Şimdi Ara

huawei p30 mu p20 pro mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benzer tereddütü ben de yaşıyorum sizin gibi... Bana kalırsa p30 bi adım önde çünkü daha güncel bir telefon ve buz beyazı rengi çok hoş... Bununla birlikte kamera özellikleri olarak da ois olmaması çok önemli değil zaten elde video çekince illa titreme olacaktır. Fotoğtafta ois ihtiyacını ise zaten yazılımla kendisi hallediyor
  • P20 pro kullanıcı olarak çok memnunum özellikle kamera ve batarya konusunda
  • uayaz20 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam tüm camera comparison ları izledim youtube deki p30 un kamerası daha iyi iş çıkarıyor gibi ama işte ois biraz kafamı karıştırmıştı o yüzden ikilemdeydim aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum ben de p30 a meyilliyim gibi
  • sonunda huawei almaya karar verdim ancak şuan kafamda p30 mu p20 pro mu alayım bunun ikilemi var

tabikide güncel telefon almak daha iyi ama benim kriterim olan kamera için p30 da ois olmaması kafamı karıştırdı çok fark eder mi acaba ? ayrıyetten p20 pro nun batarya suresi bi tık daha uzun diye biliyorum. siz ne önerirsiniz ?

• bir iki özel mesaj olmuş p30 pro alamıyorum butcemi aşıyor malesef onu alabilsem alırdım zaten şimdiye
  • yok mu arkadaşlar yardım edebilecek 2 telefon hakkında da bilgi sahibi birisi karar vermem gerekiyor yakın zamanda ve çok kararsızım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.