Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.662.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

Dizi herne olursa olsun bizi bir şekilde bağlamayı başarıyor hangimiz vardır ki buraya yazıp ben izlemiyorum deyipte 15 dk sonra daha jenerik müziğini dahi kaçırmadan izler şahsen ben ve tanıdıklarımda öyle...

Son 7 bölümü izlemedim. 2 aydan fazla bir süre yapıyor. Geçti artık o "vadi bağlıyor" dönemi.
    Şu anda kendine bağlayan bir dizi varsa o da Ezel. Vadi için acı ama gerçek.
    Bence daha fazla uzatılmadan bu sezon sonunda Vadi temelli bitirilmeli. Daha uzarsa işler iyice çığırından çıkacak. kazanacakları parayı kazandılar nasıl olsa.
  • AA evden deve çıktı
  • 1- ebru kısa bi süre arkadan gördüğü kadını nasıl tanıdı yüzünden?
    2- polat efendi beykozdan çatalcaya atv ile gidiyo bak bak
  • Hüsnü bırakın kardeşlerimi diyecek zannettim adam bırakım kardeşim gönül doktorumu diyo

@polatcanbazz bir de 10-15 dk da gidiyo
  • tuncayın icinde takım elbise vardı. polat kitap ile haberleşio bence. kitabamı yazıyorlar napıyorlar elden ele dolasıyor
  • Bu bölümde geçen haftanın aynısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OpelCorsa1.3

tuncayın icinde takım elbise vardı. polat kitap ile haberleşio bence. kitabamı yazıyorlar napıyorlar elden ele dolasıyor

olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bu bölümde geçen haftanın aynısı..

Evet polat 2 haftadır balık tutuyor...
  • şu kamera işide tam ciddiyetsizlik.Sanki mobese kamerası varda, balık tuttuğu yeri 180 derece yaparak gözetliyor.
  • ya manyakmısınız insansız hava araçları var uydular var güvenlik kamerasımı koyuyo sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fetih
    şu kamera işide tam ciddiyetsizlik.Sanki mobese kamerası varda, balık tuttuğu yeri 180 derece yaparak gözetliyor.

moku çıktı hakkatten. hadi uydudan bakiyolar diyelim abd nin kaç uydusu var birini polata ayıracaklar 24 saat
  • nasıl haberleştiklerini bir çözsek dişimi kırıcam valla

Abdül bu arada tahmin edildiği gibi yaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

nasıl haberleştiklerini bir çözsek dişimi kırıcam valla

Abdül bu arada tahmin edildiği gibi yaşıyor

Öyleymiş, öğrendik.
    Vazgeçemediler

• işler fena karışacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Dizi herne olursa olsun bizi bir şekilde bağlamayı başarıyor hangimiz vardır ki buraya yazıp ben izlemiyorum deyipte 15 dk sonra daha jenerik müziğini dahi kaçırmadan izler şahsen ben ve tanıdıklarımda öyle...

Son 7 bölümü izlemedim. 2 aydan fazla bir süre yapıyor. Geçti artık o "vadi bağlıyor" dönemi.
    Bence daha fazla uzatılmadan bu sezon sonunda Vadi temelli bitirilmeli. Daha uzarsa işler iyice çığırından çıkacak. kazanacakları parayı kazandılar nasıl olsa.

3 bölüm öncesine kadar bende aynısı söylüyordum ancak iyi toparladılar. Biraz daha realize olmalı karakterler en büyük eleştirim bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

O senin için geçerli.gayette güzel gidiyor dizi..zaten vadiyi hala kötüleyipte bu başlıkta ne işiniz var anlayamıyorum..izlemiyosan beğenmiyosan gidersin

ezel 20 bölümde sıktı herkesi vadi kaçıncı sezonunu yapıyo..kıyaslamak yanlış
  • ihtiyarlar yer, ben yemem kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 18 Mart 2010; 23:11:46 >
  • Ezelle kurtlar vadisini kıyaslıyorsunuz ya ... Kurtlar Vadisi bir efsane.
    Abdülheyi sonunda gördük hadi hayırlısı...
  • gecen hafta 1 bu hafta ıkı,hep duyuyordum ancak izleyebıldım,82 bolum nassıl ıskalamısız yawww,muthıs dızı imiş
  • 
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.