Şimdi Ara

2014 passat tdi dsg 67binde 100.000TL verilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
12.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Arkadaşımda 2014 passat tdi dsg comfortline araç var. Fakat 23bin hasar kaydı var. Piyasası 115ten başlıyor. Bu aracı bana 100bine verecek. Değişenler arka ve ön tampon. İlanı da koyuyorum. Faturayı da ekledim. Tavsiyelerinizi dinlemek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

SAHİBİNDEN DÜŞÜK KM AZ KULLANILMIŞ PASSAT. İlan No: 702805896https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-dusuk-km-az-kullanilmis-passat-702805896/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crzyhntr -- 21 Temmuz 2019; 13:17:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bana göre fırsat aracı değil. Bir kere garantisi bitik dsg li araç. Şanzımana iyi baktıemanız lazım. Kavrama değişimi isterse kenara bir 5 bin ayırın en az. Ayrıca pert araçtan hallice tramer kaydı var. Sadece tampon değişmemiş belliki. Ön panjuru, far ve stop lambalarınıda yazsam bu kadar fatura çıkmaz. Sigortadan para aşırdılar gibi geliyor bana. Yine de siz bilirsiniz.
    Bu aracın hatasızları zaten 110 bandında var. Ki söylediğim fiyat ilan fiyatları. Bu arkadaş 10 bin birden düştüyse bu piyasada hatasızları da daha aşağısına alırsınız.
    Kim diyor 115'ten başlıyor diye? Highline paket olsa olurdu.

Ben olsam gider gırtlak dolu 110 - 115'e düzgün SuperB alırım.
    B7 Comfortline'a 110 - 115 bana abest geliyor.

95'lere hatta altına çekerse alınabilir.
  • 2 tampon için 23 bin hasar kaybı girilmiş. Bir bit yeniği olmasın. İlerde satarken çok zor anlatırsınız bu durumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahaman B kullanıcısına yanıt
    Evet anlatması zor hocam. 8bin işçilik yazmışlar. Birçok parça sipariş etmişler ama değiştirmemelerine rağmen faturaya eklemişler. Fatura da mevcut. Sizce bu araç fırsat aracı mıdır? Kazayı da biliyorum.

• son kasa olsa alinirdi hem eski kasa hem hasar kaydı bence alinmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

Evet anlatması zor hocam. 8bin işçilik yazmışlar. Birçok parça sipariş etmişler ama değiştirmemelerine rağmen faturaya eklemişler. Fatura da mevcut. Sizce bu araç fırsat aracı mıdır? Kazayı da biliyorum.
    Bana göre fırsat aracı değil. Bir kere garantisi bitik dsg li araç. Şanzımana iyi baktıemanız lazım. Kavrama değişimi isterse kenara bir 5 bin ayırın en az. Ayrıca pert araçtan hallice tramer kaydı var. Sadece tampon değişmemiş belliki. Ön panjuru, far ve stop lambalarınıda yazsam bu kadar fatura çıkmaz. Sigortadan para aşırdılar gibi geliyor bana. Yine de siz bilirsiniz.

Hasarsızlar 120binden başlıyor hocam sizce 100bine uygun değil mi? Kaporta olarak sadece tamponlar değişti. Kaputun ucuna lokal boya sürmüşler. Ön sac değişmiş, farı bilmiyorum.

• Bu aracın hatasızları zaten 110 bandında var. Ki söylediğim fiyat ilan fiyatları. Bu arkadaş 10 bin birden düştüyse bu piyasada hatasızları da daha aşağısına alırsınız.
    Kim diyor 115'ten başlıyor diye? Highline paket olsa olurdu.

Ben olsam gider gırtlak dolu 110 - 115'e düzgün SuperB alırım.
    B7 Comfortline'a 110 - 115 bana abest geliyor.

95'lere hatta altına çekerse alınabilir.
  • DSG sıkıntı yaratmazsa alınabilir. Km düşük. Tampon hasarından bir şey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

Hasarsızlar 120binden başlıyor hocam sizce 100bine uygun değil mi? Kaporta olarak sadece tamponlar değişti. Kaputun ucuna lokal boya sürmüşler. Ön sac değişmiş, farı bilmiyorum.
    Fiyat uygun ama kelepir değil onu söyleyim o zaman. 100 veren 110 da verir sorunsuz olanını alır derim son olarak.

Bu aracı almazsam b7 kasa almam hocam. Max limit 100bin. D sınıfı hiç düşünmüyordum bile. Hatta yıllık max 10bin km yol yapıyorum. Şuan 1.2 tsi golfüm var ama bagaj yetmiyor. Onu satıp sedan bakıyorum. Dizel man,otomatik ya da benzin man,otomatik olabilir.

• metallurgy kullanıcısına yanıt
    Dsg sorunsuz dedi hocam. 65binde bakım yapılmış. Burdaki tek sıkıntı ben satarken sıkıntı yaşar mıyım. Çünkü 23binlik kaydı anlatmak gerçekten zor.

• tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Superb dediğiniz güncel kasa mı hocam

• Hasar kaydı passat için uygun parça fiyatları uçuyor , kasko yetkilide yapmışsa normal fiyat servisteki eksper raporunuda görmüşsünüz galiba bedelleri yazıyordur zaten...

9-11bin tl arası değer kaybı var tahmini piyasası 115 ise ederine gidiyor. Dsg bir tık sıkıntı ama bunlardaki dsg daha dayanıklı bir türü kuru kavrama değil diye hatırlıyorum.

Aklına yattıysa alınabilir. Hasarda bişey yok plastik aksamdan pert muamelesi yapanları salla saçma sapan ustalarda kaynaklanmış sigortanın yaptırdığı araçları trameri az diye alırlar araba en azından düzgün toplanmış...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka bir sey yok ise alınır arac gayet guzel rakamda güzel, sedan arıyorsam kacırmazdım
  • Peki 100bine bu araç mı yoksa 2016 model kazasız makyajlı dizel otomatik advance paket corolla mı?

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Başka bir şeyi yok hocam ama aklım baya bi karıştı :)

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Perte çıkaralım 95 verelim demişler arkadaşa ama kabul etmemiş o zaman. 8 bin de değer kaybı için para almış bu arkadaş. Bi zararı yok aslında. Aracı 6 ay önce 110bine almıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crzyhntr -- 21 Temmuz 2019; 13:3:13 >
  • Her türlü alınır kazalarda bir şey yok. Vw parçaları pahalı o yüzden hasar kaydı yüksek çıkıyordur. Ben olsam alırdım.

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Zaten değer kaybından ve DSG'den sonra size bir o kadara patlayacaktır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.