Şimdi Ara

Hepsiburada Mi Band 4 - 230₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
6
Favori
21.744
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Change1

Bu ürün ilk çıktığında 270 tlye xioami türkiye garantili olarak aldım yaklaşık 4 gün kadar kullanıp 150 tlye sattım Bir ürün ancak bu kadar çirkin olabilir 4 cm parçanın sadece 1 cm ekran geri kalanı boş çerçeve alacaklara kesinlikle önermiyorum
    Fotoğraflarına bakınca ne kadarı ekran ne kadarı çerçeve anlayamadın da satın alarak mı anlamaya çalıştın hocam. Haketmişsin ne diyelim :/
  • pirate19 kullanıcısına yanıt
    Ne biçim konuşma tarzıdır bu “hanginiz yalan söylüyor.” Terbiyesiz adam. Yukarıda yazdım bana da önce tr garantili yazdılar online destekten sonra düzelttiler ithalatçı garantili diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Niye bilgiyi aldığım üst düzey yöneticiyi deşifre edeyim,bana en tepeden verilen bilgi ister inan ister inanma çok da.
    Gidip ötede oynasanız keşke. Şu okulların kapanmasını bu yüzden istemiyorum arkadaş. Burası oyun parkına dönüyor.
  • Satıcı hb olarak arkadaşım aldı.

ürün global , hb bir satıcıyla anlaşmış hb adı altında ürünleri satıyorlar . Resmi xiaomi Türkiye değil yani.

ürün global ve sorun yok .
  • Hepsiburadadan aldığım miband4 bugün ulaştı. Emniyet bandının kesilmiş olduğunu görünce gelen kargıo kutusuna koyup direkt iade talebi açtım uygulamadan. Yampirik bir garanti kağıdını koymak için emniyet bandını kesmek de ne demek. O bant müşteri ilk kendi açtığının güvencesinde olsun diye konulmuş zaten oraya.
  • 100 tlye anca alınır ekranı aşırı itici hangi tasarımcı yaptıysa kovulması lazım
  • Garanti işini çok takmayın bence. Kolay bozulacak bir ürün değil.

Ayrıca Türkçe dil desteği mutlaka gelecektir. Eski sürümlerde bile geldi. Band 4 daha çok satacak zaten. Çin markalarına yöneliş var her yerde. Gelmemesi çok saçma olur.
  • Mi band 4 alacaklar icin guzel kampanya
    Bugune özel 230 tl yapılmış
    Çek ve puanla iyi fiyata alinabilir

Edit: aldim 195 liraya mál oldu

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-4-akilli-bileklik-siyah-p-HBV00000KKJ56?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zippocakmak -- 13 Temmuz 2019; 13:12:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zippocakmak

Forumda cek satışta çekler var

Alıntıları Göster
    hocam hangi çek uygun bu ürüne
  • 195 e nasil getiridgini bileydik iyiydi
  • 195e alma nasıl harbiden 300luk kupon tek var
  • 195 nasıl oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Uygun fiyata NFC li modeli çıkarsa ondan alacağım.
    Akıllı bilekliklerdeki NFC'yi kullanan banka uygulaması olduğunu bilmiyorum. Sadece kendi ödeme sistemlerinde çalışıyor.

*Samsung Galaxy saatlerdeki, Huawei saatlerdeki ve bilekliklerdeki NFC yi ödeme yapmada kullanan varsa bilgi verirse sevinirim. Bankalar, sanıyorum ki sadece telefon üzerindeki NFC yi kullanabildiği uygulama yayınlıyor.
  • Bu global versiyon mu oluyor? MiBand 3'deki gibi Çin versiyonuna bir güncelleme ile çinceye mahkum kalmasın cihaz.

Bir de NFC'li olan model değil bu sanırım, NFC ile ödeme yapma Tr'de çalışacak mı bilgisi olan var mı ona göre bekleyeceğim.
  • 300 e 25 çeki 3 tl ye satıyorlar başka temel ihtiyaç varsa onlarıda ekleyip alınabilir. Paylaşan arkadaşa teşekkürler aldık bir adet en son mi band 2 i 85 tl ye alıp kaybetmiştim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucaktamircisi

Band 3 ekran koruyucu 4'e uyar mı bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?
    uyuyor uymasına, ama band 3teki buton kısmı bunda olmadığı için gereksiz bir delik oluyor ekranda. ben taktım öyle kullanıyorum.
  • Bende mi band 3 vardı. Hiç garantiye ihtiyaç duymadım. Aletin bozulacağını sanmıyorum.

Benim kutuda da güvenlik etiketi kesilip firma kendi etiketini yapıştırmıştı. açtım baktım ürüne sıfır tertemiz. önemsemedim taktım. o kadar abartmaya gerek yok bence.
  • Evet ya bu durum benide rahatsız ediyor
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle ekran kapalıyken kolunda oyuncak gezdiriyormuş gibi bir his veriyor sattım kurtuldum klasik saat candır
  • Hepsiburada Mi Band 4  -  230₺
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.