınçlı hava tutmanızı öneririm.
    Bu robot ağırlıklı olarak fırçası vasıtası ile yerden kaldırdığı toz ve pislikleri hava ile haznesine taşımak üzere tasarlanmıştır.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomek

arkadaşlar benim cihazda bir problem oldu karışık modda karşısına engel çıkmadan 60 cm kadar gidip başka yöne dönüyor aynı yerde 60 cm lik üçgen çizip duruyor. ilk aldığımda böyle değildi ne olmuş olabilir? fabrika ayarına getirme gibi bir seçenek var mı?
    Benim robot da önce bi kaç kez sizin dediğiniz gibi olup düzelmişti şuan ylne böyle. Sanırım garantiye ben de yollayacağım. Süreç nasıl işliyor siz yolladınız mı Aceba
  • Arkadaşlar bu robottan almak istiyorum 110 m2 3+1 halisiyla masasiyla klasik turk evi evde 17 aylik bir bebek var en cok onun icin düşünüyorum ev sürekli temiz olsun diye ama kararsız kaldim sorularimi cevplaraaniz sevinirim ozellikle kullanicilardan yorum bekliukrum

1- halilarin uzerini nasil temizliyor halilara cikiyor mu
    2- duvar kwnarlarinda performansı nsl
    3- su ile temizlik performansi nsl acaba
    4- bazi arkadaslar kirinti bıraktığını söylemiş birakiuor mu birakiyorsa ne durumda birakiyor yank asiri mi
    5- yedek parca durumu asagi yukari cozulmus ama yedek parca konusunuda batarya falan cozebilir miyiz

Biraz fazla soru sordum ama cevplarsaniz minnettar olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44cihan44 -- 2 Eylül 2019; 2:10:19 >
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam bayagi faydali oldu
    peki hali ustu performansi icin ne diyorsunuz hali ustu performans onemli bizim icin oyle anormal bir sey beklemiyorum zaten de yani hali ustundeki gorunur kirintilari tozlari cekse iyi

Esyali evde performansi nasil sizce

Bir de evli misiniz acaba evliyseniz memnun musunuz esinizin yorumu ne durumdadir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44cihan44

Tesekkurler hocam bayagi faydali oldu
    peki hali ustu performansi icin ne diyorsunuz hali ustu performans onemli bizim icin oyle anormal bir sey beklemiyorum zaten de yani hali ustundeki gorunur kirintilari tozlari cekse iyi

Esyali evde performansi nasil sizce

Bir de evli misiniz acaba evliyseniz memnun musunuz esinizin yorumu ne durumdadir
    halıdan halıya değişiyor diyebilirim. Üstü düz ise ve shaggy değilse gayet iyi temizliyor(toz kırıntı alıyor). Çocuk odasından girintili çıkıntılı halı var onda pek temizlik iyi olmuyor. bir de jel taban ince halı tarzında kenarlarından toplanma ve kıvrılma gibi sorunlar olabiliyor.
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam zaten parke fayns ustu kil tuy toz aliyordur siz genel olarak memnunsunuz anladigim kadariyla esyalarin cevresinde etkili mi peki bir de evdeki hanimlar ne diyor memnunlar mi
  • Mağazada deneme amaçlı çalıştırdım, görevli bu cihazları satın almadan çalıştırıyoruz dedi, cihazı çalıştırınca belirli bir süre sonra duruyor, auto ışığı dimmer şekilde yanıp sönüyor, bazen 1 dk çalışıyor duruyor, bazen kısa sürede, pil uyarısı da vermiyor, sizce neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reference

Mağazada deneme amaçlı çalıştırdım, görevli bu cihazları satın almadan çalıştırıyoruz dedi, cihazı çalıştırınca belirli bir süre sonra duruyor, auto ışığı dimmer şekilde yanıp sönüyor, bazen 1 dk çalışıyor duruyor, bazen kısa sürede, pil uyarısı da vermiyor, sizce neden olabilir?
    Mağazada bu şekilde sık sık çalıştırıldıysa toz haznesi dolmuş olabilir veya ilk denemeyse hiç takılmamış olabilir. Evde de hazne dolunca olduğu yerde duruyor ve ışığı yanıp sönüyor. Onun dışında bir şeyse bilemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iroxy

Mağazada bu şekilde sık sık çalıştırıldıysa toz haznesi dolmuş olabilir veya ilk denemeyse hiç takılmamış olabilir. Evde de hazne dolunca olduğu yerde duruyor ve ışığı yanıp sönüyor. Onun dışında bir şeyse bilemeyeceğim.

Alıntıları Göster
    Sıfır kutu açtık, bu şekilde denedik, cevabın için teşekkür ederim.
  • Oldukça beğendiğim bir ürün.
  • Teknik servise gönderdik, faturayı içine koymuştuk. Hiçbir işlem yapmadan geri göndermeişler faturayıda geri koymamışlar. Bu konuda eksikler. Çevremde 10 tane alıp kullanan vardır 1 tanesinde şimdiye kadar sıkıntı çıktı o ayrı.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Tekrar merhaba.

Tavsiyenize uyup ekli görseldeki ürünü aldım. Yapıştırmadan yere 1 metre kadar açıp makinayı yaklaşık 30 cm gerisine koyarak çalıştırdım. Sonuç; makine üstünden geçti. Döndü yine geçti. Şeriti yan koydum yine geçti.

Ürün mü yanlış yoksa kullanım şekli mi yanlış?

• qeep kullanıcısına yanıt
    Ürün kullanım şeklini de, ürün de doğru.
    Belli ki robotunuz mıknatısı okuyamıyor.
    Bunun neden kaynaklandığını bilemiyorum.
  • konuyu aktif tutmak lazım beyler böyle olmaz
  • Bu aletin en güzel yanı elektrikli süpürge ile altını alamadığınız koltuk yatak gibi eşyaların altında da süpürme yaparak oradaki toz saç vs yi de temizlemesi. Fırçasına baya tüy saç vs yapismisti kontrol ettiğimde. Bu aletin haznesi tamamen dolunca kendisi bir uyarı falan veriyor mu acaba? Yoksa temizliğe devam mı ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

Bu aletin en güzel yanı elektrikli süpürge ile altını alamadığınız koltuk yatak gibi eşyaların altında da süpürme yaparak oradaki toz saç vs yi de temizlemesi. Fırçasına baya tüy saç vs yapismisti kontrol ettiğimde. Bu aletin haznesi tamamen dolunca kendisi bir uyarı falan veriyor mu acaba? Yoksa temizliğe devam mı ediyor.
    Aynen baza altına girip temizlemesi en sevdiğim yanı oldu.
  • arkadaşlar kumandadan nasıl yaptıyssam plan olayını açmışım her gün saat 23 de kendi kendine çalışıyor kapatamadım da. nasıl kapatılıyor bu mod bilen var mı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.