Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1996. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19941995199619971998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark82f

eski vadiyi izledim cok guzel kvpyi önerir misiniz ?

kurtlar vadisi'ni izledikten sonra ''Pusu'' bölümleri çok sönük kalır benden söylemesi, hayal kırıklıgına ugrayabilirsin Maalesef uzatacagız diye içine mıçtılar dizinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

quote:

kurtlar vadisi'ni izledikten sonra ''Pusu'' bölümleri çok sönük kalır benden söylemesi, hayal kırıklıgına ugrayabilirsin Maalesef uzatacagız diye içine mıçtılar dizinin.

zaten vvazgectim hocam izlemekten sıkıldım yok tataroglu yok karacadag yok ebesnn beyi
  • quote:

quote:

quote:

zaten vvazgectim hocam izlemekten sıkıldım yok tataroglu yok karacadag yok ebesnn beyi

Kurtlar Vadisi Pusu'nun senaryo olarak en iyi sezonu bu yıldı.Bence bu sezonu izle, kesinlikle sıkılmazsın.Hatta bu sene ilk bölümlerde eski Vadi havasına dönmüştü dizi.162.ci bölümden başla bence.Memati'nin ölümünün arkasındaki sırlar ve katil mükemmel işlendi bu sezon.

Onun dışında TNT'de yayınlanan 6.Sezon'un ilk bölümleri de çok iyiydi.129.cu bölümden başlıyor.

Star TV'de yayınlanan 4.Sezon'un ilk bölümleri de fena değildi.
  • I-C-O kullanıcısına yanıt
    Yok canım sende osman sınav zamanıydı o şimdikiler kimin atına binerse öyle kişniyor gelmiş geçmiş en iyi diziler bizimkiler ikinci bahar şehnaz tango vs..

cnbc dizileri ile pek baş edemez diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Yok canım sende osman sınav zamanıydı o şimdikiler kimin atına binerse öyle kişniyor gelmiş geçmiş en iyi diziler bizimkiler ikinci bahar şehnaz tango vs..

Ben Vadi'nin hiç bir siyasi otoriteye bağlı olmamasını istiyorum. Hangi kanala geçince kaynağı yine sadece Kuran ve vatan olur?

Ben Show TV diyorum ama bu sene o da başka bir gruba satıldı. TNT tarafsız geliyor ama bilindik bir kanal lazım. Fox'a bu konsept uymaz, Maşallah pembe dizi kanalı. Kanal D ve Star zaten malûm Doğan Medya'nın, olmaz. ATV, STV, Kanal 7 iktidarın.

Eğer Show TV'de bağımsız olacaksa yakışır.

Bir de Kurtlar Vadisi, Türkiye'nin açık ara en kârlı dizi yatırımı ve reyting rekortmeni.
    Elini sallasa ellisi. İlla ATV'ye geçti diye de taraf tutmaması gerek. "Konseptimize karışmayın yoksa kanal değiştiririz" diyebilirler. Acaba RTÜK'ten tehdit mi alıyorlar? Veya para mı mesele?
    Belki de günahlarını alıyoruz, bağımsız fikir ve düşünceleri budur.

Komplo teorilerim. Valla ben de pek anlamadım ama hayırlısı olur İnşallah.

Polat saç ve sakalı kesip silik, sindirilmiş ve bıkkın imajından kurtulsunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksiyon95

quote:

quote:

quote:

Kurtlar Vadisi Pusu'nun senaryo olarak en iyi sezonu bu yıldı.Bence bu sezonu izle, kesinlikle sıkılmazsın.Hatta bu sene ilk bölümlerde eski Vadi havasına dönmüştü dizi.162.ci bölümden başla bence.Memati'nin ölümünün arkasındaki sırlar ve katil mükemmel işlendi bu sezon.

Onun dışında TNT'de yayınlanan 6.Sezon'un ilk bölümleri de çok iyiydi.129.cu bölümden başlıyor.

Hocam galiba sen ilk kvyi izlememissin bunun senaryosuna iyi diyorsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Ben Vadi'nin hiç bir siyasi otoriteye bağlı olmamasını istiyorum. Hangi kanala geçince kaynağı yine sadece Kuran ve vatan olur?

Ben Show TV diyorum ama bu sene o da başka bir gruba satıldı. TNT tarafsız geliyor ama bilindik bir kanal lazım. Fox'a bu konsept uymaz, Maşallah pembe dizi kanalı. Kanal D ve Star zaten malûm Doğan Medya'nın, olmaz. ATV, STV, Kanal 7 iktidarın.

Eğer Show TV'de bağımsız olacaksa yakışır.

Bir de Kurtlar Vadisi, Türkiye'nin açık ara en kârlı dizi yatırımı ve reyting rekortmeni.
    Elini sallasa ellisi. İlla ATV'ye geçti diye de taraf tutmaması gerek. "Konseptimize karışmayın yoksa kanal değiştiririz" diyebilirler. Acaba RTÜK'ten tehdit mi alıyorlar? Veya para mı mesele?
    Belki de günahlarını alıyoruz, bağımsız fikir ve düşünceleri budur.

Komplo teorilerim. Valla ben de pek anlamadım ama hayırlısı olur İnşallah.

Polat saç ve sakalı kesip silik, sindirilmiş ve bıkkın imajından kurtulsunda.

Osman Sınav projeden ayrıldığında, Kurtlar Vadisi dümeni kaybetti. Show Tv'de yayınlanmasına rağmen, kanalın patronunu hedef gösteren bir dizi şuan kanal patronlarını korumaya çalışıyor. Raci Şaşmaz için önemli olan iş yapması ve para kazanmasıdır. Osman Sınav ayrılmasaydı, Pusu çekilmezdi. Tüm hikaye Mafya dönemi ile biterdi. Bunun örnekleri var. Pusat dizisi sayirciler tarafından takdir görmesine rağmen bitirdi.

Show Tv olmasını istiyorsunuz, kanalın yeni sahibini araştırmanızı öneririm. "Parasını ödediğim yazara müdahale etmek hakkımdır" görüşünü gururla savunan bir kişidir. Kendisinin mantığına göre, yazar kendi fikirleri, patronun istediği yönde ise yazabilir. Çukurova grubunun sahibi yazarlara asla müdahalede bulunmaz, onu eleştirseler bile aldırış etmezdi. Maddi olarak eli sıkı olsa da, işini yapana saygı duyardı. Şuan Show tv Ciner grubuna dahil oldu. Dizi Show Tv'ye geçerse ki, Turgay bey daha önce Atv'nin sahibiydi, Kurtlar Vadisi ile asla ilgilenmedi ama, olurda geçerse Atv'deki günlerini çok ararsınız.

Kurtlar Vadisi büyük bir reklam payına sahip olabilir. Rest çekecek duruma asla gelemez. Bazı düşünceleri savunurken mantıklı olmasına dikkat edin. Çünkü, olaylar sizin düşündüğünüzün tamamen aksi yöndedir. Atv, yayınlamaktan vazgeçerse, dizi ekibi ya fiyat düşürmek zorunda kalacak yada diziyi bitirecek. Star ve Kanal D'nin elinde yüksek bütçeli yapımlar olduğu için ilgileneceklerini sanmıyorum. Show tv ile iligli durumu zaten söyledim. TRT, şuan ödenen paranın yarısını bile vermez. Kısaca, Kurtlar Vadisi'nin Atv ile iyi ilişkiler kurmaktan başka seçeneği yoktur. Bana göre Atv ekibi Kurtlar Vadisi'ne mümkün olduğunca yardım ediyor.

Rtük konusunda, Kurtlar Vadisi tarihinin en rahat sezonunu yaşadığını söylemek yanlış olmaz. Show Tv'de Rtük'ün Terör dizisini bitirdiğini de biliyoruz. Rtük açısından bakarsak, Atv eşi bulunmaz bir fırsattır. Tek taraflı yayın yapıyor olması bir şeyleri değiştirmez. Kurtlar Vadisi'ni sürekli eleştiren siyasiler bile Atv'ye geçtikten sonra tutumunu değiştirdi. Kurtlar Vadisi bu sezon, barış süreci olmasına rağmen hiç baskı görmedi. Bunları farklı bir kanalda yaptığını düşünebiliyor musunuz? Muhteşem Yüzyıl ve Behzat Ç. belki bu doğrultuda fikir üretmenize yardımcı olur. TRT, konusundan dolayı Sakarya Fırat'ı bitirdi, Atv Kurtlar Vadisine, devam diyor.

Dizinin içeriği sizi rahatsız edebilir ama, Raci Şaşmaz için büyük bir rahatlık sağlıyor. Buna itiraz edeceğine ihtimal bile vermiyorum. Hiç baskı olmuyor. Bir yapımcı daha ne isteyebilir ki...
  • Uzun yazmışsın. Ellerine sağlık.

Osman Sınav'ın zamanı dizinin en mükemmel bölümleriydi. Ama 97 bölümle bitmesini de kimse istemezdi.
    Senaryodan bakacaksak ilk Vadi ısınma turu gibi bir şeydi. (Karakterlerin konum ve güçleri açısından )

Show TV'nin yeni sahibinin görüşü çok kötüymüş. Gerçi ben eskiyi düşünerek Show TV demiştim. Terör'ün bitirilmesi hakkında bir ton teori var.

Show TV'nin yeni patronunun görüşlerini bilmeden bir ihtimal Show TV diyordum ama artık o da elendi. Düzgün bir kanal yok maalesef görüşümce. Bu arada Filistin'de zarar ettiler ya, acaba daha yeni sinema filmi çekerler mi? Garip olan da zaten zarar etmeleri. Şaşırmıştım.
  • özledim lan diziyi yazda olsa hele ramanazanda iftardan önce ne güzel izlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

özledim lan diziyi yazda olsa hele ramanazanda iftardan önce ne güzel izlenir

+10
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeyyeeyy

quote:

Orijinalden alıntı: aksiyon95

quote:

quote:

quote:

Hocam galiba sen ilk kvyi izlememissin bunun senaryosuna iyi diyorsan

İzlemez olur muyum kardeşim, ben sadece PUSU için söyledim bunları.Yoksa ilk Vadi Türkiye'nin en iyi senaryosuna sahip bana göre.
  • En büyük KV fanlarından biri olan "Ben" bu diziyi hiç özlemiyorum yav.
  • Osman Sınav diziyi 50'li bölümlerde bıraktı. Devamında Serdar Akar yönetti. Bazı arkadaşlar yukarda yanlış yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Osman Sınav diziyi 50'li bölümlerde bıraktı. Devamında Serdar Akar yönetti. Bazı arkadaşlar yukarda yanlış yazmışlar

Evet doğru söylüyorsun Osman Sınav 50'li 55'te bırakmıştı...Özledim yeni sezonda neler olcak
  • Bu kitleyle 20 yıde kutlar valla.
  • Dizinin başlama tarihini bilen var mı sıkıldım artık ? :)
  • eylül ortalarında başlar heralde.
  • Kara bizim burada,Ayrancı'da..Hergün beraberiz evi de Kuzgun sokakta.Şort tişört ile gezip at yarışı oynuyor Dizi ne zaman başlar,Polat öldü mü haberi yok senaristler gizli tutuyor sanırım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıkan 6 giren 36

bıldırcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Çıkan 6 giren 36

bıldırcın

Toprağı bol olsun Nihat Nikerel'in

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19941995199619971998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.