Şimdi Ara

Bla bla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
4
Favori
81.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rog maximus -- 4 Kasım 2021; 23:42:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Linkedinde birisi yazmış.
    "SSCB nin son halleri gibi olduk. Ordan Türkiyeye gelip çocuk bakıcılığı yapanlar pavyonda çalışanlar vs vs
    Hepsi okumuş doktor öğretmen vs olan insanlardı"
    Diye. Hak vermemek elde değil. Üstelik ekonomi uzmanlarının yazılarını okuyorum. Bu daha başlangıç diyorlar.
    Sürekli biryerler kapanıyor
    Okullar yeni kapandı hepsi yeni mezun işsiz oldu
    Üretim manıma hiçbirşey yok
    Ülke olarak Allah sonumuzu hayır etsin
    Kardeşim Allah yardım etsin. Seni çok iyi anlıyorum.Ankara 'da değilim ama en kısa zamanda gönlünce bir iş bulmanı dilerim.
    Forumdan umudum var. Öne çıkardım. Arkadaşlardan da ricam öne çıkarın. Forumda Ankara'da olan ve ilgilenecek birisi illaki olacaktır. Konu içinde alakasız yorum yapan boş yapan arkadaşlar da bir ülke gerçeği ne yazık ki. Empati yapabilseler keşke.Hayatın kendisi en büyük tecrübe. Onlar da anlayacaklar zaman içinde.Saygılar.. Güzel haberler alırsan paylaş kardeşim. Takipteyim.
  • Ankara neresinde oturuyorsun
  • Elinden her iş geliyor aslında iş bulamaman çok üzücü gerçekten piyasa ne kadar kötü iş sahipleri yolacak adam geziyorlar ne kadar az versek derdindeler Allah yardımcın olsun hocam
  • Mamak'ta oturuyorum.
    İkea ya yakın

• quote:

Orijinalden alıntı: rog maximus

Mamak'ta oturuyorum.
    İkea ya yakın
    Kazan'da kurumsal firmada çalışmaktayım. Depoya çalışmak için referans olabilirdim ama ne yazık ki çok uzaktasın servis yok.
  • Batalla16 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Piyasa Allaha emanet birde tuzu kurumların çenesiyle uğraşıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Kazan'da kurumsal firmada çalışmaktayım. Depoya çalışmak için referans olabilirdim ama ne yazık ki çok uzaktasın servis yok.

Alıntıları Göster
    Düşünmeniz bile yeterli. Ulaşım çok sıkıntı olmasa olabilirdi.

• Kardeşim Allah yardım etsin. Seni çok iyi anlıyorum.Ankara 'da değilim ama en kısa zamanda gönlünce bir iş bulmanı dilerim.
    Forumdan umudum var. Öne çıkardım. Arkadaşlardan da ricam öne çıkarın. Forumda Ankara'da olan ve ilgilenecek birisi illaki olacaktır. Konu içinde alakasız yorum yapan boş yapan arkadaşlar da bir ülke gerçeği ne yazık ki. Empati yapabilseler keşke.Hayatın kendisi en büyük tecrübe. Onlar da anlayacaklar zaman içinde.Saygılar.. Güzel haberler alırsan paylaş kardeşim. Takipteyim.
  • Bende ankaradayim kizilayda marketlerde falan ilanlar oluyor abi bak onlara umarim kisa zamanda is bulursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.