Şimdi Ara

Turbo fiyatları ve gücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
12.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

15 yıl...

Vay be
  • aracını turbo yaptırmak istiyosan ilk önce aracının bütün motor aparatlarını turboya uygun olacak şekilde değiştirmen gerekir...maliyet ve hp konusunda gerçekten ciddiysen topkapıda GOFFY MOTORSPORT var Sahibi Rıfat usta corsa gsi ve 106gibi arabalara turbo yaptı...onunla görüşebilirsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

Milyar?

şaka gibi geldi dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Çözüm bulabildiniz mi hocam?
    Biz de turbo taktırmayı düşünüyoruz Hyundai accent arabaya.
    Konuya 15 yıl kadar geç kalmışsın hocam. Ayrıca accent'e turbo takmakla uğraşılmaz, o kadar para harcayana kadar satıp turbo motorlu bir araç alın.

30 Kasım 2004...
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Fotoğraftaki 2jz gte ya ondan dedim yoksa rb26 da efsanelerden tabii. Ancak 2jz gte yüklemeye çok daha açık önü bildiğin otoban
  • Arkadaşlar belirli fiyat aralıklarındaki turboların maliyetini yazarmısınız.. ayrıca kaç "hp" eklediğinide yazarsanız sevinirim..
    Arabaya Turbo taktırmak için yapılacak ek masraflar varmıdır?

• Abi yuvarlak hesap bir fiyat söylesen
  • 3 - 3,5 kayme
  • Milyar?
  • istediğin ürüne marka modele göre değişir, tabi arabanın motoruna göre de değişiyor 3 milyar 11 milyar arası kısacası
  • Yok be.. Ucuz geldi. Ben şöyle bir 15 milyar bekliyordum en az
  • beyler benim arabanın orjinal turbosu var (hesapta) turboyu yaklaşık olarak nerelere koyarlar bide ben blow off valf takabilir miyim?
  • turbo olan her araca blow off takılabilir
  • blow off nedir ya?
  • Hani var ya hojam yuvarlak oluyor vırn vırn diye ses çıkarıyor işte o alet. Sende çok cahil kalmışsın be arthur. Öyle bu iş toparlak masada hede hödö demeye benzemez
  • peki turbo motorun neresinde bulurum (walla hiç bakmadım bu arabada turbo warmı yok mu diye)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DuRTuCu -- 29 Kasım 2004, 20:04:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arthur

blow off nedir ya?

çaf çuf sesini çıkartan fiyatı 200euronun üzerinde olan nacizane gazverici varlık
  • Turbosuz motora Blow Off takılırmı
  • turbosuz arabaya blow off takmaya çalışmak

yeni doğan bebeye koşturmaya çalışmakla aynı şey
  • atmosferik araça turbo takmak çoook ince iş bütün mekanik baştan aşağı gözden geçirilmeli bu işlem iş bilir kişilerce yapılmalı....!!!!

turbosuz arabaya blow-off zımpırtısı 150 dolar ses sistemini motora takıyorlar ve her vites değişimde ve gazdan ayağını her çektiğinde çiuvvv diyor (aşırı derecede acizce ve aMELECE)

turbo uygulaması aracına göre değişiyor eğer araç aşırı beslemeli ise bu uygulama ile 50 ile 500 beyir almak söz konusu.....

atmosferik motora takıldığında ise 30-40 beygir arasında bir kazanç söz konusu maliyeti 8 milyar ortalama KALİTELİ
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.