Şimdi Ara

Heavy Rain Türkçe Yama (İSTEK)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Heavy Rain'in hiçbir sürümünde türkçe dil desteği olmadı.Detroit become human ile beyond two Souls'un pc sürümleri türkçe altyazı desteği sunacak fakat aynı şey heavy Rain için geçerli değil.Hatta hiç unutmuyorum ps4 için remastered sürümü çıkmadan evvel Türk oyuncular ps Türkiyeden türkçe altyazı talebinde bulundular fakat sonuç hüsran oldu.Ama adım gibi eminim çeviri ekipleri bu oyunun üstüne atlar.:)yani inşallah yaması çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purrfect -- 17 Mayıs 2019; 7:49:56 >
  • Heavy Rain'in hiçbir sürümünde türkçe dil desteği olmadı.Detroit become human ile beyond two Souls'un pc sürümleri türkçe altyazı desteği sunacak fakat aynı şey heavy Rain için geçerli değil.Hatta hiç unutmuyorum ps4 için remastered sürümü çıkmadan evvel Türk oyuncular ps Türkiyeden türkçe altyazı talebinde bulundular fakat sonuç hüsran oldu.Ama adım gibi eminim çeviri ekipleri bu oyunun üstüne atlar.:)yani inşallah yaması çıkacak.
  • Heavy Rain 24 Haziran'da PC'ye çıkıyor. Youtube'da Türkçe videoları mevcut, yama yapılırken o videolardan da yararlanılabilir. Oyunun metinlerine ulaşılırsa bir ekibin el atması çok iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

.
    hocam iki konu var birinde istek yazmıyor senin msj ın orada sen buraya girmişsin msj ın diğer konuda :)

boş yere adamların günahına girdin.
  • Oyunun kendisinde türkçe mevcut dillerde yazıyor.
  • Ayrıyeten oyunun çıkış tarihi belli değil diye biliyorum.Bir bilginiz varsa detroitte o zaman mı çıkacak paylaşır mısınız ?
  • medya7beni M kullanıcısına yanıt
    Oyun sadece ps3 sürümünde Türkçe altyazı vardı ps4 ve pc de Türkçe altyazı yok çok saçma bi şekilde
    https://i.hizliresim.com/YQ12Pl.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 17 Mayıs 2019; 4:9:10 >
  • medya7beni M kullanıcısına yanıt
    Heavy Rain ve Beyond Two Souls'un çıkış tarihleri açıklandı. Detroit de 2019 sonbahar diye söyleniyor.
  • UP
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 26 Mayıs 2019; 3:44:14 >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Hatanın neresinden dönersen kardır :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.