Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Giyim - Aksesuar
sorusoran12 => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 01:40:02)
Mesele o değil, Sadece birkaç adet üretilip 4k$ satılan ayakkabıyı siz nasıl 265 TL ye satacaksınız. Burada 2 pabuç kakalasam kardır diye konu açıyorsunuz.

Edit:https://www.ceezemc.com/store Ayakkabı sadece burada satılmıştı sanırım.

NazımDoğan => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 01:43:43)
bakın hocam hakkıma giriyorsunuz. allah yukarda öyle bir niyetim yok gelip elden alabilirsiniz diyorum daha ne diyeyim. sanırım diyorsunuz siz bile emin değilsiniz emin olmadan benim konumubaltalıyor ayrıca resmen dolandırıcı diyorsunuz.

cellojn => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 01:47:25)
Ooo hak hukuk işlerine de girildiğine göre daha fazla düşünmenin anlamı yok yuzde yüz orijinal arkadaşlar
😄

cellojn => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 01:48:20)
30 temmuz / 1 mesaj / ilk mesaj 5 Ağustos :)

< Resime gitmek için tıklayın >

NazımDoğan => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 01:48:44)
forum yetkilisine incelemesi için ürün göndermek istiyorum etiket yapabilirmisiniz

sorusoran12 => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 01:49:09)
Satıldığı yeri bilmiyorum sadece. Öyle bir ayakkabı yok demek istiyorum. En son 2018 da 10 adet üretilmiş kahverengisinden. O da yazdığım site de satılmış. Uzatmayacağım daha da. Siz bu kadar eminseniz orijinalliğinden tedarikçiniz çok büyük ihtimal kazıklamış sizi.

NazımDoğan => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 01:49:58)
wmaracı progilimhttps://wmaraci.com/forum/uyeler/64825-hertz
r10 profilimhttps://www.r10.net/members/112126-nazimdogan.html

yeni kayıt oldum buraya diğer üyeliklerime bakabilirsiniz

cellojn => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 01:52:34)
Valla hocam burada takılan sıcak firsatcilar kolay kolay ikna olmaz. 2 ihtimal var şuanda görünen. Ya tedarikcin seni kaziklamis orijinal diye. Ya da sen bildiğin imitasyon ürün satmaya çalışıyorsun. Madem bu kadar seffafsin adres ver gelip bakalım inceleyelim.

NazımDoğan => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 01:58:55)
Son kez açıklama ypaıyorum. ürünler orjinal ve arkasındayım. forum yetkilisine incelemesi için ürün gönderirim. size yerimizi vs. söylemeyeceğim çok istiyorsanız buluşuruz gelirsiniz elden alırsınız. çoğunuz yaş olarak benden büyük sizinle iyi bir şekilde iletişim kurmaya çalışıyorum her dediğinize cevap vermeye çalışıyorum. ürünlerin detaylı fotoğraflarını eklememe rağmen hala bana sahte imitasyon diyorsunuz alttan alıyorum. birdaha yazmayın. sahte olduğunu düşünüyorsanız almazsınız ben size her türlü kanıtı fotoğrafı videoyu sunuyorum daha ne yapayım yani. glein elden bakın beğenirsenişzalın daha ne yapabilirim ayağınıza kadar getiriyorum derdiniz ne bir iki kişi yüklendi diye hepiniz yükleniyorsunuz resmen dalga geçiyorsunuz anca çakma diyorsunuz fotoğraf koydum birinizde inceleyip aa yok değilmiş ya da çakmaya benzemiyor anlamadım vs demedi. yüzlerce kişie ürün sattık biriside çıkıp bu ürün sahte demedi. desin fazlasıyla ücretini iade edeceğim. herkese iyi geceler dilerim.

EDİT : bana imitasyon olduğunun kanıtını atın şurası şöyle imitasyon şurda şu var imitasyon diyin laf sallayıp çıkmayın konudan

cellojn => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:03:29)
En başta şunu öğren güzel kardeşim. Konuyu açtığın yer doğru değil.
2. Olarak sen bize detaylı olarak kanıtlamak zorundasın ürünün sahte olmadığını.
3. Olarak uzun uzun cümleler ile güven kazanmaya çalışıyor olmak pek doğru bir yaklaşım değil.
4. Olarak zaten yukarıda arkadaşın biri senin sattığın ürünlerin birinin sınırlı sayıda üretildiğini ve senin sattığın fiyatın bilmem kaç katı fiyata satıldığını belirtmiş.bir nevi kanıt olarak sayabiliriz bunu.

Özgür1616 => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:04:21)
Bence orijinal olduklarını kanıtlayın bir şekilde (o kısmı bilemiyorum) forumda yürürsünüz

iyoki => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:05:30)
Ayakkabılar 1.kalite imitasyon ayırt etmeniz imkansız ve diğer imitasyonlara göre oldukça kaliteli değerlendirilebilir. Ama biz ölücüler olarak zor be

radko => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:08:26)
Ya hocam istabulda ki çakma ayakkabı üretim yerleri nike-adidas kendi fabrikalarından daha gerçek üretiyorlar bu konuda aşmışlar kendilerini.
Yazın bodruma,antalyaya gelen avrupalı turistler bile hayran kalıp alıyor bunlardan.

NazımDoğan => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:09:41)
yerini söyleyin gidiyim ordan alıyım bari daha ucuza veririz.

ExterminaTR => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:09:49)
-Namık Kemal

cellojn => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:10:18)
Küçük bir inceleme yaptim .
Senin paylaştığın süperstar ve bu orijinal ile bir kaç fark var.
Mesela seninkinde dikişler sık orjinali daha seyrek.
Seninkinde ayakkabının yan tarafında bulunan bantların arasındaki 5 nokta dikis yerlerine çok yakın. Orjinalde daha simetrik.
Seninkinin bağcıkları ve orjinali arasında da fark var. < Resime gitmek için tıklayın >

slacker001 => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:10:56)
dostum yurt dışı fiyatı en ucuz 70-80 euro civarında oan stan smith'i nasıl 265 e satıyorsun anlamadım vergi ötv kdv yok desen bile güncel kurla bile en ucuz 420 lira civarına geliyor ayakkabı zaten.

iyoki => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:12:52)
aynen öyle hocam adamlar aştı kendilerini o yüzden dedim 1.kalite imitasyon diye fiyatlar o yüzden kabarık algı yaratıyorlar ve orjinal ile ayırt etmesi imkansız ve bir tık kaliteli eski imitasyonlara göre.

Sawyer258 => Orjinal Ayakkabılar %60'a varan indirimlerle! (5.8.2019 02:13:37)
Ya gel delikanlı gibi de orjinal değil ama yüksek kalite uygun fiyat ver sürümden kazan alıcı çıkar, n11 mağaza falan açarsın kupon tanımlarsın hiç kimse sana bir şey diyemez sıcak fırsat olur. Şimdi sen orjinal diyip 2-3 kişiye satıcan burda o elemanlardan biri gelip burada çakma ürün yolladı diyecek ve senin satışların sıfırlanacak.

Sayfa: << < önceki 1 2 3 [4] 5 6 7   sonraki >     >>