Şimdi Ara

Malesef artık gelişemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
3.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 1.5 yıldır spor yapıyorum benchte yardımsız 60 kg 5x5 üzerine çıkamıyorum yardımlı 80 kg çıkıyorum başlamadan önce 62 kiloydum şuan 66 kilo civarı geliyorum boy 172 cm yaş 28. Antrenmanlarım verimli geçtiğine inanıyorum ama bir ilerleme kat edemiyorum ağırlıkları artırıyorum sonuç yşne aynı beslenme olarak karbonhidrat aldım nerdeyse bitti ama o da işe yaramadı ara sıra balık yiyorum tavuk eti yiyorum kırmızı et yiyorum ama sebze hiç sevmediğim için yiyemiyorum. Sabahları 5 yumurta yesem nasıl olur sizce ya da ne yapmam lazım bir yol gösterirseniz tecrübeli arkadaşlar çok sevinirim. Programım ileri seviye 4x10 sadece benchelr 5x5

• Gelişememenin nedenleri 1.si yeterli dinlenememek şunu unutmayın ki vücut dinlendikçe gelişir büyüme hormonu uykunun en derin zamanlarında hipofiz bezi tarafından salgılanır ve hücrelerin tamiratını hızlandırır ve onları yeniler 2.si Yeteri kadar beslenmemek yeterince protein temin edemezseniz kasların gelişmesini sağlayamazsınız bu yüzden spor yapan kişiler normal insanlara göre daha fazla protein tüketirler bunu kilonuza göre belirlemelisiniz. 3.sü ise Antrenman eksikliği veya hep aynı antrenman modelidir gelişmek ve büyümek için pramit sistemi önerebilirim. 4.sü ise Gıda takviyesi eğer sağlam bir antrenman çıkartmak istiyorsanız en iyi supplement kürünü belirlemeniz gerekir Şimdi en baştan başlamak isterseniz ilk önce plan yaparak başlayın ve bu maddeleri göz önünde bulundurun bunları uygulayıpta gelişememek mümkün değildir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.